каква помпа за кърма

  • 2 577
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 354
И аз съм с Авент и съм много доволна.  Аз си я взех втора употреба и хем спестих пари, хем си взех качествен продукт  Peace

# 46
  • Мнения: 1 080
Авент - Много съм доволна
Имах и друга - ама за нищо не ставаше
Май на Камера беше

# 47
  • Мнения: 678
Авент - ръчна. Много съм доволна. Служи ми вярно до 9 месец на малкия. Сега я дадох на приятели за временно ползване. Живот и здраве от октомври пак ще е с мен  Peace

# 48
  • Мнения: 493
Определено на  AVENT -ръчната ,е много добра.

# 49
  • Мнения: 1 173
 Аз бих препоръчала Medela - за мен това е помпата. Аз ползвах електрическа  - цеденото става много бързо и ефективно, нямах никакви проблеми с разранени зърна, запушени канали или мастити. Тази помпа ми помогна в първият месец да регулирам кърмата и да започна едно успешно кърмене  Peace

# 50
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
аз бях с Авент и съм доволна.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз в отбора доволни от тази на Авент  Peace
И аз.  Peace

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 675
Авент  Peace

# 53
  • Мнения: 728
На чико

# 54
  • Мнения: 1 900
Авент. Peace

# 55
  • Мнения: 674
Още един глас за Авент  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 1 522
Имам Авент и съм доволна. Още я ползвам.


# 57
# 58
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не си купих предварително, защото не бях сигурна дали ще ми потрябва.
На третия ден в болницата имах нужда, купиха ми на Бертони /за 20-ина лв/ и ми я донесоха. Ползвах я малко, по-удбно ми беше на ръка. Но аз цедях, колкото да успокоя напрежението.  Mr. Green Свърши ми идеална работа.

# 59
Авент-ската ми върши страхотна работа. До 3-тия месец бях с НУК-счупи се 3 пъти, сменяха ми я вносителите, но просто не вършеше работа. Ако от началото бях с Авент, нямаше да се наложи да дохранвам, нямаше да има мастити и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт