Обезкосмяване с полски хвощ?

  • 32 017
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 001
а не е ли опасно, ако случайно ти влезне някъде? Embarassed

точно това щях да попитам!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 956
И аз съм чувала за този начин за обезкосмяване  Wink

Май в някой от докторските вестници...
Жалко, че нямам вана иначе щях да пробвам yes

Или поне в някоя кофа да си натопя краката newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 6 472
Действа, недейства - ти не си прави експерименти по време на бременността точно с такива работи!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Добре, де - да речем, не си бременна вече, накиснеш се в тази вана, хубаво ще ти изпадат завинаги космите по краката, ръцете и подмишниците, а на оназ работа? Гола като охлюв ли ще ходиш цял живот?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
.................... а на оназ работа? Гола като охлюв ли ще ходиш цял живот?

Няма лошо! Laughing
Ще взема да се пробвам само с краката, пък ако има ефект - може и цялата да се топна. Иначе и на мен ми се струва гадно да ми влязат разни билки... Sick

# 20
  • Мнения: 6 155
Слагате по един тампон и нищо никъде няма да влиза Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 956

 Гола като охлюв ли ще ходиш цял живот?


Това ми е мечтата  smile3534
То и без това след някоя и друга годинка ще вземат сами да падат Laughing ама тогава ще ми е все едно  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 36 001

 Гола като охлюв ли ще ходиш цял живот?


Това ми е мечтата  smile3534
То и без това след някоя и друга годинка ще вземат сами да падат Laughing ама тогава ще ми е все едно  Joy Joy Joy

eeee, оставете си поне няколко, да си правите прически Simple Smile

# 23
  • Мнения: 26
Моля някой ако е пробвал рецептата и работи да сподели.
Това което ме притеснява е че според GOOGLE полският хвощ се използва срещу камъни в бъбреците, кисти на яйчниците, пърхот и за подхранване на косата   newsm78
Иначе звучи страхотно.

# 24
  • Мнения: 472
Тази рецепта и аз съм ячувала даже майками  я беше казала и тя така я е научила на " ухо " !
Абе може да се пробваме поне краците да си топнем ама 2кг полски хвощ много бе това в казан ли трябва да се вари ми то си е направо концентрат е ако действа за цяло лято ми супер , хайде ако нкоия опита и каже дали има ефект да свирка , че току виж лятото минало !

Ей да не изкупита всичкия полски хвощ сега оставете и за нас Grinning

Ми аз нямам вана кво да правя , ще ви идвам на гости  Mr. Green с треволяците ! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 539
На някой окапаха ли му вече? Flutter Party

# 26
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
лелееееее,ако е истина това ще е жестоко!!!  Joy
ама едва ли....

# 27
  • Мнения: 1 032
Аз съм навита да пробвам, ама от 'де да го взема тоз хвощ? Thinking

# 28
  • Мнения: 480

И аз съм я чувала тая рецепта и много се бях вдъхновила, че КРАЙ! на епилаторите, колите маски, лазери и т.н. мъчителни процедури. Даже бях намерила един билкар да ми набере, но понеже нямам вана се бях разбрала да ходя в моя приятелка, съответно билкаря трябваше да набере и за нея, ама аз после забременях и работата се разсъхна. Не знам обаче колко пъти трябва да се направи, със сигурност от един път не става. Тоя билкар береше тогава за племеницата си и вика: абе хубаво ще ги махнем космите, ама внимавай да не си пипнеш косата щото поникване няма  Shocked

Аз съм навита да пробвам, ама от 'де да го взема тоз хвощ? Thinking

Има във всички билкови аптеки, но никога не знаеш дали цялото количество в пакетчето е хвощ (или каквато там билка купуваш) или допълват грамажа с треволяк. Пък и май така скъпо ще излезе щото по аптеките продават примерно 100 гр. - 2 лв. (това примерно го казвам!), а за два килограма...  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 204
Полски хвощ има във всяка аптека.Аз лично съм го пила като билколечение.Не мога да схвана как вътрешно лекува,а външно действа по описания начин.Май досега никой не е пробвал.

Общи условия

Активация на акаунт