Мода за плаж?

  • 42 784
  • 603
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 7 798
А някой да знае, дали в Етам се продават по отделно частите на банските или са само комплекти ?  Thinking

# 436
  • Мнения: 3 294
Момичета , дайте съвет къде в София мога да си намеря бански от тези които са от две части и са свързани с лента помежду си , която лента минава през средата на корема .............. сори за обяснението , но нямам снимки да покажа . Благодаря  предварително Peace

# 437
  • Мнения: 824
Mindi,потърси по-напред в темата,като че ли имаше сайт с такива модели.

# 438
  • Мнения: 3 294
Esscape , благодаря ти , но сякаш ми се искаше да си го купя от магазин , да не е онлайн . така и така съм тук в София  Peace

# 439
  • Мнения: 824
Esscape , благодаря ти , но сякаш ми се искаше да си го купя от магазин , да не е онлайн . така и така съм тук в София  Peace

Мился,че беше на бг фирма и имат магазини тук.Няма време сега да търся,ровя се в друга тема.

# 440
  • Мнения: 1 885
А някой да знае, дали в Етам се продават по отделно частите на банските или са само комплекти ?  Thinking

Мисля, че зависи от модела. Ти още ли търсиш прашки?

# 441
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Коментирате основно бански, но ми е любопитно да разбера и за аксесоарите, които са не по-малко съществени.
Много се забавлявам да наблюдавам по плажа с какви чанти например идват хората. Оня ден се изкефих на едно момиче, което си носеше нещата в хартиена торбичка Булдозер. Joy

# 442
  • Мнения: 1 885
Коментирате основно бански, но ми е любопитно да разбера и за аксесоарите, които са не по-малко съществени.
Много се забавлявам да наблюдавам по плажа с какви чанти например идват хората. Оня ден се изкефих на едно момиче, което си носеше нещата в хартиена торбичка Булдозер. Joy

Горкото! Или не го смята за важно или няма възможност за повече.
На мен пък са ми интересни чехлите на момичетата/жените. Забелязала съм, че на тях се обръща най-малко внимание или пък другата крайност. Тропкат с официалните сандали на токчета до плажа, а после елегантно ги хващат през рамо и се занасят до харесаното място.

Аз например не харесвам и плажни чехли на платформа, а за токове да не говорим.

И друго... искаше се ми се да съчетая банския на половинката с моя, но май не може да се осъществи... Поне не съм виждала комплекти.

# 443
  • София
  • Мнения: 7 798
А някой да знае, дали в Етам се продават по отделно частите на банските или са само комплекти ?  Thinking

Мисля, че зависи от модела. Ти още ли търсиш прашки?


Не не, продължавам да търся този тип горнище на бански.  Crazy



# 444
  • Мнения: 1 289
Иля, и аз същия си харесах Peace

# 445
  • Мнения: 2 229

Аз си ходя с нормални джапанки и огромна плажна чанта. Laughing Това понякога е голям минус, защото всички искат да си блъскат нещата при мен. ooooh!

Тази година още не съм си купила бански и чехлички, но чанта няма да взимам нова, така че трябва да си харесам нещо, отиващо си със синьо. Laughing

Не мисля, че трябва да се обръща чак пък такова внимание на детайлите, все пак не всеки, включително аз, може да се оборудва всяка година с пълен комплект неща за плаж. Peace

# 446
  • Мнения: 316

Аз си ходя с нормални джапанки и огромна плажна чанта. Laughing Това понякога е голям минус, защото всички искат да си блъскат нещата при мен. ooooh!

Тази година още не съм си купила бански и чехлички, но чанта няма да взимам нова, така че трябва да си харесам нещо, отиващо си със синьо. Laughing

Не мисля, че трябва да се обръща чак пък такова внимание на детайлите, все пак не всеки, включително аз, може да се оборудва всяка година с пълен комплект неща за плаж. Peace

И аз така Peace

# 447
  • Мнения: 3 782

Аз си ходя с нормални джапанки и огромна плажна чанта. Laughing Това понякога е голям минус, защото всички искат да си блъскат нещата при мен. ooooh!

Тази година още не съм си купила бански и чехлички, но чанта няма да взимам нова, така че трябва да си харесам нещо, отиващо си със синьо. Laughing

Не мисля, че трябва да се обръща чак пък такова внимание на детайлите, все пак не всеки, включително аз, може да се оборудва всяка година с пълен комплект неща за плаж. Peace
И аз съм на това мнение, е ако вземам над 1000 лв заплата, виж изобщо няма да ме бърка, за всеки ден ще си купувам чанти и бански.
Пък и ние българките с малко пари можем да направим така,че гардероба ни да е разнообразен и стилен.
Аз имам една плажна чанта в оранжево, жълто и зелено, сламена, много си я харесвам. Отделно имам чанти от списание Грация, които използвам за тази цел.
Е имам и едни розов бански, любим ми е, искам да си купя нщо свежо. Ще следя за тенденциите.

# 448
  • София
  • Мнения: 7 798

Аз например не харесвам и плажни чехли на платформа, а за токове да не говорим.


Охх виждала съм всякакви неща на плажа, но това с токчета да се разцъкваш на плажа, не мога да го разбера въобще.  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:07 от Иля

# 449
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Чанта, хавлия, чехли и други подробности могат да се ползват поне 2лета. Далеч съм от мисълта, че тези неща трябва да се обновяват всяка седмица. Но пък с найлонови торбички Била на плажа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт