Мода за плаж?

  • 42 774
  • 603
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 435
Ама той прозира... Rolling Eyes

# 481
  • Мнения: 120
Непрозира чак толкова  много-сниман е доста от близо ,за да можете да видите плетката.
Ето ви един сайт със плетено бельо и бански
http://www.koniakow.com/osc/index.php/cPath/65

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 22:49 от shampur

# 482
  • Мнения: 824
Браво,Shampur!Много е красив.Сигурно ще изпиташ голямо удоволствие на плажа,след като знаеш,че собственоръчно си направила банския си.

П.П: Можеш ли да плетеш рокли?

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 08:15 от Esscape

# 483
  • Мнения: 9
SHAMPUR СТРАХОТЕН БАНСКИ МОДЕРЕН И МНОГО ДОБРЕ ИЗРАБОТЕН ЧУДЕСЕН Е  БРАВО !!!!

# 484
  • Мнения: 9
ИЛЯ, АКО ВСЕ ОЩЕ ТЪРСИШ ТАКОВА ГОРНИЩЕ - ПАЗАРА ДИМИТЪР ПЕТКОВ 64  В  МАГАЗИНА НА ДЕЛФИНА  НА ВИТРИНАТА Е  СНОЩИ МИНАХ ОТ ТАМ И ГО МЕРНАХ

# 485
  • Мнения: 278
WOW , shampur, банския е страхотен...много приятни цветове и плетката е много красива. Леле супер е наистина. Много ми харесва! Поздравления за сръчността. Колко време ти отне да го изплетеш?

# 486
  • Canada
  • Мнения: 272
shampur - направо е върха банският ти. И чудесно ти стои! Peace
Благодаря за сайта - има интересни моделчета!  bouquet

# 487
  • Мнения: 1 072
shampur, мога да оценя банския ти. Аплодисменти от мен. Веднага да се явиш в тази тема.

# 488
  • Мнения: 120
Благодаря на всички,много сте мили.
Мога да плета почти всякакви неща,на една и на две куки,за рокля още не съм се пробвала,но стига да имам модел и предполагам ,че ще мога да я оплета.Напрво умирам да плета,много ме успокоява.Харесах си няколко модела на рокли от този форум и когато ми остане време,ще се пробвам.
Благодаря ви пак. Embarassed newsm20 omm

# 489
  • Мнения: 18
shampur много е готин банския.Поздравления за труда които си положила.Модела много ми допада а и на теб ти стой мнооого добре 

# 490
  • Мнения: 31 172
Банският ти е върха. Много си сръчна.Браво на момичето. smile3501

# 491
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Shampur, много време ли ти отне оплитането на банския? На мен ми изглежда трудоемко, но пък резултата си заслужава. Страхотен е.  Hug Разгледах и сайта, има много хубави неща. И аз искам, но да го ползвам като бельо. Къде ли могат да ми оплетът? Във Варна има женички, които продават лятото в Морската градина, но пък сега е сезона...
Какъв конец си използвала, не е ли грубичко малко?

# 492
  • Мнения: 758
Банският ти е върха. Много си сръчна.Браво на момичето. smile3501
подрекпям! Peace

# 493
  • Мнения: 120
Shampur, много време ли ти отне оплитането на банския? На мен ми изглежда трудоемко, но пък резултата си заслужава. Страхотен е.  Hug Разгледах и сайта, има много хубави неща. И аз искам, но да го ползвам като бельо. Къде ли могат да ми оплетът? Във Варна има женички, които продават лятото в Морската градина, но пък сега е сезона...
Какъв конец си използвала, не е ли грубичко малко?
Използвала съм 100% памук,изобщо не дразни кожата,все още не съм сигурна дали е подходящия конец за мокрене на плажа. Наистина доста време отнема докато се изплете,но когато му хванах цаката,доста бързичко го завърших.Ако се хвана да плета още един,сигурно ще го оплета за 2 седмици,през свободното ми време/все пак ходя на работа/.
Pepsilight,ти какво по точно желаеш да ползваш,ако си намериш някое моделче от този сайт ,къде съм го предложила по горе,ще се пробвам да го оплета.

# 494
  • Мнения: 674
Shampur, много време ли ти отне оплитането на банския? На мен ми изглежда трудоемко, но пък резултата си заслужава. Страхотен е.  Hug Разгледах и сайта, има много хубави неща. И аз искам, но да го ползвам като бельо. Къде ли могат да ми оплетът? Във Варна има женички, които продават лятото в Морската градина, но пък сега е сезона...
Какъв конец си използвала, не е ли грубичко малко?
Използвала съм 100% памук,изобщо не дразни кожата,все още не съм сигурна дали е подходящия конец за мокрене на плажа. Наистина доста време отнема докато се изплете,но когато му хванах цаката,доста бързичко го завърших.Ако се хвана да плета още един,сигурно ще го оплета за 2 седмици,през свободното ми време/все пак ходя на работа/.
Pepsilight,ти какво по точно желаеш да ползваш,ако си намериш някое моделче от този сайт ,къде съм го предложила по горе,ще се пробвам да го оплета.


Скъпа shampur не прозира ли малко наистина - то горницата никакви проблеми но долницата... newsm78 newsm78
Иначе банския е ЖЕСТОК ПРОСТООО ЖЕСТОК!!!!! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт