Лунна диета 28.04, 17:12 - 29.04, 17:12

  • 3 373
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 142
Много благодаря,Вики.И аз покрай празниците прекалих с яденето.

# 46
  • Мнения: 1 092
Много благодаря,Вики.И аз покрай празниците прекалих с яденето.

всички сме така  Embarassed hahaha

# 47
  • Мнения: 49
Утре съм на линия.Започваме в14:19 ч.и свършвамв на 06.05. в 14:19.
За закуска мюсли с кис.мляко,на обяд салата,и после само сокчета.
Успех на всички лунички.

# 48
# 49
  • Мнения: 1 149
Ооо и аз съм от бандата на преялите Mr. Green
С вас съм Peace

# 50
  • Мнения: 3 423
Следващото лунуване е на 05.05(понеделник) в14:19,и приключва на 06.05 в 14:19
Чакам го с нетърпение,че от това ядене по празниците  вече започнах да се търкалям  Joy Joy Joy
О и аз прекалих ,качила съм кило и половина, най вече от ядене на шоколад и козунаци Embarassed
Темата ме сварва след закуска с шоколад и половина,капучино и мазен сандвич с руска салата Embarassed,добре,че официалния старт е от 14 часа Joy

# 51
  • Мнения: 535
Темата ме сварва след закуска с шоколад и половина,капучино и мазен сандвич с руска салата Embarassed,добре,че официалния старт е от 14 часа Joy

И аз хапнах баничка със шунка за "диетична" закуска  Joy Но от обяд -  Naughty Жалко, че утре вечер е Гергьовден иначе мислех и утре вечер да издържа и да хапвам чак на 7-ми  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 31
аз хапнах за закуска един грейпфрут, и едно кафенце 4ерно без захар,ре6ила съм днес и утре да издържа

# 53
  • Мнения: 1 092
Записвам се и аз  Mr. Green

# 54
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Запис и от мен, закусих с плодово мляко, кафе и фреш от грейпрфрут и съм вече на линия  Flutter Peace

# 55
  • Мнения: X
Записче, този път ще устискам. Twisted Evil
И макар че утре съм именничка, ще празнувам със сокове и салати след 15.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 423
Темата ме сварва след закуска с шоколад и половина,капучино и мазен сандвич с руска салата Embarassed,добре,че официалния старт е от 14 часа Joy

И аз хапнах баничка със шунка за "диетична" закуска  Joy Но от обяд -  Naughty Жалко, че утре вечер е Гергьовден иначе мислех и утре вечер да издържа и да хапвам чак на 7-ми  Mr. Green
Май само с теб сме хапнали здраво Joy
А за обед мислиш ли Wink
Аз си направих още едно капучино и мисля да го мушна сега към 13 часа,че кръвното ми е ниско и не знам как ще изтрая до утре.

# 57
  • Мнения: 3 423
И едно предложение до всички Лунички
Какво мислите да не пускаме всяка седмица нова тема а да си имаме една ,докато се изчерпа newsm78

# 58
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И едно предложение до всички Лунички
Какво мислите да не пускаме всяка седмица нова тема а да си имаме една ,докато се изчерпа newsm78


ЗА мен е ОК  Peace

# 59
  • Мнения: 5 001
Ехооо,как се,как сте?   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Тука съм и аз тоя път.....

Общи условия

Активация на акаунт