Присъдата "Плешив мъж"

  • 16 396
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 875
Плешивостта няма много общо с годините - имах гадже в 8-ми клас, набор, който беше започнал да оплешивява.
При мъжът ми няма такава опасност, има си всичките коси за всичките 48 години.
Харесвам го много късо подстриган, но не и 0 номер.
По принцип не липсата или наличието на  плешивост ми определя критериите, според които бих харесала един мъж.

# 31
  • Мнения: 2 448
не е недостатък, а даденост.
Като е даденост не може ли да е недостатък? Късите крака например и те са даденост, но доколкото знам минават за недостатък. Хубаво, лошо важното е да се обичат хората както се казва. Hug

# 32
  • Мнения: 435
Той не е виновен, че толкова е млад, а му капе косата, а аз си го обичам и се кефя да го целувам  и по главата, и не ми трябват къдрици, в които да заравям пръсти, Борисе Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 620
Предпочитам приятно оплешивял мъж,пред такъв с коса на никъде.
Цървули мразя всякакви...и с косми,и без косми.
И портфейла може да е прокъсан,стига притежателят му да не е цървул Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 386
Той не е виновен, че толкова е млад, а му капе косата, а аз си го обичам и се кефя да го целувам  и по главата, и не ми трябват къдрици, в които да заравям пръсти, Борисе Crossing Arms

Много мило казано, да знаеш!  Grinning

# 35
  • Мнения: 7 430
...никак даже не ми пречи Naughty
Имах такъв приятел, който в последствие се обръсна гола глава Peace

...ех, спомени....а какъв сеХ правеше Joy

# 36
  • Мнения: 2 448
Той не е виновен, че толкова е млад, а му капе косата, а аз си го обичам и се кефя да го целувам  и по главата, и не ми трябват къдрици, в които да заравям пръсти, Борисе Crossing Arms
Не се връзвай и не се оправдавай. Не си мисли, че Борката го вълнува ти какво правиш с твоя мъж, той просто си намери място да се похвали с буйни къдрици. Joy

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 - Д-ре, косата ми пада... Дайте ми нещо да си я съхраня, моля!
 - Добре... Вземете, моля Ви тази кутия.

С всичко се свиква. И се преодолява... Но безакълието - не.
Та в този аспект - за какво ми е мъж с "кичара", но с 2гр. сиво вещество?!  Thinking

# 38
  • Мнения: 750
Не ми пречат плешивите мъже.
Била съм с плешив.
Но,ми идват в повечко когато отида в Гърция.
Всеки втори е плешив.... Crazy

# 39
  • Мнения: X
Познавам много цървули с буйни къдри, дори вързани на плитки. Но не смятам,че наличието на коса или липсата й могат да имат пряка връзка със начина на мислене на човека.
По-скоро авторът/ката на въпросното изречение не е вложил/а логика в така очарователно иначе подредените затрогващи думички.

# 40
  • Мнения: 3 423
Просто не харесвам плешивите- не харесвам лъщящи темета, нито прическа тип "на заем" (преметнат кичур от едното до другото ухо), още по зле е по главата кьосе, а рамената с буйна растителност.

Ууууу, тия с преметнатите кичури
са отврат. Некъпани и мазни. Бляк.

# 41
  • Мнения: 2 152
Има страшно много секси, плешиви мъже
Това изобщо не ме притеснява

А за този  "плешив цървул" -  убивам

# 42
# 43
  • Мнения: 3 423
Ако това се нарича плешив мъж...

# 44
  • Мнения: 2 448
Ако това се нарича плешив мъж...

По скоро, ако всички плешиви бяха като него.......

Общи условия

Активация на акаунт