Чакаме щастливи АВГУСТинчета красиви

  • 13 776
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 660
Мами нахлувам в темичката да ви кажа,че много Ви се радвам,чета и си спомням за миналата година,когато и мен ме тресяха същите емоции.Аз съм от миналогодишните августинки,пожелавам Ви здрави бебчета и много радост през лятото.. newsm51 newsm03 smile3525

# 286
  • Мнения: 1 266
Всеки месец ми се покачват левкоцитите доктора каза че се дължало на инфекция но аз нечуствам нищо но изглеждаше притеснен и сега трябва да мина на профилактичен преглед през всички кабинети, но как ще стане и аз незнам като нечуствам нищо какво ще им казвам на тези доктори ooooh! newsm78 Направо ужас Tired
И последно че аз май попрекалих с писането има ли някой представа до колко може да се вярва на феталната и триизмерния за пола на бебето да не се подготвя за едно пък то да дойде друго  #Crazy Laughing

Цвети, кажи точно колко са ти били левкоцитите през последните 3 месеца, например?
Нормално е през бременността имунната система да работи на пълни обороти - аз съм си правила досега две пълни кръвни и на двете левкоцитите ми бяха на горна граница на нормата или малко отгоре, както и утайката ми беше леко ускорена.
Дай някакви по-конкретни данни... чудя се дали това не е малко пресилено да те юрка по всички кабинети  newsm78

Иначе се смята, че ако ти кажат момче на феталната е 100% сигурно, а за момиче около 80-90%. Зависи кой те гледа.

Искам да ви попитам нещо. Моята докторка винаги ме гледа на 2D ехограф(защото няма друг! Sick) Освен че винаги измерва обиколката на главата и увеличава самата картина (гледа крайници, плацента, и незнам още какво.....), друго нищо. Последния път ми каза че всичко е в норма, но никога не ми е казвала кг. и см. Нито дали си отговаря на г.с.??? Тези ехографи могат ли да дават такава информация?? Освен това освен първите изследвания повече нищо друго не ми е правено??? Имам ли основания да се притеснявам Thinking ? Май от самия факт , че не са ми казали нищо, и че не са ме изследвали се побърквам и си мисля само глупости.

СПОКО!  Mr. Green
Моят доктор има ехограф от преди Втората световна, обаче той си е напълно достатъчен. Сигурно си зависи от лекаря колко и каква информация дава. Може и на мен да ми дават повече инфо, понеже съм мед. лице. Иначе всеки ехограф си има софтуеър, който с една проста формула ти изчислява приблизително тегло и размери на бебето и на коя г.с. отговаря.

Колкото до изследванията, аз се усетих, че не сме пускали от януари. Една кръвна картина си пусках сама през март. Просто напомни, на всеки се случва да забрави, особено ако иначе всичко е нормално. 

# 287
  • Мнения: 1
Честито на Госпожа Грациана :о)))
Дано от брака види само най-хубавите страни :о)), да се радва на щастлив семеен живот и на пълна къща със здрави дечица! Честито и на щастливеца - младоженец! Желая ви наистина много любов и една хубава след-сватбена почивка!

Много се радвам когато се случват хубави неща, пожелавам на всички много успехи, късмет и само хубави новини във форума!
Аз се чувствам добре, вчера си починах много хубаво (нищо че беше само един ден) - имахме гости, правихме барбекю, а после ходих и на кино! Просто чудесен ден!
Дано и седмицата в работа бъде на всички лека и приятна и да идва пак по-бързо неделя  Laughing

Грациана чакаме снимки с нетърпение и подробности около сватбата!!  bouquet


# 288
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
Как сте? Виждам, че сте о.к. и това много ме радва!
Първо искам да честитя сватбата на Грацияна - пожелавам им много семейно щастие и любовта им един към друг да нараства всеки изминал ден, а малката баРелина да ги сплоти още повече и да им даде сили да минат през всички изпитания. ЧЕСТИТО още веднъж миличка и не забравяй, че трябва да се правят компромиси в името на ЛЮБОВТА!
При мен събота и неделя беше лудница! Чистачки, рожденни дни, кръщенета, роклята не ми беше станала...абе кошмарни дни. В следствие на което въобще не успях да си почина, а снощи и не можах добре да се наспя като капак и днес съм  #Crazy. И аз не успях да запомня кой за какво беше питал, но ще карам по памет.
За алкохола - всяка вечер пия по чаша бяло вино разделена на две със газирана вода, лед и лимон или по 2 чаши бира, така че "алкохоличките" не са сами. Кафе пия по 2 на ден. Сутрин едно с силно, но с мляко за разсънване, а следобед едно безкофиеново пак с мляко и към тях прибавям между 2 и 5 цигари на ден. Това е положението!  Wink
*puhi*
и аз бях като теб с пола на детето, но сега съм много щастлива!
Asija мила аз нямам киселини, но пробвай рецептата ми с бялото вино, може и тя да помага.
ani_d аз през зимата имах болки в гърлото и ми казаха докитата, че може тия хапчета за смучене какъвто искаш вид да взимаш и от хомеопатичните сиропчета също. Така,че си вземи нещо по-сериозно за да мине по-бързо.
 бланш завиждам ти благородно, ако въобще е възможно да съществува благородна завист, но само за това, че си в къщи, а не за ученето!  Naughty
Cveti_Ivanova според мен - "да на 100%" можеш да вярваш на 3-измерния, стига да те гледа добър специалист. Погледни снимките в албумчето и ще разбереш защо. Особено на Асето девойката така добре позира, че не знам мама после как ще я удържа, а пък за тате не ми се мисли!  Joy
mama galka23 бързо да се оправя малката и ти се пази много, че аз всичко закачам от Крис!
k_malcheva и при мен е така, но мисля, че просто по-обикновените видеозони нямат такава функция. На миналата ЖК попитах и ми казаха, че това което го измерват на бебето го налагат в някакви тяхни си графи и тогава ми каза, че бебето тежи към 800 гр., а само след седмица ходих на 3 Д и там го измериха 780 гр., така че попитай и ще ти кажат. Иначе трябва да даваш кръв и урина и да ти мерят кг. и кръвното. Няма нищо друго, всички останали изследвания са по желание! Ако имаш други въпроси ми пиши на лични! А доколкото до "двойните надбавки" - а дано!  fingerscrossed
анаморф да ти е живо и здраво августинче 2007.
Ами май стига толкова писане, за сега. До после!  Hug   bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами, ето я новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292179.msg7454827#msg7454827

Общи условия

Активация на акаунт