ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ - тема 2

  • 71 451
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Тежка история с чудесен край, Саня! Дано бременността ти е лека до края и се радваш на здраво хубаво бебенце!
 Hug

# 706
  • Мнения: 1 699
Саня  Hug чудесна развръзка на историята ти.Радвам се че всичко е зад гърба ти и очакваш второто си детенце.Дано и ние скоро доразкажем нашата история  и то задължително с хубав край. Hug

# 707
  • Мнения: 3 453
Саня,
сълзите ми потекоха, четейки историята ти. Надеждата, която ни даваш, е незаменима! Благодаря ти! Hug

Пожелавам ти една прекрасна и безпроблемна бременност!  bouquet
 Дай, Боже повече такива новини в темата! Praynig

# 708
  • София
  • Мнения: 1 481
Саня, напълни му душата  Hug
Пожелавам ти лека и красива бременност   bouquet

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Благодаря, момичета. И аз ви желая скоро мечтите ви да се сбъднат.   bouquet

# 710
  • Мнения: 9
Саня ,радвам се много за теб, благодаря ти за надеждата която ни вдъхваш с твоята история.желая ти лека бременност и леко раждане. Hug

# 711
  • Мнения: 3 010
Саня благодаря ти, че сподели премеждията си с прекрасният край. Вдъхваш ни много надежда миличка. Пожелавам да се развива шампионски малкият бебок и съвсем скоро да се похвалиш с сним4ици на финала  Hug Времето минава неусетно, а ти се радвай на всеки един момент от това чудо бременността   bouquet

# 712
  • Мнения: 7 197
Саня и аз прочетох твоята история, много късмет и успех до края ти желая и здраво бебе да си имате! Много увереност ми вдъхна поста ти, че и при нас е възможно чудото, и при нас може да се случи  Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 178
Саня,честито и от мен,наистина твоята история е като моята извънматочна от ляво и киста отдясно,а аз си мислех че само на мен може да ми се случи,но слава богу твоята е със щастлив край,а моята...надявам се и тя да завърши с  EFPе не по естествен път,но какво да се прави...Утре ми е вторият преглед ще изследвам хормони и веднага започвам с регулона,после чакам цикъл към 08.01.09г.симулация и дай боже към края на януари трансфера,Много съм нетърпелива,но и много позитивно настроена.

# 714

Общи условия

Активация на акаунт