Скоро щях да влизам в 9-тия месец...

  • 4 837
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 825
И дано Господ чуе по-скоро молбите ни  Praynig

# 16
  • Мнения: 9 973
много съжалявам за загубата ти Sad едно силно гуш от мен Hug

# 17
  • Мнения: 121
pipi_82 Дори и да беше го видяла бебето си гарантирам ти ,че  щеше да ти е още по мъчно.Тогава щеше да си спомняш колко е красива и как е могло да се случи.Болката и в двата случай си е голяма.
 Flowers Rose Flowers Rose за малкото ти ангелче
HugБъди силна.УСПЕХ

# 18
  • Мнения: 827
Скъпа Пипи много добре те разбирам , но вярвай че е по- добре че не си я видяла.Аз родих мъртвото си бебе в девети месец и я видях...снощи я сънувах...много повече боли, защото преди да я видя беше една мечта без да мога да си я представя, но след като я видях ми стана толкова мъчно, че след месец и половина изпаднах в ужасна депресия.
Винаги ще ти е мъчно, но вярвай че  с времето ще свикнеш- поне се надявам да е така.

# 19
  • Мнения: 366
Пипи, съжалявам, мила и  Hug
И аз не видях малкото си момиченце. Мъжът ми ме накара да му обещая, че няма да гледам. От нея ми остана само една ехографска снимка - сладко вирнато носленце.  Cry
Сега момченцето ми има същото вирнато носле.
А относно "Млади сте още, ще си имате друго." - това е най-голямата тъпотия, която съм чувала. И пет деца да имаш след това, те не могат да заместят това, което си изгубила.  Hug

# 20
  • Мнения: 198
Мила Пипи, най-добре че не си я видяла  Naughty
При мен се случи 5 дни преди 9-я месец.
Раждах нормално и бях категорична че не искам да го виждам, уви... При последния напън в който момиченцето ми излезе на бял свят надигнах горната част на тялото си и без да искам я видях, беше в гръб, но за мен тази гледка завинаги ще остане пред очите ми  Cry Как беше увита пъпната връв около вратлето  Cry Тъжна картинка, затворих веднага очи, за да не виждам нищо повече, а акушерката набързо я изнесе от залата.
Повярвай много повече боли като си видяла рожбата си  Naughty

# 21
  • Мнения: 825
 smile3518 smile3518 smile3518   плача с вас........

Общи условия

Активация на акаунт