Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 231 312
  • 816
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1
Ама за какви 18 лв става дума? Аз съм я купувала тази паста за 4 и нещо.... Ако е 18 лева сега, ще си купя друга марка препарати, да ме прощават. И линкът, който е даден не е активен вече....
И аз така.
Търся комшийката от един месец (тя в отпуск нашата), по морета, балкани, напред-назад, понеже мъжът ми бе казал, че с друго, освен с тази паста няма да си играе да чисти, намерих я най-накрая, обааааааааче.... нямало вече от тази 5левова паста (смисъл има, но по-рядко) и в момента са ги ангажирали всичките с едни други пасти, на същия принцип са като предишните, но 5 пъти по-ефикасни и са 650гр.. Пак си мирише на билки, милки. И, понеже ме заболя БУКВАЛНО сърцето, като дадох 20лв. за това чудо, сега съм намазала половината апартамент и съм в изчаквателна позиция, да видя вади ли същия ефект (дано и по-добър, както го описват), размирисало се тука из нас на лавандули, детелинки и прочее (не)градински цветя.
Иначе си направих експеримент с приятелките. Всяка казваше луда ли си да дадеш толкова пари за това чудо, (защото аз взимах по 3-4 накуп, че тая съседка неоткриваема...) понякога ме гледаха с пренебрежение и всичките му ширтифиртильосванки. Ама да са живи и здрави, нека си чистят с цифове, доместоси, белинки, аз се урЕдих -тва мъж да чисти...ехеее,едно време не можех да го накарам да си отсервира, ся да видиш с какъв кеф лъска плочките в банята. Grinning

Отивам да видя ква хава с мор експензив ню пасток. LaughingТо минаха 15тина минутки, докато си напиша мнението.

# 811
  • Мнения: 19 485
Колко е "мор ескпензив" тая паста? Надявам се да не е 5 пъти по-скъпа все пак...

# 812
  • Варна
  • Мнения: 758
milittana, то си пише
... И, понеже ме заболя БУКВАЛНО сърцето, като дадох 20лв. за това чудо, ...

Chernika, чакам да споделиш дали си е струвало Simple Smile

# 813
  • Мнения: 1
Оуу, чудна работа, доволна съм, даже дадох част от пастата и на майка вчера, защото искам и чуждо мнение на поверен човек...
Сложих в пералнята малко (отвътре и отвън Grinning Grinning) и спинкахме като къпанки с ухание на розмаринче.
Само се чудя дали да пробвам да почистя телевизора и компютъра с пастата, понеже има едни ситни жълтеникави петънца, обаче ме притеснява фактът, че трябва първо повърхността да се навлажни, за да се постави тази паста, защото преди с едни кърпички, сигурно се сещате, специално за техники, които са, и са едни спиртосани и от малко влажни към сухи, със щипка на носа почиствах.

Ейй, голям страх от техники, ток и газови котлони... Cry
Само ме гони един житейски въпрос - защо не се поглъща???
Трябва и да измислят био-продукт за пържоли или друг вид месо, с който да си ги поиш и да ти изкарва цялата мръсотия отвън хахаха
Ох, ще тръгвам за работа, че се поизложих с последното изречение Grinning Grinning

# 814
  • София
  • Мнения: 3 846
Момичета, препоръчайте препарат за чистене на изкуствена кожа - бяла.

# 815
  • Мнения: 25
Здравейте,момичета!Искам да ви попитам с какво най-добре се чисти балатум???

# 816
  • Варна
  • Мнения: 485
ИМА НОВА ТЕМА. НЕ ПЪЛНЕТЕ ТАЗИ!


Общи условия

Активация на акаунт