Отвиват ли се докато спят децата ви?

  • 9 775
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 103
И ние се отвиваме не мисля че има деца които не се отвиват.Не ще да спи в чувала но аз я слагам не се давам някои път не мога да я сложа и ставам 100 пъти Twisted Evil

# 121
  • Мнения: 2 039
Божеее, не само, че се отвива, ами смяня хиляди пожизии на тялото на нощ, даже понякога толкова сложни, че чак не ги проумявам  Shocked Но реших-оставям го и толкоз, само така ще се научи сам да се завива, до сега не ми е настивал  Peace Спи си отвит, в момента гол и бос, само по боди с къс ръкав, при това на отворен прозорец. Така сме от месец, еми...нищо му няма, даже не е изкихал.

# 122
  • Мнения: 1 364
Алекс също много се върти и се отвива.
 Като се събудя я завивам и на сутринта пак е отвита Simple Smile

# 123
  • Мнения: 432
... Ставам по десет пъти... #Crazy
......много се притеснявам....

Спри да ставаш и спри да се притесняваш.
Никога не съм ставала да завивам дъщеря ми и ей я на - жива и здрава - пък аз наспана.  Peace

Ако им е студено сами се учат да са завити.  Wink

Може и да имаш право...А дъщеря ти поне в чувалче слага ли си я? Щото наистина не мисля, че е подходящо на 6 г. да го пъхам в чувал...

# 124
  • София
  • Мнения: 6 999
...А дъщеря ти поне в чувалче слага ли си я?

Да - първата година.

# 125
  • Мнения: 24 467
Да, отвиват се. Големият е вече на осем и се отвива, като не се усеща да се завие сам. Виждала съм го свит на кълбо от студ. Той обаче е по- издръжлив на студ от брат си. Малкият ми е плакал "дено, дено" дори когато ръцете му поизмръзнат през зимата. Малкият е на две, нормално е да не може да се завива. Събуждал се е от студ и ме е викал, когато го завия заспива отново. Когато е развит е заел неспецифична поза по корем, свит на кълбо. Когато го завия тялото му се отпуска.
Така че лично аз когато се събудя минавам през тяхната стая и хвърлям по едно око и по една завивка.

Общи условия

Активация на акаунт