"...Тоя форум се посещава предимно от.....

  • 4 854
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 840
  Аз съм мъжка овца!   animal085 Б е е е е е е е!

Коч?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Това с овцете като обида или като ласкателство да го разбирам?

Мисля, че и от двете по малко. newsm78 Laughing

Много сложен образ.

Значи, ласкаем се откъм руно, а се обиждаме откъм виме, да речем.

Е, значи наполовина влизам в целевата група и мога лекинко да се припозная.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
кви мисирки бе,пуйки ни викат Wink


Тц Naughty - фитки. А понеже най-често чета тук, мъжа ми на Клюкарника вика "кокошарник" newsm57.

# 78
  • Мнения: 25 785

Аууу, у ваше село не казват ли "мисирки"? Бързо да си признаеш откъде си!  Naughty

# 79
  • Мнения: 4 586
Аз съм от злобните и първескините......
А за лисиците и вълците имам пушки... Mr. Green Joy
Снимката ти в аватара все още е по-голяма от допустимото.
На широчина е добре вече, остана височината.
Фитки викат български говорящите роми калайджии, които идват по нашия край аткъм Филибето.

# 80
  • Мнения: 2 152
фанатизирани доячки и проскубани квачки

аз съм от Фторите Mr. Green

# 81
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз съм от злобните и първескините......
А за лисиците и вълците имам пушки... Mr. Green Joy
Снимката ти в аватара все още е по-голяма от допустимото.
На широчина е добре вече, остана височината.
Фитки викат български говорящите роми калайджии, които идват по нашия край аткъм Филибето.

Туй ми намирисва на закачка  Whistling

# 82
  • Мнения: 2 407
Винаги информирани за всичко и за всеки!

# 83
  • Мнения: 3 835
Много сложен образ.

Значи, ласкаем се откъм руно, а се обиждаме откъм виме, да речем.

Е, значи наполовина влизам в целевата група и мога лекинко да се припозная.

Опасявам се, че не е толкова сложен образа.
В случая май има предвид предимно акъла на спряганите животинки, а не руното и виметата им.Joy

Мъжът ми и с пушка не мога да го накарам дори да надникне тук, камо ли да чете. Един единствен път с хиляди мъки го накарах да хвърли един поглед на една тема, ама си струваше, после цяла седмица се хилихме.
Темата май беше: "Размерът има ли значение?", а повода за веселбата беше един от спряганите размери. Обаче направих грешка, това окончателно затвърди мнението му. Mr. Green

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
За ромите калайджии от Филибето не знам, но точно в селото ми край Филибето казват мисирки. Виж в Димитровградските ми села са си фитки. От ония дето `аскьулии ги фиркат из Емача в съб`та, га няма раб`та.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:57 от Pesheck

# 85
  • Мнения: 606

  Пробъбли, но и зелен бобец.

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мъжът ми и с пушка не мога да го накарам дори да надникне тук, камо ли да чете. Един единствен път с хиляди мъки го накарах да хвърли един поглед на една тема, ама си струваше, после цяла седмица се хилихме.
Темата май беше: "Размерът има ли значение?", а повода за веселбата беше един от спряганите размери. Обаче направих грешка, това окончателно затвърди мнението му. Mr. Green

Е ти пък намери коя тема да му покажеш  ooooh!

# 87
  • Мнения: 25 785
Виж в Димитровградските ми села са си фитки. От ония дето `аскьулии ги фиркат из Емача в съб`та, га няма раб`та.

Аааа, ето къде се криел ключът от палатката!  Laughing

Фитки викат български говорящите роми калайджии, които идват по нашия край аткъм Филибето.

Ще ме прощаваш, но не ги разбираш ти южняшките диалекти. Фитките са в югоизточна България, мисирките - в Пловдивско и Пазарджишко. Може и другаде, но за тези съм сигурна.  Peace

# 88
  • Мнения: 3 835
... `аскьулии ги фиркат из Емача .......

Кво рече, питам сериозно, заинтригува ме?
За Филибето са мисирки, да, не знаех, че имат и друго наименование, фитки, така ли?
Мисирките приличат на извънземни, особено ако решат да се правят на страшни, освен всичко, наистина са страшни. Никога няма да забравя близката си среща с 5-6 от тях, като ме наобиколиха, като се надуха......ужас. После бая майтапи отнесох по мой адрес. Laughing

# 89
  • Мнения: 4 586
Описваш мъжкари, Тео.
И аз бих се надул в твое присъствие.

Общи условия

Активация на акаунт