Проблем

  • 1 064
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета.Искам да попитам от около една седмица при къпане усещам лека подутина в мишницата си която по скоро е към външната част на ръката а не е към гърдата.На другата мишница имам същото но мисля , че е доста по малко.Майка ми каза , че не е лимфен възел ...Но аз съм силно притеснена.Мисля след 6 май да отида на лекар но дотогава ще полудея.Когато не съм под душа не усещам да имам такова нещо.Имали ли сте такива неща по време на бремеността.Възможно ли  е да е от това?!

# 1
Какво става? ходи ли на лекар или мина от само себе си (надявам се да е така)? doctor

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Опипай си гърдите, докато са сапунисани.Иначе ако майка ти не е лекар, не може категорично да каже дали е лимфа или не.Бих те посъветвала вместо да питаш тук да отидеш най-скоро на мамолог или до личния си лекар, ако е диагностик, за да прецени за къде да те праща на специалист.Не си губи времето тук.Иди на лекар.

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Може да е запушена потна жлеза, явява се страничен ефект от някои дезодоранти.
Отиди на лекар. Не е сериозно, по скоро да го погледнат да видят това ли е със сигурност.

# 4
  • Мнения: 2 005
Може да е запушена потна жлеза, явява се страничен ефект от някои дезодоранти.
Отиди на лекар. Не е сериозно, по скоро да го погледнат да видят това ли е със сигурност.
  Peace

# 5
  • Мнения: X
Да отговоря в тази тема ,че аз темата е пуснах и във форума Майби бъдещи и настоящи.
Още същия ден когато пуснах темата ходих на лекар/онко хирург/ .Лекаря каза ,че нямам лимфенв възел и да не се притеснявам.Оказа се ,че е млечна жлеза .За първи път разбрах ,че под мишниците има млечни жлези и каза да не се притеснявам.Наскоро ходих пак защото все ме е страх и отново каза същото.Попитах за мнение и втори хирург който каза ,че по време на бременост при някои жени се подуват млечните жлези и след като спре да кърми се оправят.
Гинеколожката ми също каза ,че е това.
Мерси за отговорите момичета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт