Отчет на набор 2003 - 24

  • 11 526
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 673
Браво,Иринче.
Свалям ти шапка,да са ти живи и здрави дечицата.Всичко да е наред и с третото момченце.
Аз много исках момиченце втория път,а мъжа ми ме успокоява,че ще се поправи третия път.
И ние така...четвъртия  Joy Joy Joy hahaha
/това беше шега/

# 286
  • Мнения: 468
Аз съм преизпълнила плана ,едно момче и едно момиче.Макар ,че втория път казаха момче много се радвам ,че не познаха.
За трето не се замислям.Аз рано ги почнах(децата)имам време ама поне за сега не искам.
Любо също искаше момче и беше избрал две имена.Едното Траксимус(не се смейте много) Joy от Костенурките нинджа.Другото име беше да е като неговото - Любо.
irinaradeva браво на вас .В днешно време се иска смелост за второ пък какво остана за трето и четвърто детенце.Ама щом казваш следващия път розов щъркел Laughing

# 287
  • Мнения: 953
честит празник на георги и стилиян!!!Щастливо и усмихнато детство!

И едни маргаритки за майчетата Hug Hug
ЧИСТИТ РОЖДЕН НА РОЖДЕНИЦИТЕ И ОТ НАС
ВЕСЕЛО ПАРТИ И ЧАКАМЕ СНИМКИ
Момичета в петък имаше тържество по случай 25 от създаването на ТГ на Сави, представлението беше страхотно, децата от всички групи танцуваха и бяха прекрасни, Сави беше снежинка и страхотно танцува. Не се е метнала на майка си- с два леви крака съм.
Представлението беше наистина много вълнуващо.

# 288
  • София
  • Мнения: 460
Честит Рожден ден на Георги и Стилиян!
Щастливо детство!

# 289
  • Мнения: 14 133
Браво на Савито!!!   bouquet Heart Eyes
Започнаха доста да ми омръзват сутрешните циркове на Сашо преди тръгването за градината. Не бил си починал, още да си полежал, а вечер не ляга преди 22,00ч.  ooooh!
Искам да е почивен ден, за да го няма поне сутрешното хайкане.  Laughing

# 290
  • Мнения: 298
И Вики е много буткава в последно време...все се мота,днес докато се обличаше,обръщам се и я гледам свалила си пижамата и си играе с куклите  ooooh! час и половина не и стигат да се мота!И аз искам почивен ден,ама и беба да спи с мен...много лошо се научи да се събужда в 6ч.Сега тя спи а аз да му мисля как ще изкарам цял ден.

# 291
  • Мнения: 1 142
Добро утро на всички ранобудници.
Вашите слънца ,носят ли в градината играчки?Марти всяка сутрин по нещо носи и винаги трябва да е различно.

# 292
  • Мнения: 4 967
Честит рожден ден на Георги и Стилиян! Много да са палави и здрави!
Аз много искам още едно детенце - луда работа! Имам си и от двата пола, но... Мъжото обаче не ще и да чуе. Аз съм го заплашила обаче, че ако си го направим ще го раждам! Joy Косьо също понякога иска да сменяме името на сестра му. Беше измислил наскоро някакво странно име, но звучеше добре. Трябва да го питам и ще ви пиша.
Пък - към мамите с едно - не се помайвайте, ами родете на наборчетата братчета или сестрички!
И Косьо всяка сутрин носи нещо в градината. С баща му често се караха, че Косьо докато избере.... Сега обаче аз си го карам на детска и нямаме грижи.
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=295090.new#new

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 09:38 от Betty L.

# 293
  • Мнения: 298
Аз много искам още едно детенце - луда работа!
И аз,и аз.... smile3521 но при мен е по-сложно,заради операциите трябва да поизчакам,че е опасно за бебчето и за мен!Но пък мъжа ми не ще и да чува...

# 294
  • Мнения: 468
За носенето на играчки в  градината не съм съгласна.Нашите също по едно време носеха , но решихме(част от родителите).Госпожата да им казва ,че е забранено.Ами те само се дразнят кой какво има.Все излиза някое сърдито и разревано.За това нашите деца вече не носят.Играят си с тези там.А и аз от време навреме сортирам играчките на Любо ,че в нас няма от къде да се мине от тях и нося в градината.
Сега да се оплача , че Любо пак е вкъщи с кашлица.Е писна ми да кашля.Вече незнам какво да го правя.Мисля вече да го водя на хомеопат.И есен и пролет да започваме с ходенето на Сандански.

# 295
  • Мнения: 1 142
Крис,почвай с хомеопатични лекарства.Обаче първо идете на хомеопат.Големия така все ми боледуваше,какво ли не съм давала.От както започнахме с хомеопатия,нещата се оправиха.Марти вече от една година и половина,ако не и две е само на хомеопатия и да не ни чуе дявола,антибиотик не сме пили.С една дума много съм доволна.
Сега гледам ,че и в нашата градина подкашлят има нов вирус някакъв.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 109
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ И САМО ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ ИМ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ.  bouquet   

# 297
  • София
  • Мнения: 7 673
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ И САМО ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ ИМ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ.  bouquet  
Имаме нова тема, ела там  Hug в тази не пишем от ден-два.

Общи условия

Активация на акаунт