Кисело мляко с бисквити

  • 1 893
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Давала съм понякога за вечеря кисело мляко с бисквитка,засищало го е.Но предпочитам да го давам за следобедна закуска.

# 16
  • Мнения: 1 062
Не мисля, че има значение чак толкова дали ще е за следобедна закуска или вечеря. Смятам и че ще засища детето толкова добре, колкото и АМ. А и винаги съм мислила, че за вечеря най-добре е млякото. След като не иска АМ и не намериш начин детето да си го пропие, за вечеря давай кисело мляко  Peace. Голямата ми дъщеря някъде до към 3 г. и отгоре, винаги ( без изключение ) вечеряше кисело мляко с бисквитки, а сега също това е предпочитана вечеря за нея. Изобщо не мисля, че порция супа е по-добре за вечеря от мляко. Изключвам случаи, когато млякото видимо не засища детенцето. Така ,че според мен е ок да даваш кис. мляко, ако детето ти отказва АМ.

# 17
  • Мнения: 493
Aз давам за следобедна закуска,засища  Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз давам осовно като следобедна закуска,понякога и сутрин.

# 19
  • Мнения: 668
Пак си зависи от детето.Аз го давам или сутрин или следобед.

# 20
  • Мнения: 1 596
Не мисля, че има значение чак толкова дали ще е за следобедна закуска или вечеря. Смятам и че ще засища детето толкова добре, колкото и АМ. А и винаги съм мислила, че за вечеря най-добре е млякото. След като не иска АМ и не намериш начин детето да си го пропие, за вечеря давай кисело мляко  Peace. Голямата ми дъщеря някъде до към 3 г. и отгоре, винаги ( без изключение ) вечеряше кисело мляко с бисквитки, а сега също това е предпочитана вечеря за нея. Изобщо не мисля, че порция супа е по-добре за вечеря от мляко. Изключвам случаи, когато млякото видимо не засища детенцето. Така ,че според мен е ок да даваш кис. мляко, ако детето ти отказва АМ.

Мерси Миле Вале,
а как според теб да го накарам да пропие АМ? Hug
Ти какви бисквити дава с кис.мляко?
Благодаря Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 781
След като отказва АМ, по-добре давай кисело мляко с бисквита. Аз го правя със "Закуска" Peace Спри АМ за извесно време, после го пробвай пак, но не мисля, че смяната на АМ на тази възраст ще върши работа.

# 22
  • Мнения: 1 596
Благодаря Марчела Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 062
За пропиването на АМ не знам как става, но нали са те посъветвали да опиташ да го смениш с някое друго  Peace. А може да пробваш да сложиш бисквита в АМ, но да е пак с консистенция за пиене. Аз на бебка вечер слагам по две лъжички каша в шишето с мляко, но гледам да е безмлечна - примерно пшенична. В млякото на каката слагах и слагам все още бисквити "Закуска", но малката не хареса млякото така и на нея слагам плодово пюре или пресни такива.

# 24
  • Мнения: 1 674
Давала съм понякога за вечеря кисело мляко с бисквитка,засищало го е.Но предпочитам да го давам за следобедна закуска.
newsm10

# 25
  • Мнения: 2 122
аз дадох за първи път на 13 месеца, но тя така и не пожела да го яде, прави най-отвратената физиономия на която е способна, донякъде обяснимо от факта, че я кърмих до година и 15 дни
не прави обаче грешката да слагаш захар само и само да го хареса
пробвала ли си да сложиш в АМ бисквитки- има едни Чичи бейби, Стефания така пропи АМ след като я отбих, давам й Хип 3-ка

# 26
  • Мнения: 814
Давай си кисело мляко с бисквитки щом вече сте на 11 м. и си го захранила с него..., но според мен по-добре при някоя от закуските, а не за вечеря.

# 27
  • Мнения: 149
Засища и е много вкусно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт