Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 256
  • 400
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 098
Берни, добре сме ние, все така да сме си и за напред.  Hug
Относно синините не знам дали нямаше някакво кремче с което се
маже за да минат по-лесно, ама нали съм бременна посмъртно
не мога да се сетя как се казваше. И ние ще ходим до морето тази седмица,
обаче май няма да ми остане време да ви видя. Реших, че за повече ще е
страшно да остана сама, а и знам че Рони би ме набила ако остана за седмица
там без милото.

# 346
  • Мнения: 7 128
Ритче, хубаво помниш. Браво на теб. Без Слон - никъде извън София вече.  Naughty
Берни, с риванолен компрес се опаковай. Или със сурови картофи едно облепване на мястото. Дано на Марти бързо да му никнат зъбаците, че за цацата ще му трябват.  Grinning

# 347
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Рени честита годишнина! Желая ти много семейно щастие и хармония и още едно бебче скоро да излекува болката в сърцето ти!
Ники днес разбрах, че ще пристигна още в петък вечерта към 7-8. Ще бъда сама, има колежки от други градове, които също ще са на това обучение, но не се познаваме. Така, че в общи линии сигурно ще съм сама. Все още незнам в кой хотел ще бъдем, може би в Триада, а обучението долколкото разбрах ще бъде в някаква сграда на ул. Веслец. Не съм много ориентирана в София, така, че не ме бърка къде точно ще се срещнем стига да имате възможност може да си ораганизираме някаква среща.

# 348
  • Мнения: 7 128
fever, ако сте в Триада (нали до зала Фестивална този?),  ще се радвам да се видим в петък.  Hug
Пускам ти координати  Grinning

# 349
  • Мнения: 825
Рени,честита годишнина и от мен. Дано другата година вашата мечта се сбъдне. Прегърни семейството си и бъдете заедно, сега имате най-много нужда един от друг . Hug

# 350
  • Мнения: 108
чак сега се сетих, Embarassed
че с "мъжа ми"(нямаме брак) имаме малка годишнина. Днес стават 3 години и 9 месеца откакто сме заедно.
С толкова тъга в душата забравям за мъничките хубави моменти.

# 351
  • Варна
  • Мнения: 2 305
мишел, честито малка годишнина! а не си ли мечтаете за по-големи хубави моменти само за вас двамата?  Grinning Като си помисля само колко хора нямат любима "половинка", трябва да оценим поне щастието да имаме скъп човек до себе си!  Heart Eyes
Освен това,  макар да я няма физически, ти все пак имаш и Мишел...

# 352
  • Мнения: 108
Имали сме доста хубави мигове-когато стана "грешката" си казахме,че ако забременея че останем заедно и ще си гледаме бебчето.Когато видях 2-те чертички бях с него и той ме подкрепи(все пак беше на 20 години).Когато родих Мишел станахме истинско семейство.При нас в пълна сила,само че неофицялно ,важи "В добро и зло,в радост и тъга.."

Само бебче ми липсва smile3518 smile3518Там ми е мъката

# 353
  • Мнения: 108
за мен нвсеки един момент прекаран заедно с Мишел и Митко ,беше Голям.Искрите на радост в очите на детето са най-голямото щастие.Нищо немога да сравня с това

# 354
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Много е тежко, наистина! Опитвай се обаче поне по мъничко и да мечтаеш! Хич не е честно човек да изгуби толкова голямо щастие, но животът не е честен, за съжаление!

Убедена съм, че още не си изживяла щастливи мигове като:

- да изкачите двамата с Митко някой връх
- да посадите дърво
- да се гоните в парка
- да започнеш работа, която да ти харесва
- да сътвориш нещо красиво с ръцете си
- да изненадаш близките си за празник
- да станеш шофьор
- да пътуваш по света
- да създаваш нови приятелства
- да се научиш да готвиш специалитети


и още много, много неща, заради които си струва да живееш и да мечтаеш! Потъгувай,  Hug, но няма да те оставя това да трае твърде дълго!  Wink

# 355
  • Мнения: 604
Мишел не позволявай мъката да вземе превес в душата ти.....
Това което ти се е случило е ужасно,но все още има надежда да намериш утехата в нещо за което си струва да се живее...
създаването на нов живот...... Hug

# 356
  • Мнения: 108
 newsm62 newsm62 newsm62 Ъспя да ме накараш да се усмихна.
Да погледнем списъка:
-Не си падам особено по планините ,само на селото му изкачваме хълма,до върха може следващия път
-садили сме цветя заедно(голям градинар ми е) това брои ли  се
-Още съм на 20 и в парка вече сме се гонили
-сега даже съм на работа-горе долу става,ама парите не се много.Дано завърша тая химия,та да намеря по-добре платена работа
-Бях започнала една картина и я завърших
-Изненадах Митко за 14-ти февруари
-това ми е скъпичко за сега,но някой ден..
-Трябва скоро да ходя до сърбия,но дано стигна и по-далече
-Вече ги имам тук при вас поне така ви чувствам
-За 20 годишна се справям много добре според всички (мама ме е учила)


Малко ми остава нали?
-Сетих се -Да се срещнем някой ден!!
-Да не губим връзки

# 357
  • Варна
  • Мнения: 1 003
mishel честита годишнина, радвай се на това, което имаш и оценявай дори и малките неща и моменти. Сигурна съм, че така ще бъдеш най-щастлива и ще имаш много повече сили да осъществиш мечтата си за бебче.

Момичета аз пристигам в София в петък, в 19h ще съм на автогарата, имам резервация в парк-хотел Витоша в Студентски град. Сега разглеждам сайта за да видя повече информация за хотела. Обучението ми ще бъде в учебния център на Международния банков институт на ул. Веслец 18, в събота и неделя от 9h до 16h. Който има желание и възможност да се видим може още в петък вечерта или събота след 16h да си организираме среща. Засега имам координатите на рони и Аничка и ще им се обадя като пристигна.

# 358
  • Мнения: 3 016
                                                           Мишел, честита годишнина !!!
Пожелавам ти да остареете заедно  с брак или без брак и да се радвате на внуци и правнуци. Сещаш се какво имам впредвид .

# 359
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мишел, тази  голяма усмивка много ми хареса.  Wink Наистина се справяш страхотно като за 20-годишна!

И не, цветята не се броят! Някой въобще садил ли е дърво от присъстващите тук???

Общи условия

Активация на акаунт