Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 235
  • 400
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 108
Исках да посадя елхичка до гробчето,но баща ми ни изпревари.Ако не се хване,ние с Митко ще посадим друга,а ако се хване,имеме село,вила..
 HugЛилибон наистина не ме оставяш да потъна в мъката си

# 361
  • Мнения: 3 621
И не, цветята не се броят! Някой въобще садил ли е дърво от присъстващите тук???

В далечните ученически години ни водеха да засаждаме дръвчета
Лилибон как ме върна в безгрижните години  Hug

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 12:47 от Nefertity

# 362
  • Мнения: 255
Добро утро скъпи мои,
 
искам да ви почерпя  за здравето ма моя любим мъж ,днес има рожден ден.
(и понеже нещо не ми се отдава да слагам картинки ще използвам тези икони)
  party023 beer Wine Glass
Днес го изненадах много приятно.Бях му казала ,че не съм му купила подарък .
А аз му купих наргеле(което той много отдавна искаше).Сутринта му го оставих на масата и тръгнах за работа, с картичка и милото като станал се изненадал много.
Ами това е ,да ми е жив и здрав и да ме обича много нали така.

# 363
  • Мнения: 108
да ти е жив и здрав да е до теб и на старини  Gift

# 364
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Знаете ли защо не ви оставям на мира? Защото си мисля, че скръбта от загубата е едно, но има и огромно количество вина, примесена с нея, която влошава нещата.

Защото по себе си съдя как не смеех да се усмихна, след като детето ми е мъртво. Ще излезе, че не го обичам и как ще си го простя? Ами - усмихнах се и си го простих. Приех факта, че каквото и да направя, не мога да го върна. Тоест спокойно мога да се усмихвам.

Приех факта, че го обичам, независимо дали ходя в черно, не вдигам глава от пода, рева денонощно или се забавлявам.

Приех факта (а доста се страхувах за това), че е невъзможно да го забравя, каквото и да се случва. Защото отначало си мислех, че ако се разсея с нещо друго и хоп, детето ще излети от ума ми, значи не го обичам и съм го забравила.

Приех предположението, че той не е изчезнал завинаги, а е "в другата стая", където е здрав и щастлив и където ще се съберем някога заедно.

Приех факта, че животът ни до известна степен е резултат от отношението ни към него. Ако смятаме, че трябва да е мрачен, ще е мрачен, ако смятаме, че трябва да е щастлив, ще е щастлив, каквото и да се е случило. Опитвам се да не приемам като удар, насочен към мен съществуването на други бебета и купищата бебешки колички по улиците, новините за раждания, празнуването на детски рождени дни и наличието на многодетни мами.

Опитвам се да оценявам богатството и щастието си по това, което имам, а не по това, което нямам. Имам любящ съпруг, прекрасни две деца, дом, работа. Криси го няма, но любовта към него е в сърцето ми. Миличкия ми той, сега имам една любов в повече от миналата година...

Глория, честит рожден ден на твоя любим! Здраве, щастие и теб му желая!  Mr. Green

# 365
  • Мнения: 108
Момичета много ми скучно на работа-сама съм ако някоя идва към НДК да мине за едно кафенце.Работя в телефонни кабини посока моста на влюбените над входа на Пасажа днес и утре до 20:00 часа.Има голяма табела НЕКСКОМ ше ви чакам Hug

# 366
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лилибон, благодаря ти за тези хубави думи
аз се опитвам да живея така - в този дух на мъдрост имам в предвид
любожвта за будистите е различна от нашата, която европейците изграждаме в представите си - затова източните народи с право ни обвиняват, че любовта ни е обсебваща и поробваща, задържаща, а не възвисяваща
аз се опитвам да се науча да обичам без да притежавам и без да имам...да обичам вселената и нещата в нея такива каквито са, да ги приемам...за сега не се справям, но искам да успея
ти Лилибон, за мен постигаш тази мъдрост...дано повече хора се научим да пиремаме нещата така
желая ви го от сърце и на себе си в частност

Глори, да ти е жив и здрав мъжа, много любов да ти носи

# 367
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета много ми скучно на работа-сама съм ако някоя идва към НДК да мине за едно кафенце.Работя в телефонни кабини посока моста на влюбените над входа на Пасажа днес и утре до 20:00 часа.Има голяма табела НЕКСКОМ ше ви чакам Hug
не мога да дойда, че съм в Младост наше село, но имаш една виртуална прегръдка от мен...знам колок тегаво тече времето когато няма работа...сякаш минутите стават часове
целувки и горе главата

# 368
  • Мнения: 7 114
Глори,  Hug. Да ти е жив и здрав любимия мъж!   bouquet Да съумява да прави поне за мъничко щастлива любимата си жена - ТЕБ!  Heart Eyes

Лилибон, съвпадение в гледните точки имаме с теб.   Hug

# 369
  • Мнения: 7 114
Искам и тук. Praynig Утре ми е последния работен ден а около нас не знам къде има интернет клуб.Ако някой знае да каже(Банишора)Докато намеря може малко да се изгубя,но няма да ви оставя.Обещавам Peace
Отговарям ти тук - разгледай около училищата.  Wink
Иначе, харесай си някой и пусни координати на ЛС. Ако решим нещо за среща, ще те набибиткаме.  Hug

# 370
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Да ти е здрав мъжът gloria78 и все така да е до теб в тъжни и радостни дни.
И на теб mishelkrasteva малко с закъснение Честита годишнина

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 13:02 от silviayo

# 371
  • Мнения: 3 621
gloria78 да ти е жив и здрав рожденника и да се обичате много , още много години

# 372
  • Мнения: 1 369
Глори, да ти е живо и здраво мъжлето:)
Мишелче, и на теб честита ви микрогодишнина. Щом се сещаш и за "микро" годишнините, значи имате хубава връзка с мъжа ти. Дано скоро връзката ви бъде озарена от ново щастие:)

Фивърче, видях на картата къде е улица Веслец. На 3 спирки с трамвай от нас си:) За уикенда дават някакви мрачни прогнози за времето...та  предполагам на село няма да тръгна. Ще правим ли някаква целокупна среща? Казвайте Simple Smile

# 373
  • Мнения: 7 114
Може би утре като пристигне Фивър, тогава ще уточним кога и къде за виждане.  Hug
(ако не я отвлека да боядисва у нас  Mr. Green)

# 374
  • Мнения: 604
Глория честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав и да те обича завинаги!

Момичета чета за вашата среща и искрено ви завиждам!
Бих икала и аз да съм там с вас защото макар да не ви познавам лично ви чувствам много близки!
Силно  Hug Hug Hug! за всички от мен

Общи условия

Активация на акаунт