М & БИ - 67

  • 28 461
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 804
светле вирус4е,а не бебе се оказа Laughing,така 4е леко ти бременеене,аз преско4их Sunglasses
SkyBlue не съм лош 4овек бе,не се карам само напомням  Wink
катя ами хващаш баклата и запо4ваш да вадиш боб4етата от шушулката-това е цялата процедура послед се обработват и се прибират във фризера
а за колегата ти-простотията и зеленото край нямат

# 271
  • Мнения: 800
Скайблу, ама верно ли така си ме представяше newsm78

Деси, сетих се айн беше оная буква дето прилича на ръкописното ни главно Е  .

Ей, аз се бъзиках за бебето. Не ме навивайте Naughty Иначе се радвам на племенника, но за 1-2 часа Embarassed  Много грижи искат тия деца. Ако стане няма да върнем поръчката, но засега ще се въздържа от опити Wink

Кате , ти ли каза, че в Мароко не ги гушкали? И момчето казва, че и при тях така, слагат го да си лежи на земята и само ако много силно реве го успокоявали, а ние сме били лигльовци и сме разглезвали децата.  А пък понятието детска кухня не съществува, от кърма минава направо на мазни манджи Simple Smile
Като тук имаме по 1 дете мн ясно, че всички се суетят около него като царче Sunglasses

Дуа, ква е тая хубава кюрдка, вицове разказваш ти hahaha  Мъжете са им прилични и хубави има дори или поне симпатични, но жените мн рядко явление да има хубава Joy  Като гледаме празненства, танци-манци и като ги гледам как друсат едни разплути баджаци и гърди (дори да са слаби , месото им виси отпуснато и се люшка във вихъра на танца) , едни широки като корито тазове, едни космически носове, едни букли като еклери, нацупени устни с тонове червило, грим размазан по потните лица , а  вдигнали глави все едно не стъпват по земята , а мъжката компания се обръща към мен "виж какви са хубави нашите кюрдки", аз така  Sick  и естествено веднага казвам какво мисля по въпроса , а те си мислят, че от завист така казвам Joy

А една снаха като посетила Хасакето и после ми каза, че от всики кюрдки дето видяла на моя сестрите са най-прилични bowuu


Кате, какво се опита да се подиграе този колега? Много неколегиално от негова страна, ама мен всеки ден почти ме поднасят Confused
 

# 272
  • Мнения: 914
сВЕТЛЕ   ето го http://kids.islamweb.net/


както и за  Дуа ,Амал ,Магда ,Лили  и  всички  които  са с   малчугани   над 5 годинки     ако нещо не  разбирате  само  кликате на мишката и все  нещо  хубаво щще  излезе   за  ваште  дечица

Кате  Марок   хич  да не ти  развалят  петъка  мило   bouquet а  то  и   моята   Салма  веднъж  си  пъхна  една  хумса   ,нагут  и  като  ,започна да набъбва  леле  ooooh!едвам я  извадиха с  пинцет  добрра че на добър доки попаднахме в  спешното  а  иначе  п  принцип  тука  дават  да  помиришат  малко  черен  пипер  и  като се кихне   всечко  пада hahaha


За  баклата   трябват  ръкавици  newsm78аз  пане  така  без  тях  не мога  че  направо  чччччччччччччерни  стават   ръцете  ние само в кус куса  я  слагаме аз  моя  го  отучих   от  раз Joyда не ми носи  големи количества  като  му  казах да бели  той  защото  ръцете ми  почерняват  Joy Mr. Greenи  тай  оттогава  само  по едно кило  носи  bowuu

З аа   училищата   мога  много  да ти  разкзвам   аз  ссъм  обиколила  3  години в  провинциално  малко  градче  поосле 2  в  Рабат  после 1  в  Каза  и  сега  пак  провинцията  но  не  много  дълбока  
Виж  гинеколожка е  проблем  моята  дето  ми следеше  всички  бременносте  си  почина  ,Алла  рхама  тя беше рускиня и  мюсюлманка, добре се разбирахме  а  сега единн  свестен няма   Thinkingсамо  като  на  пазар  са  акаш  с  часове и накроя  една  бележка ти дава   Crazyнито  пише  седмици  ниттто   сърцебиене  абе  дай  боже  всичко  този  път  да е добре

МАНЕЛ ,,  не  я  открих някой да знае  къде  е

# 273
  • Мнения: 333
Здравейте мои хубави приятелки!  Hug Hug

Толкова мн се изписали, че не успях да изчета всичко.  ooooh!

Свеар Завърна се и ти най-сетне. Как се чувстваш вече, по-дбре си нали? А малкия Мохамед Амин как е? Много ни липсваше тук..радваме се, че си пак тук и пишеш по-често.  Hug

Деси и Лили Сериала "Гюмюш" го помня мн добре. Даваха го миналата или по миналата година. Гледах го в началото, защото майка ми го гледаше и много и харесваше Гюмюш. А думата гюмюш означава сребро. А гюнеш е слънце Кате , пак горед долу правилно помниш.  Wink А циганин е чингене.
А другия сериал също го даваха миналата година, но не съм го гледала, но съм чувала, че е бил хубав сериала. Ъхламурлар алтънда - означава под липите, имаше такава песен известна...и в сериала май я има като фонова музика.

Лили Мерси много за инфото за хената, за пръв път чувам, че се правят такива неща и че си има тънкости. Като се наканя ще се допитам пак до теб.  Wink

Дуа Кюрда е мн добре. Има напредък в отношенията ни...вчера говорихме  лице в лице за отношенията ни и му казах, че не съм безинтересна към него, но не искам да избързвам и не съм сигурна в себе си, защото ме е страх пак от провал. И той ми казва, че съм права да се притеснявам, но никой не може да знае какво ще стане, че само Аллах знае това. И мнного искал да му дам шанс и ми обещава, че никога няма да ме изостави и че много ще ме оцени. Накрая решихме да пробваме и да стъпваме с бавни и внимателни крачки. И се прегърнахме после и той беше много щастлив, а на мен сърчицео отново ми затуптя  Heart Eyes но ме страх много. Знам, че баща ми ако разбере ще има война, но за сега съм решила на никой нищо да не казвам, защото съм решила да не се задълбавам толкова мн в отношенията си както с Ахмед. Но в момента наистина се чувствам много добре, когато е до мен и мн се радвам, че го има в живота ми. А той толкова е щастлив сега ( и аз) все още не вярва, че му дадох шанс и като се прибрал вкъщи е казал на приятели, сестри, братовчеди.  Laughing Знам, че не е правилен пътя по който тръгнах, защото ги знам моите роднини и баща ми какви са, но пак ще слушам сърцето си и знам, че после може би пак ще страдам. Но мисля, че от всички момчета около мен той е с най-чистото сърце и най-добронамерен към мен и ме оценява толкова много.Той заслужава моето внимание, а не другите момчета лиглиовци, които знаят само да се напиват по купони и дискотеки и като им кажат любов и чувства да ги изтълкуват секс.  #Cussing out

# 274
  • Мнения: 110
Катенцеее, не само детска кухня не знаят, ами и като гледам на този малък бебок Райян как и бибероните не му изваряват. Измият ги хубаво и хайде да пие вода. И, те ми го даваха да го държа, но все пак доста време си лежеше, момиченцата - онези на по 5 години играят и беснеят и ураааа - показах им да рисуват на стена - никакви дъски и измишльотини. А бебе Раъйн - той количка си нямаше човека, хъмка и мърка на леглото, току някоя мома от 5-годишните го зацелува. Друго - това, че някой хремав - ходи си на гости народа, въобше не му пука, че ще пренесе зараза. Поне преди всяко ядене мият ръцете. 

Да, големичките деца са на обща храна, ами кус-кус от колко малки им дават?

Това сега, което ще кажа не е много изискано, но тази сутрин в едни от селските автобуси...се усетих, че въпреки жегата, в Мароко не ме лъхна миризма на некъпана плът.

А иначе - отново се подновява промишленото купуване на шокита, шам-фъстък и кашу и бадеми.....   

# 275
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
писах, писах и нетът избяга! после пише грешка! гадно, не ми се пише пак ферман!
привет от нас!
светле ,4акам те, недей заспива!  Naughty
ние белим всеки ден бакла, моите само това могат да ядат с лимон и зехтин,малко кимион и маслини! но ина4е се готви и в мхамсата, кускуса! замразяваме! деске, после ела към нас!
светле, лесно ти е,ама тука при мене няма как, вси4ко живо яде! грах се бели, хоршов, бакла, ходра се реже, магданоз за три полка, добре,4е сме пак само 6 (сега5), 4е ако сме пове4е, то някой изобщо няма да спи да приготвя за храната! #Crazy ooooh!
скай, не знам ,но линда си реве от малка за токове и е свръх суетна, капризна!след нейно обли4ане ве4е ми се отщява да излизаме! бомба!
мелани, кога успяваш да ги съвместяваш вси4ки дини, машалла!
кате2, като си на линия ми се обади, плийз! какво е казал този колега? мислех, 4е хората мислят малко и не си преставят,4е другите са паднали от друга планета!я кажи, каква беше тази мацка в самолета, ти ме шашна, мароканска ли е булка или ходи на лов за мароканци ,не за лъвове! Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 13:23 от marsy

# 276
  • Мнения: 110
марси, благодаря за съобщението на лична. Ние семейно сме още митивирани да си изпълним обещанието, така че мислете какво е нужно. Днес попълвам едно документи за банкова гаранция, за да ни изплатят авансово 80% от сумата по проекта.

А онази мацка от самолета беше някаква дива и не съвсем възпитана българка, то направо проста, от онези, на които им се привижда див секс, понеже карат на филми и фантазии и си обясняват света и собственото си нещастие с готови формули и предразсъдъци. Не се връщаше от Магриба - из самолета Милано-София се намерихме.

За колегата ми - той ми каза с цялата си наглост - ела да ти разкажа виц за араби.... това все едно някой да ми влезе в къщата и да хапне свинско и да го полее с вино, понеже така му е кеф на жалката душица, а после като видя как безумно гледам, ме пита резанките клали ли са агне в моя чест и разбрала ли съм за 5 дена с кого си лягам. Останалите в стаята зяпнаха, а аз му казах, че е по-добре да мълчи и да си мислим, че е прост, отколкото да си отвори устата и да разсее всички съмнения.
Глупакът не се сети, че във всички стаи има камери и каквото става се записва. Ако поискам, мога да му създам проблеми.           

# 277
  • Мнения: 177
   Здравейте и от мен,включвам се набързо,че още не съм готвила а времето напредва.Мароканско Кате,много интересни неща разказваш за Мароко.Навремето чичо ми беше представител на Балкан там и половината рода ходи,но аз не успях.На всички им харесваше.А сега и в рода на мъжа ми се намърда една мароканка,ама за това по-нататък ще пиша,че всички останаха като гръмнати...А за бабата на мъжа ти паднах от смях и мъжа ми гледа в това време събитията в Ливан а аз като се разсмях и той Shocked за малко да се изпокараме,а се смях ,че се сетих за дядо ми-той е на 92г. ама е като чувал с картофи-дай му цял ден някой да го вози напред-назад.Дуа и Амал и аз обясних за раждането .Моя Хамуди ляга и става с енциклопедията за чов. тяло-аз все го питам доктор ли ще става то пита за всеки орган,то пъзелите реди не дава някой да му я пипне..Ама правенето на бебетата ми е проблема-точната рецепта.Големия нали пък е по готвенето -книги ,списания и т.н. квото види купува и иска рецептата Shocked и  искам не искам трябва да послъжа нещо.Мелани много са сладки дечицата и какви хубави косички имат .За училищата и при мен е болна тема,с мъжа ми най-редовно спорим.Проверила съм условията в почти всички,а и големия къде не го местих ама му е трудно да се адаптира на новото място и пак в ливанското.Но тук всяко си има своя минус и плюс.А от арменците в Ливан съм с чудесни впечатления,до нас в Анджар живеят само арменци и имаме много приятели.Като сме в Ливан почти всеки ден съм там.Самата аз до 8кл. учих в арменското у-ще в София но от езика им който не беше задължителен за българчетата нищо не научих.Наистина си е дарба.Svearрадвам се че се появи.Аз лично никога не съм пила фолиева киселина.Принципно съм против гълтането на всякакви хапове не само при бременни.И като се замисля май най-много хапчета за отслабване съм изпила до сега.Благодаря и за сайта ,като го отворих и Яси и племенника ми Айман ,който днес е при мен не мога да ги махна от компютъра да Ви дочета.Сега ще им го пусна пак.Skai bluимаш къща мечта,а и ти изглеждаш чудесно.Надявам се да не се сърдиш ,че полюбопитствах,ама като отворих снимката и не се въздържах.Поздрави на всички Ви.

# 278
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
егати, наглеца! но това е то4но мисленето на много бг, все едно описваш групова характеристика за бг простак! за жалост, някои определено оби4ат садисти4но да издевателстват, добре си му го затъкнала, оня успя ли да я затвори (ферм ла)!
ина4е сме тука,ей така  Hug Hug bowuu bowuu

# 279
  • Мнения: 800
Кате, и момчето така казва, вика колко стари хора има при нас, но не миришат като вашите Confused  То верно в трамвай не ми се качва направо, че все старци, стига ми в автобуса работниците дето ме мачкат.
Абе по-са им различни представите от наште  Joy  Момчето мисли, че си е чиста превземка от моя страна и баба ми е виновна, че покрай нейните капризи и аз съм се научила, това не ям, онова е гадно, това да е измито, от това ме е гнус Joy  Умирам като гледам как братовчеда-гнус , влизайки при нас и си събува чорапите и почва да си търка гъбичните крака в килима ни и си представям как килима се е напоил и превърнал в гигантска гъба Sick
Като ни дойдат от техните гости и все се чудят как така имаме кърпа за лице и отделна за ръце. А февруари като имахме братовчед на гости и аз му гладя чаршафите, а той вика на момчето, кажи й да не се занимава с глупости Joy Или като се опитам да сервирам старателно и пак го намират за безполезно.
Изобщо не се затормозяват с такива дреболии Crazy

Дезърт  loveuuu  значи се престраши.  А за думите кога помня, кога не, на моменти. Ей сега и на англ. ми бягат едни термини, просто блокирах.


Кате,не е лошо това, че е искал да ти каже виц за араби, но  явно вица е бил кофти  #2gunfire . Едно е да се иронизира някаква специфична особенност на даден народ (  ние колко анекдота  за бай Ганьо си имаме  и им се радваме), друго е просташки и расистки вицове.  Но това за резанките и лягането изобщо не е било мъжка постъпка #2gunfire

Но най-гадното, че както тука на мен подмятат за лягане с родата, на него там подмят за репутацията на европейките. Още малко и ще престане да ми пука ,мисля Crossing Arms

А момата от самолета викаш, голяма селяния Simple Smile

Преди няколко години в маршрутката 2 пеперудки с авангарден грим и дрешки говорят по тел на турски, уреждат среща с някаквъв и се пазарят за цена. После на бг на висок глас почнаха да си говорят простотии, за гаджета, коя на къв ресторант е била, хвалби. Всичките хора в маршрутката слущат и се смеят, а тея се радват, че са център на внимание, свещена простота  . Те се обръщат назад към нас  гледат, чужда физономия и по-дъртата почна на арабски, здрасти, как си, от къде си, аз съм живяла еди къде си. Моя си мълчи, а тая се изправи  и на равен път уж залитна към него и се просна в скута му. Момчето като отрещен я избута , стана и каза, моля ви , оставете ни, а тая забрави умилкването и  като се развика истерично " араби мръсни, цигани, ходи си в Сирия или Ливан или откъдето си, живяла съм там в мизерята ви, знам колко струвате" и тръгна да го драще по  лицето. Отпред седеше един арабин, комшия по общежитие и тръгна към тия двете. Шофьора спря и им каза да слизат , вика " защо ви качих като ви видях какви сте, след вас трябва да си дезинфикцирам маршрутката, к*ви, боклуци" . Арабина и един възрастен човек едвам ги избутаха навън. А те крещят, дърпат се, почнаха да псуват и на турски и на арабски и на бг, отвратителна гледка.
След това възрастния човек почна да се извинява на момчето ми и на арабина, шофьора също. И всички пътници бяха възмутени от двете "дами" и нямаха съмнение като какви са се подвизавали из арабските страни.

Магде, ако не успееш за щерка, поне си имаш готвач. Пък и мъжете са по-добри кулинари от жените, всички известни готвачи са мъже Wink  А мъжа викаш се докачи, че дават за война, а ти се смееш. Неловко се е получило, но поне сте свои хора, уточнили сте се Peace


Сега шефа каза, който не иска утре да работи, да дойде със стари дрехи и да боядисва оградата и разчиства боклуците Joy  Аз ще се заема с оградата. Може и снимки да боклуците да ви пратя Joy

# 280
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте пиленца ....
Дойдох си от работа , действам на бързо по хигиената у дома
и чакам да ме вземат за урок при онова диване ...
Ако днес пак се опита да ме ритне или удари ще го ......
не съм си измислила точно ответния удар , но ще има крясъци до небето ,
то поне съм мощно гласовита ...и като набера скорост става страшно .
Каква е тая бакла , дето я чистите - нашата е зелена , нали , реже се и на супичка ,
вашата пък каква е ...не схващам ...
Ей сега ще взема да я сготвя набързичко новата , че докато се върна кой ще ме чака .

Скай блу- Ти си слънцето на моя готварски делник ....ооооо newsm09  hug txtloves
Тук и сега ще взема веснъж за винаги да си призная къде ми е слабото място  Laughing
На някой е гримове , прически , дрехи , коли , жилища и т.н. моето е кухненско оборудване , аксесоари и всекакви машинарийки , анжаклами , джиджавки и прочие - припадам , умирам !!!
В кашон , от 4г , миличкияяяяяяяяя , ох каква приказка мога да му разкажа леллеееее ---ще пеем , пеем двамцата .... Най-малко от 10-тина години го мисля , и го гледам , и го мечтая ...
А ако знаеш , че и шефа е на моята вълна , даже и по - зле , то Господ нали е събирач ----обеща ми онзи ден , душицата , че ще мисли по въпроса , което за беда означава , че ще си остана или без прилична тоалетна или без циментена пътечка към пътя , но ....много се разстроих и разчетварих .... пустата му и Ксения .....как ми се сгърчи душата ...не е истина ... иначе не ми идва отвътре да завиждам за каквото и да било на хората ...ама една красива кухня ми засяда като буца в гърлото ....  УУУУУУУУУУ...олях се с туй изречение !!!

Свеар - миличка , за цигарената тема ли говориш ....то не ми се оплаква тука , че не е хубаво да досаждам , а и там за това-онова си говорят ...загрявам мило , а ти се радвай , че да не ми исффффърчи бръмбъра от главата ... Heart Eyes

отивам да я правя темичката ..


Хайдеееееееееее , елате с мир и любов  мили мои другарки !

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291226.new#new

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:05 от Другарче

# 281
  • Мнения: 100
 bye  Привет, хубавици!   bouquet
Кате мароки, загубих се, защото напоследък не се вписвам много - много в разговорите... Нямам деца да ме питате как са, нямам съпруг арабин и досадни вуйчовци... Имам тук - таме някой приятели - я в Мароко, я в Египет, ама са скайп познати, а то нали не се брои...  Rolling Eyes  Иначе чета всичко, и да ти кажа интересно ми е да разказваш за Мароко - за някои неща знам, но някои чувам от теб и ми е доста забавно.
Колета го изпратих от Български Пощи. Не бях опаковала в кашон нищо, от там поискаха да видят всичко, което изпращам. Не позволяват да се изпраща храна. Разглеждат какво слагаш вътре, попълваш стойността на нещата в пакета, пишеш адреса и получателя, а от там ти дават номера на колета, с който номер следиш през интернет какво се случва с пакета (къде се намира) през цялото време. Хубавата новина е, че от БГ колета пристигна със седмица по-рано, отколкото неговия колет до мен.  След време ми предстои да изпратя нови подаръци, надявам се пак да няма проблеми. Вече купих една риза и една българска покривка - този път не на кука, ами от тия червените, битовите, баш баш българските... Сега са модерни - по кръчмите такива слагат  Flutter  Харесвам ги много, купих и една за мене си - да си вечерям в типично български стил. Купила съм и керамични чинии и купички, но тях не знам как да изпратя - и няма ли да се изпотрошат.... newsm78  newsm78  А да, и за сестра му една кърпичка - връзва се с покривката, и едно от тия дървените работи, вътре с мускалче БГ роза  Laughing Другия път ще завалят поръчки и за козметики  Joy  Ми той човека ми е обещал кафтан да ми изпрати... той пък чака за Суоч  Oha!
Иначе за наглеца - евала как си му затъкнала устата. То такива хора такова заслужават!!

Далааааааа, така се радвам да те видя!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Разгледах снимките ти - мммммммм страхотни!! Пък на брат ти - евала и на него - такова хубаво предложение и романтично!!  smile3501  Щастливка е моята "двойничка"  Hug
Да кажеш на девера да дойде в България, че тогаз да приказва кои били "хубавки" аааа!!!  Naughty  Crossing Arms
Ама иначе много му отива бебе да гушка - айде и той едно и да си правят компания с Раянчо  Grinning  Heart Eyes  Party
Леле, а тия с космите ако дойдат тук - живи ще ги одерат... Веднъж с моя приятелка пътувахме в тролея. Бяхме по къси ръкави, ученички още. И аз нямах косми под мишниците, а тя беше решила, че понеже има малко - няма да ги маха, за да не станат повече... Ама това ти казвам - 10 клас някъде. И така возим се ние и един младеж (може и пиинал да е бил) се надвеси да наднича под ръкавите ни. И взе да и се подиграва как може да е такава космясала и рунтава и ей такива глупости. И на нея и стана много неприятно, защото момчето говореше на висок глас...  След това ги махна, разбира се...  Абе тук някак си самото общество не те оставя да бъдеш "себе си". Особено в Плевен - сядат на главната (а там кафе до кафе) с лице към пешеходната зона и се почва едно оглеждане - от горе до долу и едно обсъждане... На мене отдавна спря да ми пука (софииския живот ме поромени много), но сега като се разхождаш из Плевен ще видиш - всички момичета едвам куцукат на токчетата, ама все едно си ги изрязал от списание... То не случайно казват, че най-красивите жени са в Плевен  bowuu  bowuu  bowuu  (ама ако питаш мен и Пловдив хич не се дава, особено пък откъм мъже!!!  Party  Flutter )

Дезърт, да ти кажа честно, без да се сърдиш - кюрда е много по-хубав от Ахмед. И тооолкова добър изглежда... Направо ти е късмет!!    Nature Sunny  А на лигльовците не само тълкуват секс, ами като кажеш любов и чувства ти се смеят от всякъде и те питат тииии в кой век живееш... Но аз съм на мнение, че жените са си виновни - с лекото си поведение и като се предлагат и дават на всеки... не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава!!  Twisted Evil  #2gunfire  #Cussing out

Лили, ранко е още за черешки, слънце, ама и те ще дойдат. Последния път като си ходих намерих в градината само една едничка полу червеничка ягодка... ама много ми се услади да ти кажа - на баба ягодите - най-сладки!! Да е жива и здрава да отглежда още!!  Heart Eyes

Искам да кажа на всички - има един хубав адрес, от който може да се изпращат sms до цял свят безплатно. Изпробвахме го вчера с Марси, но се оказва май, че не са по 5 на ден, а само 5 тестови могат да се изпратят, за другите иска да се плати. Ще постна адреса, който е заинтересован - да се регистрира - става лесно  Simple Smile
http://www.talksms.com/kat/000031.asp

Целувки от мен, Скай блу, благодаря много за комплимента Simple Smile
  bouquet


Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:48 от Eye of Ra

Общи условия

Активация на акаунт