Да спасим градинката пред "Севастопол"

  • 15 086
  • 253
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
Баси и лудото строене във Варна, повдига ми се вече. Сградите са толкова нагъчкани, все едно си в претъпкан рейс. Бас държа, че както е започнало строителството в посока запад, до няколко години ще се слеем с Девня. От 1-2 г. например вече няма почти никаква граница между Аксаково и Варна.

# 46
  • Мнения: 11 747
Касандра, хубаво е да се направи петиция, така в нета биха я подписали много хора и от Варна, но и гости на града, които също ще са ощетени от липсата на градинката.
За съжаление не съм достатъчно грамотна, за да направя това. Мога само да се подпиша.

# 47
  • York
  • Мнения: 826
Днес ми се насълзиха очите, когато минах от там. Ужасно е.  Cry

# 48
  • Мнения: 11 747
Още не съм минавала от там. Не мога да си го представя без дърветата  no

# 49
  • Мнения: 183
Касандра, хубаво е да се направи петиция, така в нета биха я подписали много хора и от Варна, но и гости на града, които също ще са ощетени от липсата на градинката.
За съжаление не съм достатъчно грамотна, за да направя това. Мога само да се подпиша.
За жалост и аз не съм... HugНо Доня Туфина,може би ще се заеме?!Тя е доста оправна!!!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 25 245
Аз минах днес оттам, но честно казано не знаех какво е ставало и не ми направи впечатление да е по-различно, просто не съм се заглеждала. Ужас, не мога да повярвам на това безумие! Ебаси моловете и простотиите дето ги настроиха, хората нямат пари, те молове строят #Cussing out Думи нямам просто. Нямам възможност никаква да ида там на 7-ми и наистина мисля, че интернет подписка ще събере много повече гласове. Ако някой я направи, ще я подпиша веднага.

# 51
  • Мнения: 503
Успях да мина късно след обяд и да се подпиша. Бяха малко над 600 подписа. Хайде, хора! Още не е късно. На живо гледката е още по- смразяваща...Свалям шапка на ентусиастите, които стоят там и приканват минувачите да се включат!

# 52
  • Мнения: 9 991
Севастопол класика в жанра, най прословутото място са срещи, наркомани отдавна там не съм виждала, много си е хубаво мястото , ама на пъпа на града, когато играят много пари , едва ли ще го спрем.

# 53
  • Мнения: 503
Можем поне да опитаме. Най- лесно е да кажем "не става".

# 54
  • Мнения: 3 410
Момичета, трябва да направим всичко , което можем , за да спрем това безумие. Гледката е наистина смразяваща. И кой е казал , че каузата е предварително загубена? То и за Пета езикова се твърдеше ,ч е всичко е решено и ще я преместят, ама като се организирахме родители и ученици - не посмяха да го направят. И да знаете, че Заедно Всеки Може Повече Peace

# 55
  • Мнения: 9 991
http://www.bgpetition.com/new-petition.html

Ето един линк където може да направите Интернет петиция, на мен не ми се прави не знам как да я формулирам , аз после ще се подпиша.   bouquet
И Господари на ефира не са малка инстанция , доста задници са размърдали, пишете им, те за едно дърво в Варна дето искаха да го режат бяха направили репортаж ,а за градинката защо да не направят.

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 23:15 от adelinda

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Обадих се на всички,за които се сетих, ще направят всичко възможно да дойдат на седми пред общината. Колкото повече сме, толкова по-добре.
Жалко, че има много от вас, които са настроени пораженчески, няма да постигнем нищо, ако сме се предали от самото начало.  Crossing Arms

Доня Туфина ще направиш ли петиция?

# 57
  • Мнения: 2 614
Жалко, че съм далече!
Бих се присъединила!
Аман от близането на нечии ..."интереси"!  #2gunfire
Как така ще съсипе градинката!!!

# 58
  • Мнения: 6 910
И аз видях, че махнаха бараките, но не мислех, че ще тръгнат да секат Shocked Направо не можах да позная градинката от снимките, които бяха пуснати тук. Ще гледам да дойда на 7-ми.

Истината е, че преди няколко години, когато още учих в Икономическия техникум се опитаха да ни изместят В Кайсиева градина, за да съборят училището.
Това и аз го помня, случайно да си випуск 2005?

# 59
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
това, което се случва в градинката на Севастопол е недопустимо!
още днес отиваме да подпишем.
трябва да спасим един от най-големите символи на Варна!

Slav4e_Av4e, хайде моля без епитети за Севастопол от сорта на градинка пълна с наркомани!

Общи условия

Активация на акаунт