как се казва това чудо?

  • 5 230
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 380

Зареждането на акумулатора излизало не по-скъпо от 5 цента на ден. Така четох аз...
Питах се....за зареждането му на акумулатора някакви специално оборудвани места по бензиностанциите ли са нужни или как? newsm78

При нас сегуей не съм срещала по улиците. newsm78 Честно казано, бих се замислила сериозно за такова. newsm78

Да попитам...това все пак е моторно превозно средство. Някакви шофьорски права не изисква ли? Или спокойно ще си ги карат ненормални по тротоари блъскайки пешеходци или пък ще ти се навират под гумите по пътищата?

# 46
  • Мнения: 4 380
О, ясно...попаднах на статия отпреди 2 години в която се казва, че страните в които сегуей е разрешен са: Израел, Франция, Португалия, Италия, Гърция, Австрия, Холандия и САЩ.  Да прибавим и България към списъка както разбирам...явно в Канаде не е? newsm78 Затова го няма при нас? newsm78
Както разбрах, той се разрешава при определени условия- за ползване в пешеходни зони само, с не по-голяма скорост от 13 км./час. newsm78

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Както разбрах, той се разрешава при определени условия- за ползване в пешеходни зони само, с не по-голяма скорост от 13 км./час. newsm78
Така става.
Щото по нашите дупчени пътища, с нашите джигити (всички до един от клана Маклауд) не се наемам да карам таквоз нещо.  Naughty

# 48
  • Мнения: 4 380
Както разбрах, той се разрешава при определени условия- за ползване в пешеходни зони само, с не по-голяма скорост от 13 км./час. newsm78
Така става.
Щото по нашите дупчени пътища, с нашите джигити (всички до един от клана Маклауд) не се наемам да карам таквоз нещо.  Naughty

Само си представи скоро като започнат да се разминават по тротуарите такива машинки. newsm78 Това нито е за тротуари, нито за пътища.

# 49
  • Мнения: 2 386
Мен ме кефи, както казах, дори една идея повече от кола. Но аз съм тази от подписа си. Laughing

# 50
  • Мнения: 10 758
На ток ли върви туй чудо или що?  newsm78
Тц. На собствен ход. Ползва тежестта и наклона на каращия Simple Smile
Ужас, при мен ще върви със 100 км в час Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 397
 Нещо не ме кефи да стоя права, докато пътувам.

# 52
  • Мнения: 4 380
Нещо не ме кефи да стоя права, докато пътувам.

То има и седящи- Bombardier Embrio.

# 53
  • Мнения: 2 386
О-о-о-х! Crazy

# 54
  • Мнения: 1 226
а-а-а-х  Crazy

# 55
  • Мнения: 4 380
Мен пък обикновенното повече ме кефи.

http://youtube.com/watch?v=sztUuNNBxbc

# 56
  • Мнения: 2 386
''And that's how America gets fat!'' Joy Joy

Глупости на търкалета.

Аз съм просто фен и потенциален потребител, не мога да кажа кое ме кефи, не съм карала, но съм виждала стандартното из събърбите ни.

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Да бе, да Simple Smile Америка гетс фет от прекомерна употреба на бързи храни и недостатъчно движение. А аз си мисля, че ако човек се пробва на сегуей (не седящ), ще види зор Laughing Поне тези, които аз съм виждала. Най-малкото постоянният ужас дали точно сега няма да се изльоскаш на земята ще те държи във форма Simple Smile

# 58
  • Мнения: 10 758
уф, защо постоянно го чета като Сергей ooooh!

# 59
  • Мнения: 871
О, ясно...попаднах на статия отпреди 2 години в която се казва, че страните в които сегуей е разрешен са: Израел, Франция, Португалия, Италия, Гърция, Австрия, Холандия и САЩ.  Да прибавим и България към списъка както разбирам...явно в Канаде не е? newsm78 Затова го няма при нас? newsm78

малко ходиш по центъра, ксения, пълно е с такива играчки Peace
много са смешни  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт