Сексуалният субект "мъж", като обект на избор?

  • 4 184
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Зависи за какви цели си търсиш мъж. Само за секс, за секс и съжителство, или само за съжителство по определени причини, пък секса да е там някакъв...
Секс с презерватив, много ясно!
Струва ми се, че когато една жена търси мъж,
който да облекчи временните й страдания, не се
вълнува от това, дали би бил идеалният спътник
в живота й, понякога дори името му не я вълнува.
Играта загрубява, ако мъжът реши, че е ценен за
нея и извън културната му проява на джентълмен.

# 61
  • Мнения: 4 965
И най-интересното е, че по-често мъжете си хлътват след секс за една нощ, отколкото жените...

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 19:02 от azaf

# 62
  • Мнения: 3 447
И най-интересното е, че по-често мъжетси хлътват след секс за една нощ, отколкото жените...
Май има нещо такова. Въпросът е дали го правят, защото така го чувстват, или защото смятат, че това се очаква от тях.

# 63
  • Мнения: 4 965
И най-интересното е, че по-често мъжетси хлътват след секс за една нощ, отколкото жените...
Май има нещо такова. Въпросът е дали го правят, защото така го чувстват, или защото смятат, че това се очаква от тях.

Или им е по-слаб ангелът... Whistling

# 64
  • Мнения: 9 991
Или не знаят че сме им кроили шапката само за една вечер Joy а си викат ''бре кво гадже си хванах. Ама и жените се влюбват, колко мои приятелки са ревали от такива мъже.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В крайна сметка, не разбрах какво стана с приятелката на Кифлата?  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 965
Или не знаят че сме им кроили шапката само за една вечер Joy а си викат ''бре кво гадже си хванах. Ама и жените се влюбват, колко мои приятелки са ревали от такива мъже.

Аз пък имам наблюдения, че жените ревем повече, ако мъжете решат да ни "запзят реномето" и свалката "за една нощ" приключи с питие и целувка по бузата...
Пък ако ще после въпросният да счупи телефона от звънене...

# 67
  • Мнения: 9 991
Не казвам ,че жените ревем повече, ама по лични наблюдения докато сме малки жени май ние ревем , после като се поошлайфаме те ревът   Twisted Evil, ако единия се влюби , а другия не  после страда, как беше ''има предпазни средства против забременяване , няма против влюбване'' ,/ май се повтарям/.

# 68
  • Мнения: 3 423
И най-интересното е, че по-често мъжете си хлътват след секс за една нощ, отколкото жените...
Ужас! Вие сте на път да ме откажете.
А тъкмо мислех да се сприятеля с Кифлата.

# 69
  • Мнения: 2 448
И най-интересното е, че по-често мъжете си хлътват след секс за една нощ, отколкото жените...
Ужас! Вие сте на път да ме откажете.
А тъкмо мислех да се сприятеля с Кифлата.
Имаш шанс , рецепта против хлътване: интересуваш се единствено от своя си кеф, и пълно безразличие за неговия. Това не трябва да влияе на самочувствието, как си се представила, голяма работа , нека те мисли за дървена, важното е на теб да ти е гот. hahaha
Иначе ще вземе да му се харесаш много и няма отърване. Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 2 840
Колкото по-дълга е била "сушата", толкова по-високи са ставали критериите, защото по-дълго е било и времето, прекарано в перфектната компания - моята лична.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Клонке, тъкмо свърших една тъжна книга и ти ме разсмя  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонке, тъкмо свърших една тъжна книга и ти ме разсмя  Laughing

Е за това аз чета само  форОма Whistling

Общи условия

Активация на акаунт