Как от младата любовница станах ненужна стара вещ

  • 8 987
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 735
Не мога да разбера защо повечето сте толкова язвителни?Нима вие не сте правили грешки?Форумът според мен е за споделяне,а не за похвърляне на злобни намеци и подигравки.

# 46
  • Мнения: 1 559
Не мога да разбера защо повечето сте толкова язвителни?Нима вие не сте правили грешки?Форумът според мен е за споделяне,а не за похвърляне на злобни намеци и подигравки.

Когато някой търси съвет,е добре да му се каже истината в очите(монитора Mr. Green)...повечето пъти,ако споделиш с приятел,той само и само за да не те нарани,ти казва нещата доста по меко,и ти вадиш погрешни заключения Thinking.Тук(когато не познаваш човека лично е малко по различно) сме сурови,за да се вземат някои хора бързо в ръце,и да се занесат до правилната позиция. Peace


# 47
  • Мнения: 3 770
Не мога да разбера защо повечето сте толкова язвителни?Нима вие не сте правили грешки?Форумът според мен е за споделяне,а не за похвърляне на злобни намеци и подигравки.

Когато някой търси съвет,е добре да му се каже истината в очите(монитора Mr. Green)...повечето пъти,ако споделиш с приятел,той само и само за да не те нарани,ти казва нещата доста по меко,и ти вадиш погрешни заключения Thinking.Тук(когато не познаваш човека лично е малко по различно) сме сурови,за да се вземат някои хора бързо в ръце,и да се занесат до правилната позиция. Peace





Съгласна съм с това , макар че с най-добрата си приятелка съм искрена на 100% , както и тя не ми спестява нищо.Точно и затова я ценя и бих й поверила и живота си.

# 48
  • Мнения: 1 559
Не мога да разбера защо повечето сте толкова язвителни?Нима вие не сте правили грешки?Форумът според мен е за споделяне,а не за похвърляне на злобни намеци и подигравки.

Когато някой търси съвет,е добре да му се каже истината в очите(монитора Mr. Green)...повечето пъти,ако споделиш с приятел,той само и само за да не те нарани,ти казва нещата доста по меко,и ти вадиш погрешни заключения Thinking.Тук(когато не познаваш човека лично е малко по различно) сме сурови,за да се вземат някои хора бързо в ръце,и да се занесат до правилната позиция. Peace





Съгласна съм с това , макар че с най-добрата си приятелка съм искрена на 100% , както и тя не ми спестява нищо.Точно и затова я ценя и бих й поверила и живота си.


Принципно и аз Peace..но пък го има един друг момент ooooh!-даваш си мнението,и виждаш ,че файда няма Crossing Arms..тогава просто спираш да говориш... Sad Crazy

# 49
  • Мнения: 431
Колко интересно заглавие... за разлика от съдържанието.

Мила, послушай сърцето си! Grinning Свали го отново и го зарежи жестоко и без обяснение! Успех!

# 50
  • Мнения: 1 226
Колко интересно заглавие... за разлика от съдържанието.

Мила, послушай сърцето си! Grinning Свали го отново и го зарежи жестоко и без обяснение! Успех!

 hahaha Joy е това ми изпълни душата.Много е яко.Направи го, ако имаш сили.

# 51
  • Мнения: 1 425
Нищо ново под слънцето.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами това са "рисковете на професията"...на 90% от случаите нещата се случват именно по този начин.
Затова винаги казвам, че човек трябва да е съзрял за разни такива изпълнения.

# 53
  • Мнения: 4 753
Мила, послушай сърцето си! Grinning Свали го отново и го зарежи жестоко и без обяснение! Успех!

Не вярвам, че за него ще има значение... Той така или иначе вече я е зарязал, демек вече не му е интересна и няма какво да губи....  newsm78

# 54
  • Мнения: 94
Момичетата имат право,наистина не готърси.Никоя жена не заслужава да страда.Преди да се омъжа и аз бях влюбена в един женкар,но разбрах че няма смисъл,защото какво мога да очаквам от него,какво ще ми донесе-само болка.По-добре се огледай около тебе ,може щастието ти да е по близо отколкото очакваш Simple SmileЖелая ти късмет!  bouquet

# 55
  • France
  • Мнения: 726
Много неща не разбрах...едно от тях е, как може да има жени, които не мислят какво правят.....

# 56
  • Мнения: 94
Много неща не разбрах...едно от тях е, как може да има жени, които не мислят какво правят.....

Ами когато те налегнат чувствата,мисълта ти се губи WinkТо по хората ходи Heart Eyes

# 57
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък вече започвам да се чудя какво търсят млади и красиви жени при такива дърти пръчове, които са преситени от всичко и се чудят какви тарикатски номера да въртят?! Яд ме е на дядката, но ме е яд и на теб, Скарлет, защото вместо да седиш и да ревеш, можеш да се нагласиш, да излезеш, да влезеш в твоята си среда и да намериш човек, който наистина ще те обикне. Какво толкова има в тези чичковци в критическата, та толкова момичета се заплесват по тях?! Вземи се в ръце и спри да ревеш за дъртака, защото той и шамар не заслужава, камо ли сълзи!

# 58
  • Мнения: 4 738
Към авторката : Искрено се надявам да се самозаблуждаваш че го обичаш. В голям процент от случаите, когато една любов започне с мисълта " Този човек ще бъде мой! ", това всъщност не е любов а някакво извратено себедоказване че може да се притежава всичко пожелано. Мисълта, че вече си го имала не те ли успокоява поне малко?! Ако "да", ще се оправиш .

# 59
  • Мнения: 4 753
Преди да се омъжа и аз бях влюбена в един женкар,но разбрах че няма смисъл,защото какво мога да очаквам от него,какво ще ми донесе-само болка.

Едно към едно...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт