за лактана био 2

  • 14 566
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 171
моля ви кажете,че докато не и свия краката и не я напъна не иска да ака и естествено е запечена всеки ден голям зор.KRASSG на кое мляко се спря и оправи оли се проблема?

# 106
  • Мнения: 781
Момичета всички бебоци ли се запекоха от 2?
Аз ползвам това мляко само заради проблема със запека, но единицата, и с двойката ако наистина стоят така нещата не зная какво ще правя...

# 107
  • Хасково
  • Мнения: 995
При нас няма такива проблеми - акаме редовно че даже и понякога 2-3 дневно. Ядем и пюрета и каши.

# 108
  • Мнения: 171
Ами и ние ядем пюрета ,каши ,сурови плодове и ефект никакъв.Ей Наде ами те нашите дъщери май са родени в един ден Simple Smile .Моята е много злояда едвам ядем кашите иска си само млякото

# 109
  • Мнения: 690
Лактана биото си остава нашият фаворит сред млеката  Peace и определено няма нищо общо с бебешкото акне ... пъпките са си с друг произход и друга причина
а откакто сме на пюрета, каши и т.н. никакъв пролем с акането - гледам да комбинирам плодовете и зеленчуците и да не давам само разхлабващи или само запичащи ...

# 110
Цвети , аз се спрях на Милумил и съм много доволна .веднага изчезна този запек детето се успокои и започна повече да яде и с по -голям апетит а за акането просто не е истина ,по два пъти на денНаистина лактаната е много хубаво мляко но при нас  не подейства.много съм доволна от милумил.Въпреки че съм давала на предните си деца ХИП, сега избрах милупа.Между другото милупа иман невероятно вкусни пюрета които за съжаление не се продават у нас.Случайно видях в Турция в един супермаркет и купих,така ги яде  че просто не мога да повярвам.Даже и сгреших ,защото сега не нито хип нито гербер .
Ако си решила да даваш лактана твърдо и смениш с милумил, няма да я яде след това.

# 111
  • София
  • Мнения: 672
Хммм

Ние сме на 2-ка но ядем мляко само вечер и не съм купувала скоро нова кутия. Днес ще купя и ще ви кажа как е консистенцията.

За не акането на бебета на 5-6 месеца - защо го отдавате на млякото се чудя  newsm78 Опитайте се да го регулирате стомахчето с другата храна - пюрета плодови и зеленчукови - аз правя така и ми се получава, въпреки че с Лактана 1 разреших веднъж проблема с неаканаето на моето бебе, когато беше на 3 месеца.

Разбира се че ако решите може да си смените млякото, но от опит знам, че смяната на мляякото (често) прави детето злоядо. А и на 7 месеца в повечето случаи е все едно какво мляко ще яде детето, защото на практика тогава то яде почти всички плодове, зеленчуци и меса.

# 112
  • Мнения: 17
Нямаме проблем с Лактана2,хапва си го човекът с желание. После си ака, даже по три пъти на ден. Ние също папкаме и пюрета и каши. Последната кутия, я купих тази седмица и не виждм разлика.

# 113
  • Мнения: 107
Лактана биото си остава нашият фаворит сред млеката  Peace и определено няма нищо общо с бебешкото акне ... пъпките са си с друг произход и друга причина
а откакто сме на пюрета, каши и т.н. никакъв пролем с акането - гледам да комбинирам плодовете и зеленчуците и да не давам само разхлабващи или само запичащи ...

 Peace
Аз също мога да кажа само положителни неща за Лактана БИО. Не мога да разбера само как така когато бебето не ака проблема е в АМ. След като едно дете е приело още толкова много разнообразни други храни, защо трябва да се свързва неакането с АМ. Че то детето от един банан може да се запече. Ние никога не сме имали проблеми с акането и съм абсолютно убедена, че това се дължи на Лактана.

Общи условия

Активация на акаунт