прибрана коса- удобно,но не бих казала красиво

  • 13 200
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Доколкото успявам да забележа, голям хит е сега косата да изглежда естествено дори по модните подиуми. И така е добре, защото е нереалистично да имаш всеки ден прическа, като на някои звезди, върху които работят няколко фризьори, часове преди да се появят пред хора. Така че вързаните на опашка коси, добре зализани са супер актуални в мемeнта и наистина модерни и белег за стил. На мен много ми харесва да виждам такива жени, а за мен е удобно, практично, лесно и стои добре. В сайта на британския вог има много такива снимки. www.vogue.co.uk

# 46
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Снимките, които е показала Tony_in_love са поредното доказателство, че прибраната коса може да изглежда много по-добре, отколкото пуснатата.

Точно така, моята е гъста, къдрава, черна и дълга до кръста. Радко я нося пусната. Но за сметка на това мога да си позволя всякакви прически - на опашки, на плитки, кокове най-различни.

# 47
  • Мнения: 3 641
Напоследък все по-често я правя на хлабава плитка настрани хваната с красива шнола. Стои мого ефектно Grinning

# 48
  • Мнения: 758
Мелиса аууууу и аз се влюбих в първата!ще пробвам да си я направся,но косата ми е по къса и незнам дали ще се получи така

# 49
  • Мнения: 4 447
Не на всеки отива прибрана коса.

Но пък има толкова много прически,
които подчертават линията на лицето,
отварят го и са много красиви, че не
може така лесно да махнем с ръка и
да кажем - аааа, прибраната коса е
грозна работа.

# 50
  • Мнения: X
На мен много ми отива прибрана коса,чак ми ходи Whistling

# 51
  • Мнения: 1 432
Слагай диадема  Peace

да ти имам проблема Crazy

# 52
az sym s kosa do krysta ot ve4e 6-7 godini i vinagi kogato mi pre4i q zavyrtam v nebrejen kok (stoi mnogo art Simple Smile), na plitka ili na visoka konska opa6ka.. poslednoto oba4e e pove4e efektno otkolkoto efektivno.. koka ie perfektniq variant, ima hilqdi na4ini da go raznoobrazi6 - s izdyrpani ki4uri otpred ili s nqkoi sladyk aksesoar .. the sky is the limit  Hug

# 53
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Най-готината, мамка, която съм виждала в нашта градинка беше с такава коса, вързана на опашка. Защо не се харесваш?

Може да не й отива на жената.
Иначе аз харесвам вързани коси. И не смятам, че не красиво.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 017
Моята е дълга, обаче аз я нося все вързана, просто ми пречи. А иначе не искам да се постригвам късо, защото доста време я пускам. В последно време я връзвам на опашка и опашката я сплитам на плитка, доста готино стои.

# 55
  • Мнения: 1 294
Какво й е грозното на вързаната коса??
Аз пък не харесвам коса зад ушите...

# 56
  • Мнения: 54
ако имате дълги коси,които винаги са прибрани или вързани на опашка,не виждам никакъв смисъл да отглеждате и да инвестирате грижи и време за поддържането им.ако косите ви пречат в ежедневието и се налага да правите импровизирани кокчета,по-добре ги отрежете на някаква средна дължина о оформете в елегантна модерна прическа.сега модата предлага много варианти на тема къси и средни коси и изобилие от стайлинг продукти.това е моето мнение по въпроса.

# 57
  • Мнения: 62
когато косата ми беше дълга, постоянно я носех на небрежен висок кок. това е нещото,което най-много ми липсва сега, когато съм с къса коса. дори спях вързана. моят съвет е да не му мислиш толкова, да си хванеш косата високо,на опашка,без да я стягаш прекалено много - не мисля, че има човек,чиято физиономия да се променя от такава "прическа"

# 58
  • Мнения: 438
Аз не разбирам защо трябва да се подстригваш,след като харесваш косата си. Стой си вързана вкъщи, като си с детето, никой няма да те гледа. Като си навън, си я пускай, като излизате с мъжа ти, пак си я пускай. А когато си с детето в парка на разходка да речем, можеш да си правиш толкова много прически освен да си с вързана коса, да я прибереш в небрежен кок с пуснати кичури отпред, да я вдигнеш вискоко на опашка, с диадема или лента за коса, с фиби, дори на плитка. Толкова мн варианти има. Аз поне никога не бих си отрязала косата, ако изглежда добре и нямам проблем с нея  Crossing Arms

Това е и мойто мнение  Peace С доста дълга коса съм и процедирам по същия начин.   Peace

# 59
  • Мнения: 660
И аз я нося вързана на кок небрежно,чак пък грозно,малко силно казано...Моята не е много дълга и не е дебел косъм,но пак си стои прилично...А и чак пък такъв голям проблем не е,не може все да сме кат мъникенките Joy

Общи условия

Активация на акаунт