Кое е по-хубаво- малки и стегнати или големи и стегнати гърди?

  • 8 289
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 442
Малки и стегнати, разбира се.

По въпроса за манията по силикон и големи гърди, този тип инфантилна еротика е добре да се изучи психоаналитично. Но дори и без дълбинно изследване, на мъж с афинитет към големите, особено силиконови дамски атрибути, не гледам никак насериозно.

Напълно съм съгласна с това мнение Peace

# 121
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Малки и стегнати, разбира се.

По въпроса за манията по силикон и големи гърди, този тип инфантилна еротика е добре да се изучи психоаналитично. Но дори и без дълбинно изследване, на мъж с афинитет към големите, особено силиконови дамски атрибути, не гледам никак насериозно.

Напълно съм съгласна с това мнение Peace
И с моето съвпада. Манията на някои мъже по големите цици сама за себе си ми говори достатъчно за тях.

# 122
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не искам да влизам в спор  Peace Нито ги познаваш, нито знаеш как мислят, за да даваш мнение.
Едно време баба ти все със силикон е ходила  Twisted Evil И какво ли са правили "горките" мъже, когато не е било измислено поставянето на силикон?  Twisted Evil

Някак лично го приемаш newsm78 Що така?

# 123
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не искам да влизам в спор  Peace Нито ги познаваш, нито знаеш как мислят, за да даваш мнение.
Едно време баба ти все със силикон е ходила  Twisted Evil И какво ли са правили "горките" мъже, когато не е било измислено поставянето на силикон?  Twisted Evil

Някак лично го приемаш newsm78 Що така?

Не бих казала. Просто ми е странно защо различното мнение трябва да е лъжа  Thinking

# 124
  • Мнения: 1 364
Големи и стегнати, но малко трудна комбинация.

# 125
  • Мнения: 123
Големи и стегнати, но малко трудна комбинация.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт