Нямам желание за секс!?

  • 10 256
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 116
тц тц,и после ми кажете,че секса и парите не управлявали света! Joy
към авторката..миличка,недей си го слагай толкова при сърце.на 28 си,имаш свестен човек до себе си,планирате сватба.какво имаш да се чудиш?грабвай го и си живей живота!щастлив семеен живот не се създава с някой,с който само в леглото си пасвате.защото и тази тръпка отминава..и после съжаляваш и се вайкаш"ех,не случих,пък виж съседката как си живее живота,какъв мъж има,какво рамо.." newsm78
разбира се,идеалното е хем да е свестен,хем да те привлича.ако искаш идеалното,изпускай питомното и ходи на гониш дивото!може пък и да успееш..
обаче никога не избирай само според тръпката.и никога не се жени само по любов!май почнах да говоря като бабошкер,но си е така. hahahaпреценяй мъжа не само като любовник,а най-вече като съпруг.
мм иначе какво толкова не ти харесва в него,та не те привлича?може би ако малко се поотпуснеш и развихриш,ако му кажеш как и кога какво да прави..може и да ти стане интересен.
успех!
Напълно съм съгласна  Peace Тези сексуално разтърсващи моменти, в повечето случаи остават в началото на връзката и след това влизате в един умерен и спокоен период в сексуално и емоционално отношение. Поне при мен е така и смятам, че съпругът ми е правилният избор от алтернативите, които съм имала Sunglasses

# 31
  • Мнения: 251
Пробвала ли си групова терапия?
А какво е това? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт