Mari^ с добри новини се върна в ДОБРИЧ!(44)

  • 13 952
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 643
Честит рожден ден, Гале!
Бъди най - щастливата жена и майка на света!

# 256
  • Мнения: 377
Арчелка изглеждаш доста ... различно! Peace

# 257
  • Мнения: 643
Арчелка изглеждаш доста ... различно! Peace

 Какво не прави нета  Joy Joy

# 258
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Арчелка изглеждаш доста ... различно! Peace
И аз тъкмо щях да я питам как я сътвори тази снимка. Wink Simple Smile

# 259
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Арчелка изглеждаш доста ... различно! Peace

 Какво не прави нета  Joy Joy

Фотошоп, може би?   newsm78  Wink

# 260
  • Мнения: 643
http://www.taaz.com/

 Ей от това сайтче е, позабавлявайте се и вие!

# 261
  • Мнения: 377
Арчелка изглеждаш доста ... различно! Peace

 Какво не прави нета  Joy Joy
Айде, издай тайната де и аз искам да се видя така!
[size=14pt
Краси, вчера ми казаха, че фирмата, която стопанисвала басейна в х-л България е фалирала  Sad Така че, да не се надяваме на плуване.... И аз мислех да записвам Дени в края на лятото, ама няма да стане Confused

Мерси за инфото , то беше ясно от толкова време е затворен ,че ....

# 262
  • Мнения: 2 821
ar4ela, hahaha
Утре ще се занимая със себе си Whistling...кафяви очи и руса кичара, примерно Joy

# 263
  • Мнения: 774
  bouquetздравеите да се запиша и аз.Минахте ли през панаира в дъното в лвяво има хубав щанд с детски дрешки. HugНЯКОЙ МОЖЕ ЛИ СПЕШНО ДА МИ ПОМОГНЕ С ТЕКСТА НА  ЕДНА КАРТИЧКА ЗА КРАЩЕНЕ
С текст за картичка не мога да ти помогна,но ми стана много интересно-какъв панаир newsm78

# 264
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честит рожден ден, Гале! /вече на патерица/
Бъди здрава и щастлива!
     bouquet  bouquet  bouquet


Мари, откъде го изкопа тоя пост    newsm78 Той е от 1-ва стр. на темата  Laughing Въпросният "панаир" беше традиционното изложение в театъра, наречено "Панаир на модата"  Wink

# 265
  • Мнения: 2 821
  bouquetздравеите да се запиша и аз.Минахте ли през панаира в дъното в лвяво има хубав щанд с детски дрешки. HugНЯКОЙ МОЖЕ ЛИ СПЕШНО ДА МИ ПОМОГНЕ С ТЕКСТА НА  ЕДНА КАРТИЧКА ЗА КРАЩЕНЕ
С текст за картичка не мога да ти помогна,но ми стана много интересно-какъв панаир newsm78
Мари, откъде го изкопа тоя пост    newsm78 Той е от 1-ва стр. на темата  Laughing Въпросният "панаир" беше традиционното изложение в театъра, наречено "Панаир на модата"  Wink

 Joy Joy Joy
Снощи си легнах със смях, събуждам се - пак смях Wink

# 266
  • Мнения: 774
Леле,аз съвсем съм се сбъркала Joy Joy JoyПак добре,че не съм честитила на рождениците от 5 май Joy Joy Joy
Преди да си легна поглеждам "последни публикации"и вместо последна страница съм натиснала първа.Без да чета превъртам на последното мнение и се включвам Joyама съвсем на място Joy
Поне се посмяхте Laughing

# 267
  • Мнения: 217
Хахаха  Joy

А аз си помислих в първия момент, че съм чела между редовете така "оборотната" ни тема и съм пропуснала да видя този постинг на РККК  Joy

Даже си помислих да опитам да измисля текст на картичката за кръщенето... Добре, че не съм се включила в този момент  hahaha

# 268
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
А някой дали изобщо помогна с текст за картичката?  newsm78

Хубав ден на всички!!!  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на beborina-много здраве , щастие и прекрасно бебче!
Честит рожден ден hrisi 06-много здраве , щастие и късмет!
Мари разсмя ме и ти!Добре ,че бяхте ти и Арчелка , че да пораздвижим темата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт