10 евъргрийна,free edition,от свекъра(свекървата) - 2

  • 152 775
  • 701
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 291
Плоско е, но вярно и не искам да остане скрито за поколенията  Joy пък и не мислете, че чуждестранните свекъри или свекърви не могат да са гениални.

След 5 години брак питам свекъра и свекървата защо все пак не са дошли на сватбата ни, все пак се женеше първородният им син  newsm78

Отговорът беше: "Ами ние мислехме, че ще се разведете





то бива откровеност ама... Laughing

# 541
  • Варна
  • Мнения: 777
На прощъпулник сме на едно приятелско момиченце.Детето първо хвана книгата "Хранене на бебето и детето до 1год" и свекървата радостно възкликна,че малката ще стане акушер-гинеколог  ooooh! Нерде Ямбол,нерде Стамбул!

# 542
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Като казахме че ще се женим и мойта бъдеща свекарва направо ме разби. Милото и каза нещо че щял да си ходи сам и тя като започна "Вие сега се събирате няма да се разделяте повече вече ще излизате заедно, никакво такова да излизаш сам с приятели"
Обръща се към мен и казва ти никъде няма да го пускаш сам и аз бях #Crazy

# 543
  • Мнения: 2 803
Моето мъжле пусна бирено кормче. Та по този повод каза, че било не защото аз му готвя глезотийки, ами на работа хубаво ги хранят. На скоро на една снимка негова пред басейна, каза на детето какъв хубав татко има като манекен. И моя се шегува......"Манекен ама на Каменица". За нея винаги нейния син е съвършен, а пък аз съм недостойната.

# 544
  • София
  • Мнения: 5 260


Ох момичета от много време ви следя и много съм се смяла с вас.

След толкова години и моята свеки преди време имаше една издънка. (аз нея много я уважавам  Heart Eyes)
МъжО много пуши и двете му се караме...говорим ние и кроим планове... По едно време казва :
Ми хайде аз ще му дудна от едната страна на телефонната слушалка, а ти ще си от другата  Crazy  Joy

Мисля, че и до ден днешен не разбра какво е казала.. ама аз не спрях поне 20 мин да се смея...   bouquet

# 545
  • Мнения: 133
   И аз да споделя,къпя малкия в коритото а той на 2-3месеца  newsm78 ,и по това време го мъчеха коликите,идва свекето с една чаша прясно мляко и започва да го полива и маже по рамената без и дума да каже, и аз така  Shocked ,питам я защо го цапа ,а тя -една комшийка ми каза че така ще спре да плаче  #Crazy ,лелееее с мойта имам много интересни случки .
   Веднъж пак малкия повърна(изплю) на килима,дадох и салфетка да го избърше,а тя първо килима и после посегна към устата на малкия!

# 546
  • София
  • Мнения: 547
 ..тя първо килима и после посегна към устата на малкия!
hahaha hahaha това направо ме уби Laughing

# 547
  • Мнения: 1 701
Мойта веднъж си наплюнчи пръста, избърса си някакво петно от чехъла, след което пак си наплюнчи същия пръст и пак...  Sick Sick Sick

О, забравих - дава на детето ми да ближе гнусната капачка на буркана със шарена сол...  ooooh! Просто ми идеше да я...  #2gunfire

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 10:23 от jane1

# 548
  • Мнения: 1 418
ето една случка с моята свекърва.Мен ме изписаха от родилния дом.Беше много тежко раждане и аз незнаех още къде се намирам.Всигнах и високо кръвно на всичкото отгоре.Свеки реши да остане да помага за бебето.По едно време късно през ноща бебето взе да реве и няма спиране и мъжа ми взе че се изнерви.Появява се свекърва ми от другата стая и му казва-Саше,иди ти да си легнеш в другата стая,аз ще спя при Криси и ние двете ще гледаме бебето ShockedНа момента избеснях.Откъде се взе тоя мерак да легне при мен само и само синчето и да е спокойно

# 549
  • Мнения: 940
Откакто се оженихме, няма никакви изцепки...

# 550
  • Мнения: 882
Откъде се взе тоя мерак да легне при мен само и само синчето и да е спокойно

  Joy hahaha

При нас пък е обратното. Синчето дава мило и драго само мама да е спокойна. След като е била на гости при болната си внучка, дете на дъщеря й , идва с преспиване у нас, въпреки, че теглих яко конско на мъжа ми, че няма работа като е болна да ми заразява детето. Гледам по едно време, че си правят гъди-гъди с детето, при което аз грабвам детето, за да го нося в другата стая. Тя обаче ме кани да седна / в моя дом, ще ме кани тя/, на което аз отговорих, че нямам работа при болни. Съответно, понеже съм много глупава, ме предупреди за всеки случай, че е на антибиотици. На въпросът ми към съпруга, защо не й каза да не идва - отговори, че мама щяла да се обиди.  #2gunfire Значи здравето на детето ми и моите нерви не струват нищо.
А случайно някоя от вашите свекърви да е изявявала желание да види къде работи синчето й?  Sick

# 551
  • Мнения: 133
..тя първо килима и после посегна към устата на малкия!
hahaha hahaha това направо ме уби Laughing
   Това не е нищо,веднъж изкъпа детето на сестра му на мъжа ми с ДОМЕСТОС на 6 години е,бил много мръсен ,откачена работа!

# 552
  • Мнения: 3 158
Лелеее,как я пускаш вскъщи тая жена като знаеш на какво е способна? Shocked

# 553
  • София
  • Мнения: 547
доместос.. #Shocked

# 554
  • Мнения: 920
..тя първо килима и после посегна към устата на малкия!
hahaha hahaha това направо ме уби Laughing
   Това не е нищо,веднъж изкъпа детето на сестра му на мъжа ми с ДОМЕСТОС на 6 години е,бил много мръсен ,откачена работа!
ooooh! Горкото детенце, мъчно ми стана Sad Нали всичко е натред след къпането?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт