какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 249
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 1. Денислав - детинско поведение.
Извинете ме, но като кажете " селско "..., май в по - големите градове , по - често наблюдаваме подобно поведение... Thinking

2. Репортерката - чака за пари и то горкото Tired

3. Вулева - откровенно ми е противна, без да ангажирам някого с мнението си.

4. Ситуацията - РЕКЛАМАААА bowuu Money

# 76
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не бих искала да влизам в спор с простотията, там няма алтернатива.
Но никакви доводи не могат да ме убедят, че има оправдание за насилието. ПРощавайте, то е наказуемо и от закона.
Част от неписаните правила включват ненасилието на всяка цена, това е. Има много други начини едно пишлеме да излезе от ситуация, но първият, който му идва наум е агресията. Що, щото дамата е 50 кила с мокри дрехи и, представете си, моля ви се, след като е била наречена курва, му е отвърнала по подобен начин, а не е тръгнала да го бие, както прокламират женките тук.

Не я издигам на пиедестал, но ми става някак тегаво, че пак множеството женки скачат в защита, че и те самите биха ритали и били. Тегаво ми е, щото като жени ще възпитават снаха ми и връстниците на сина ми. 
Аз уча сина ми да казва на всички жени "дами", независимо, че не са такива. Това е част от нещата, като израза "целувам ви ръка", просто се казва, не се прави, но се спазват правилата на добрия тон.
Само че кво ли ти разбират от добър тон биткаджийките у форума.

На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

# 77
  • Мнения: 123
 Не казвам,че оправдавам подобно поведение.Но не оправдавам и нахалните репортери,като тази девойка.Абе каквото почукало,това се обадило.   
...Не мисля,че ако някой от нас попадне в подобна ситуация ще постъпи другояче...

Е, нека допуснем, че поне на някого от всички тук няма да му идва отвътре да нарича когото и да било така, както не иска да наричат майка му.

Има неща, които просто трябва да се прескочат. А не да стъпваш в тях в знак на протест.

Грозна картинка е това филмче. Даже потресаваща.
И много тъжна.
Нещо като клипче за реформираното българско училище.
Какво да ги правиш и двамата - "деца"...
Единият си играе на идол, другият - на журналист.
Сигурно точно това си мечтаят да станат като пораснат.

# 78
  • Мнения: 3 271
На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

WOW!

# 79
  • Мнения: X
На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

WOW!
smile3524

# 80
  • Мнения: 2 448
Не бих искала да влизам в спор с простотията, там няма алтернатива. ....


На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.
Тук е форум всеки да си казва сободно мнението, ама чак пък да категоризираш, обиждаш и проповядваш твоето?! Доста крайни изказвания за един претендиращ за възпитан и културен човек. newsm78

# 81
  • Мнения: 232
Аз само едно мога да кажа - тъп пернишки бек! Ей такива като него ги има нявсякъде за съжаление! Честно да си призная - съжалявам, че гледах клипчето! Високо самочувствие без никакво покритие!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 82
  • Мнения: 1 303
Малко им е било на тези от сигнално жълто,Денислав може да е бил малко повече красноречив,ама си го заслужават-тъпото им жълто и злобно предаване Twisted EvilЛично аз не съм фен на Денислав,но не бих осъдила кой знае колко за постъпката му..Яд ме е на тия като Албена Вулева,оная кобра Венета Райкова и др. дето им дай да се ровят в живота на "звездите"-може и това да им  е работата-но понякога ще ядат лобут заради големите си усти-въобще не ги съжалявам!
Виждала съм подобно отнешени и на доста известни западни звезди към нахалните журналисти-сещам се за Елтън Джон-басма ще им цепи!

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 01:33 от Vessselka

# 83
  • Мнения: 212
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо

Оставам с впечетлението че посегателството над мъже е допустимо.
Може би си искала да кажеш че посегателството над ХОРАТА е недопустимо по принцип.
А тоя педерунгел искам да го видя как бие мъж а не жена.... и то даже не жена ами някаква девойка на 17 г.

# 84
  • Мнения: 105
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.

# 85
  • Мнения: 3 271
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.

Да!!

# 86
  • Мнения: 1 616
Аз пък се чудя дали така наречените "продуценти" ще вземат отношение по въпроса. За Иван направиха специално гласуване заради лигавщините му, а за Денислав?

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако надушат парите и тук, като нищо ще го вземат под внимание. Но това само показва колко толерантно е отношението към изгъзиците, стига пари да падат и рейтингите да стигат небесата.
Това предаване за мен е в категорията "боклук" и е в черния списък.

# 88
  • Мнения: 1 072
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо

Оставам с впечетлението че посегателството над мъже е допустимо.
Може би си искала да кажеш че посегателството над ХОРАТА е недопустимо по принцип.
А тоя педерунгел искам да го видя как бие мъж а не жена.... и то даже не жена ами някаква девойка на 17 г.

Искам подсъсзнателно да посея зародиша на съмнението, че мъжете не са хора, Боре.  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 447
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.
И аз съм на същото мнение

Общи условия

Активация на акаунт