какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 234
  • 136
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 435
Мисля,че е достатъчно,че му отделяме толкова страници в другата тема,че и самостоятелна да има този кретен.

# 2
еми не я видях в другата тема а и все пак няма нищо общо с рок концерта

# 3
  • София
  • Мнения: 15 468
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

# 4
  • Мнения: 2 957
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

# 5
  • Мнения: 1 100
Съвсем нормално. Очаквах такава реакция от него.
Все пак нека да отбележим, че денислав има не особено голям мозъчен капацитет, което не му позволява да отреагира разумно, според етикета, или поне с чувство за хумор, на ситуацията
Не може да се защити по друг начин и агресията няма накъде да избие... освен на бой.
Напълно естествена реакция на един ограничен човек. Затова съществува и определението "селянин", което се боя да употребя в случая, защото се страхувам, че ще обидя жителите на селата, които съм сигурна, са далеч по-зрели.

# 6
  • Мнения: 452
е да удряш жена и то да и набиваш ритници е прекалено ........просташко
от Иван го беше страх  .........не смееше пред него да се дърви така

# 7
  • Мнения: 4 435
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

Е,чак да го обижда не започна.Започна да му задава провокативни въпроси.Той трябваше като всички други да подмине,като иска пак да я напсува.Ама той-виж си зъбите,селянка,курво вече прекали,тогава тя му каза,за майка му.Сори,ама и на мен да ми каже курво,това щеше да последва.Но никаква чест не му прави така да посяга на момиче,и с юмрук даже. Sick Селяндур.

# 8
  • Мнения: 235
Искам  да ви видя в подобна ситуация. 99% ще реагират по същия начин, ако не и по-зле.

# 9
  • София
  • Мнения: 266
Обиждай, за да бъдеш обиждан. И добре, че показаха причината Денислав да се държи така. Иначе показваха само как той бие репортерка, нищо неподозираща. А тя си го провокира съвсем съзнателно. Не веднъж бият репортери, какво се впечатлявате. И по-известни от него са налитали на подобни  Peace

# 10
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.

Е,чак да го обижда не започна.Започна да му задава провокативни въпроси.Той трябваше като всички други да подмине,като иска пак да я напсува.Ама той-виж си зъбите,селянка,курво вече прекали,тогава тя му каза,за майка му.Сори,ама и на мен да ми каже курво,това щеше да последва.Но никаква чест не му прави така да посяга на момиче,и с юмрук даже. Sick Селяндур.

абсолютно и аз съм на това мнение
откъде накъде ще и налита на бой защо не се оперчи така на някой мъж ще му смачка фасончето детско
аз да ви кажа го харесвах но това е много грозно и просташко държание
гледах и интервю със константин ама той не реагира така макар че го провокираха и негоhttp://www.vbox7.com/play:49372e70

# 11
  • Мнения: 14
Много добре си е постъпило момчето.
Тия от Сигнално Жълто прекаляват.
В случая няма значение жена ли е мъж ли е.От къде на къде ще си позволява да причаква хората,да ги обижда и да им задава тъпи въпроси.
И той в случая как да постъпи да я прегръща и целува ли?
Тия селяни от това тъпо предаване точно шамари си заслужават.По друг начин няма оправяне явно. Simple Smile
Не смятам,че Денислав трябва да се срамува от постъпката си.

# 12
  • Мнения: 3 271
В другата тема не го гледах, ама след тази го пуснах.
Супер тъпо изпълнение, ама и онази репортерка си го търсеше. Такива и мен могат да ме изкарват от нерви със сигурност. Едва ли чак ще я наритам, но определено беше супер грозно поведението й. Какво очакват след такава провокация. Явно точно това, за да те изкарат от нерви и да изгубиш контрол. Денислав ми е отврат принципно, но и тази се е оляла!

# 13
  • Мнения: 4 292
А, значи неговата майка никой не може да я нарича курва, ама той може да използва подобни епитети за когото си иска и когато сметне за оправдано? Жалко, че има хора, които смятат поведението му за нормално! С нищо не е повече от репортерката, напротив. Смешен е до безобразие, а лошото е, че децата попиват всичко от подобни измислени идоли, с доста съмнителен морал.

# 14
  • Мнения: 1 058
Леле голям мъж го дава с жени се бие.

# 15
  • Мнения: 730
И без това ми е адски антипатичен от самото начало, ама сега пък съвсем!

# 16
  • Мнения: 25 641
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...

# 17
  • София
  • Мнения: 15 468
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.
Момичето работи, тоест изпълнява работните си задълженията за които и плащат. Но момче на 17 години да бие момиче така жестоко, не мога да го оправдая. Не е длъжен да отговаря, можеше да се направи,че не чува и да продължи, а той налетя на бой почти веднага. Внука го уча от мъничък, че жената трябва да се обича и уважава.Ако това се повтаря на едно момче поне по веднъж на ден, няма начин да не му се набие в главата до 17 год възраст.

# 18
  • Мнения: 6 619
Сигнално жълто е е...ти селяндурското измислено предаване !И тази каква репортерка  е newsm78
Денислав се държи като хлапенце.Не ми е харесвал след това ,което видях съвсем ми стана антипатичен.

# 19
  • Мнения: 502
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...
  Peace Peace
Това си е друга много неприятна тема!

# 20
  • Мнения: 56
Тя простотията ходи пи хората, не  по животните.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Надявам се дамите, които казват, че е нормално да биеш жена, да я риташ по главата и тн, че си го е търсела и пр. недомислици, да са се объркали, защото, в противен случай, това е индикация за много високо ниво на елементарност  и глупост.
За мен е поведение на тъпи женки да подкрепяш мъж (нищо, че е просто пишлеме на 17), който си позволява да скача и да удря жена. Има много други начини да се излезе от ситуация, а боят не е от тях.
Ай сиктир, въобразил си малкия пХтьо Маринкин, че е много велик.  Sick Тоя Музик Ай им промива мозъците, на тях и на другите лапнишаранковци, които се нареждат всяка година на опашката за псевдослава и 5 минути неудобни въпроси. Тоя сульо и толкова не издържа.
На друго място, може би, ще има отзук, но тук тълпа жалостиви женки ще докарат вода от сто кладенеца, за да оневинят малкото сладко рядко, щото, видиш ли, репортерката си го просела и го обиждала на майка, а Сигнално жълто си го заслужава по дефолт.
Някои от вас имат дъщери, а други-синове, аз пък не искам да съм неволен участник в подобна ситуация, било като родител на бит или като родител на биещ.

# 22
  • Мнения: 3 271

Понеже част от това, което казах (не знам в тази или в другата тема) беше, че целенасочено си го търси, само искам да подчертая отново, че по никакъв начин не оправдавам боя, а Денислав ми е  Sick Просто казвам, че поведението на репортерката е наистина безобразно, прави го абсолютно нарочно и то точно, за да провокира реакцията, която видяхме. Предполагам, че това е високо ниво в работата й, сигурно са й дали премия.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като няма достаъчно в главата си за да й отвърне подобаващо на иначе също беден речник, Дениславчо предпочита да удря. Той се чувства безсилен да ползва думите, и първобитното у него се обажда.Нормално е за някои индивиди от мъжки пол. А тя пък нарочно се остави да я бият и като че ли искаше още, за да си направи сензацията.

# 24
  • Мнения: 3 271
А тя пък нарочно се остави да я бият и като че ли искаше още, за да си направи сензацията.

Ей за това говоря аз. Иначе останалото ясно, че си е пълен отврат  Sick

# 25
  • Мнения: 1 072
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо
Истина 2 - не можеш с фино поведение да затвориш устите на плужеците
Истина 3 - от горните две истини умозаключавам, че възпитаният човек, трябва да се научи да търпи.

# 26
  • Мнения: 3 271
Истина 3 - от горните две истини умозаключавам, че възпитаният човек, трябва да се научи да търпи.

Точно така е. Някак да стиснеш зъби, да заключиш уши и просто да се ометеш покрай "журналистите" по максималено бързия начин. Това е, което често виждаме от истинските звезди  Peace

# 27
  • Мнения: 3 459
Дениславчо предпочита да удря. Той се чувства безсилен да ползва думите, и първобитното у него се обажда.Нормално е за някои индивиди от мъжки пол.
Именно  Peace
Не мога да го понасям тоя педал  ooooh!  Няма ли най-накрая да го гонят  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 56
" Той е велик, той е почти като най големия, той е вече в София, него го дават по телевизията......ТОЙ е вече звезда"
НО НА КАКВА ЦЕНА???

# 29
  • Мнения: 4 965
Какво очаквате при "интервю" от СЖ - предаването търси точно такава реакция и я провокира. Самото то е инфантилно и просташко и даже се чудя защо "репортерите" им ядат толкова малко  бой...

# 30
  • Мнения: 1 544
Абе в другата тема писха ей така ,че ми стана интересно ама сега като видях ,че има специална  Mr. Green вече се замислих защо въобще се занимаваме  newsm78 какво  толкова интересно ни се видя .
То едното да е жена -да го съжалиш ,другото да е мъж -да го обвиниш ама те пък и двамата за нищо не стават  Sick

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.

# 32
  • Мнения: 5 539
И като е жена, значи всичко й е позволено, така ли? Да мачка хората, да подслушва личните им разговори, да ги унижава? Ашколсун и възпитание! "Жена не се удря и с цвете" - дрън-дрън, тоя парцал просто си го просеше. Момчето е на 17, отскоро е публична личност, под свръхнапрежение е заради конкурса, просто не му издържаха нервите. На няколко пъти се опита да я изгони, не успя, сега тоя номер, който му свъртяха, ще му изяде главата.
/нямам лични симпатии към Денислав, просто се старая да гледам обективно/

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако не беше търсен ефект, тази щеше да бяга в обратна на "идола" посока, а не да го стиска за ръкавките. Предполагам и операторът щеше да хукне да я спасява. А ако всички по улицата също мислят, че СЖ си заслужават боя, със сигурност ще стоят и ще гледат сеир - това не е просто "мъж бие (невинна) жена".
Ако куче те ръфа, ще го риташ и още как и никой няма да се втурне да спасява кучето (...всъщност, може и да има такива).
Истината е, че и от двамата простотията се лее на талази.  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 271
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.

 newsm10
Даже не бих я нарекла точно "дама"  ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Този младеж няма сили да се справи със славата. Отсега сдава багажа психически, а представете си какво ще стане, ако спечели. СИгурно ще изпочуби оборудването и ще се сбие с продуцента.

# 36
  • Мнения: 419
Този младеж няма сили да се справи със славата. Отсега сдава багажа психически, а представете си какво ще стане, ако спечели. СИгурно ще изпочуби оборудването и ще се сбие с продуцента.
Peace
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Явно това момче си мисли, че го очакват само светски партита в светлините на прожекторите   Whistling.
Божкееее, колко мъка има по тоя свят, божкеееее  ooooh!

# 37
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Момичето, което по никакъв начин не мога да нарека журналистка, го гонеше и обиждаше. Такава е целта на парцаливото предаване.
Той не е на 20-30 години, обигран и опитен, за да реагира, както би трябвало. Да я подмине.
99% биха реагирали по същия начин.


# 38
  • Мнения: 56
Тя просто си свърши работата и то доста добре. Нали за това и плащат. Ако не беше успяла да го изкара от нерви, сега нямаше да обсъждаме нечия простотия. А която мисли, че на жена може да се посяга, сигурно бая бой е изяла. Като са мъже и са по-силни не означава, че всичко им е позволено.

# 39
  • Мнения: 2 152
Какво да мисля - грозна работа

Заслужи си го обаче смръдлата.
Предаването и журналистите, ако могат изобщо така да се нарекат са толкова долни и низки, че си заслужават всички обиди и телесни повреди

Така със сигурност няма да се закачат повече с Денислав

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
или ще търсят начини да го провокират още, че да има зрелище

# 41
  • Мнения: 2 152
В нито една цивилизована държава, няма толкова нагли и грозно вулгарни журналисти
хи хи - сетих се за една съфорумка, която е идеална за журналистка на Сигнално жълто
както и да е....

Трябва да има закон, който да защитава по някакъв начин известните хора, от подобно нахални взети интервюта
Христо Стоичков не напразно ступа бг журналиста
Снимал го е без негово съгласие, по време на вечеря, а не на официално събитие
Папараците са гнусни и си заслужават боя
Мдааа.....

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...
Ето и мен ме втрещи.

Заслужи си го обаче смръдлата.
Нямам думи обаче за подобни квалификации. #Crazy Явно доста хора тук си мислят, че понякога трябва да си получават заслуженото. ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Мдааа, и после защо жените търпяли мъжете (им) да ги обиждат и бият. Темите от такъв вид в ДиС няма да свършат скоро.

# 44
  • Мнения: 2 152
Дреме ми за вашите мнения,честно
Ще си правя каквито си искам квалификации

Ако бях аз и аз щях да я наритам
Айде сега плюйте
Забавно е

# 45
  • София
  • Мнения: 1 941
Няма нужда, ти сама си го свърши!

# 46
  • Мнения: 686
Надявам се дамите, които казват, че е нормално да биеш жена, да я риташ по главата и тн, че си го е търсела и пр. недомислици, да са се объркали, защото, в противен случай, това е индикация за много високо ниво на елементарност  и глупост.
За мен е поведение на тъпи женки да подкрепяш мъж (нищо, че е просто пишлеме на 17), който си позволява да скача и да удря жена. Има много други начини да се излезе от ситуация, а боят не е от тях.
Ай сиктир, въобразил си малкия пХтьо Маринкин, че е много велик.  Sick Тоя Музик Ай им промива мозъците, на тях и на другите лапнишаранковци, които се нареждат всяка година на опашката за псевдослава и 5 минути неудобни въпроси. Тоя сульо и толкова не издържа.
На друго място, може би, ще има отзук, но тук тълпа жалостиви женки ще докарат вода от сто кладенеца, за да оневинят малкото сладко рядко, щото, видиш ли, репортерката си го просела и го обиждала на майка, а Сигнално жълто си го заслужава по дефолт.
Някои от вас имат дъщери, а други-синове, аз пък не искам да съм неволен участник в подобна ситуация, било като родител на бит или като родител на биещ.
Верно това хлапе съвсем се е забравило ooooh!

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Ако бях аз и аз щях да я наритам


Това е начина който се ползва, когато нямаш с какво друго да реагираш. Първосигнално и първобитно е, когато нямаш достатъчно в главата, а и е по-лесно. По-трудно е обаче да измислиш думи, с които да я закопаеш и сложиш на място. На нейното ниво, че и по-долу е подобна реакция.

# 48
  • Мнения: 2 152
Ще я наритам да, после и ще я съдя
Простият човек не разбира от думи, само от бой
Денислав не е нито първият, нито последният, който е набил "журналист" от въпросното предаване

Слави Трифонов, Теди Велинова и още много,много - дълъг е списъкът

Сигурно и те са се самозабравили - възможно е
Само че малко или много са постигнали нещо
Слави също подиграва и оплюва, но го прави тънко и го прави в собствено шоу под формата на скечове

Води се и война срещу "жълтата преса", но няма за какво да го пиша, всички го знаете

Иначе продължавайте и си обиждайте Дениславчо - една овца заблее и стадото след нея
Мдаа, само че така изобщо не се различавате от тази журналистка

и мдаааа.... форумът е пълен с овце...

а аз продължавам да си се забавлявам Joy

# 49
  • Мнения: 335
Ако Сигнално жълто искаха да произведат новина, трябваше момичето-"репортер" да ритне младежа-"идол" в главата, а не да го предизвиква той да прави това.

Може в "СЖ" да не знаят златното правило - за кучето и човека и кой кого трябва да ухапе, за да има новина.

От "Мюзик айдъл" (или както там се казваше на майчин език) са ми интересни само водещите и Вили Казасян - ако случайно попадна на предаването.
На "Сигнално жълто", по случайност, никога не попадам.


ПП То тази тема си е за образователната система и за полицията - ако трябва да коментираме филмчето сериозно.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

и мдаааа.... форумът е пълен с овце...

А това пък е другият начин човек, който не намира аргументи да се защити, да започне да обижда. Също като Денислав, нарече я "курва", но не му стигна и започна да бие.
Трудничко е, да, не е за всеки.

# 51
  • Мнения: 2 152
Аз не обиждам, цитирам
Имаше цялааа тема с подобно заглавие и умозаключение

По въпроса, защо никой мъж не е защитил "журналистаката", къде питам е оператора
Ами къде - снима и гледа сеир човекът
Най-логично е той пръв да се застъпи за нея, да спре Денислав, нали?
А той какво - снима
Определено не му се случва за първи път , явно доста пердах е заснел

# 52
  • Мнения: 3 459
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

# 53
  • Мнения: 2 152
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

Не е заради него Джей
Най-малко той ме вълнува,повярвай


В случая интересното е как ми се прави забележка, че давам квалификации . В постингите над моя се дават такива  по адрес на Денислав,
но на никой не му прави впечатление този факт

редактирах се, защото доста се повтаряше думата "прави" Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 13:25 от kръци

# 54
  • Мнения: X
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

Не е заради него Джей
Най-малко той ме вълнува,повярвай


В случая интересното е как ми се прави забележка, че правя квалификации . В постингите над моя се прави същото по адрес на Денислав,
но на никой не му прави впечатление този факт

Напротив, на мен ми прави Sunglasses

# 55
  • Мнения: 4 585

А кой ще дефинира понятието известна личност или публична личност?

Значи ако те познават 1999 човека, може да те снимат, но ако те познават 2000,
не може. А кой ще ги брои? Известните личности са по правоимащи от неизвестните?

# 56
  • Мнения: 654
що ли си мисля че и много други биха постъпили като него.може би и аз.
какъв идол е,се изписа и каза много.докато има хора гледащи това предаване и тази телевизия ще има и такива репортажи.

# 57
  • Мнения: X
Както каза Плетящата по-горе, на простака е трудно да му затвориш устата.
Спомням си, една репортерка от същото предаване как преследваше Руслан Мъйнов. Човека хем с такова чувство за хумор и самоирония подоходи,без гадни определения за курви и селянки,ами и него го очерниха. Нали това е целта...да не говорим как си монтират нещата както им скимне. Така че изобщо не приемам този запис за чиста монета. Действително и мен ме потресе гледката на ритниците, и на мен Денислав ми е най-нелюбимия от всички айдъли, но все пак се опитвам да се поставя на негово място, ако ми изскочи насреща тази същата със същия речник и тръгне да ми се разправя по тоя цигански начин не знам дали ще я бия, но може да я осъдя. Не съм фен на всякакъв вид насилие, нито на домашно, нито на улично Peace

# 58
  • Мнения: 6 619

Това е начина който се ползва, когато нямаш с какво друго да реагираш. Първосигнално и първобитно е, когато нямаш достатъчно в главата, а и е по-лесно. По-трудно е обаче да измислиш думи, с които да я закопаеш и сложиш на място. На нейното ниво, че и по-долу е подобна реакция.

Каквото и да беше измислил да каже пак нямаше да  е с положителен ефект или ще го изрежат цялото или ще поразкрасят.
Най-умното щеше да и се усмихне и да замълчи ,ама за това трябва да си поживял и помъдрял ,а той е едно хлапе.

Ще е хубаво ако го спрат това гнусно предаване в него няма грам журналистика .

# 59
  • Мнения: 1 616
Мен също ме отврати постъпката на Денислав и тази грозна проява на насилие и жестокост не може да бъде оправдана с провокиращите въпроси на репортерката. Тоест в никакъв случай не мога да кажа, че момичето си го е заслужило.

# 60
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Първи въпрос: "Защо се мислите за най-красив?"
Втори въпрос: "Защо се мислите за най-красив, като сте един от найгрозно изглеждащите участници в Мюзик Айдъл?"

# 61
  • Мнения: 6 619
Първи въпрос: "Защо се мислите за най-красив?"
Втори въпрос: "Защо се мислите за най-красив, като сте един от найгрозно изглеждащите участници в Мюзик Айдъл?"


Май в женски род му говореше  newsm78

# 62
  • Мнения: 2 448
Първи въпрос: "Защо се мислите за най-красив?"
Втори въпрос: "Защо се мислите за най-красив, като сте един от найгрозно изглеждащите участници в Мюзик Айдъл?"


Май в женски род му говореше  newsm78
Да в женски род му говореше.
Те тези от сигнално жълто само с това си изкарват хляба, провокации и да си просят боя. Ако можеха да намерят нещо наистина провокативно, без самите те да тръгват на заяждане и обиждане добре, ама като са некадърни и мързеливи, много бой ще има да ядат.
А за Денислав какво да коментирам, тиийнеджърска постъпка, незряла и нормална за възрастта му, дали един 17 годишен е известен или не, реакциите са им сходни. Ако някоя така обижда сина ми примерно, хич няма да ми дреме, ако и зашлеви един. Вярно, че е грозно да се удря жена, ама има доста които сами си го просят , извинявайки се с това, че жена не се бие.

# 63
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

Аз съм на 30 години, ама ако някоя почне така да ми говори и да ми се ежи, направо не знам какво ще направя fight
 fight

На всичкото отгоре и тя не му отстъпваше в боя, само че не е тренирала достатъчно.

Ужас направо!!!

# 64
  • Мнения: 1 111
 
 Не можах да гледам клипа в началото на темата, но прочетох коментарите ви.От тях се настроих с/у момчето.Обаче като го пуснах след това..., ами какво да кажа, на въпросната "репортерка" и боят и е малко.

# 65
  • Мнения: 3 271
Първи въпрос: "Защо се мислите за най-красив?"
Втори въпрос: "Защо се мислите за най-красив, като сте един от найгрозно изглеждащите участници в Мюзик Айдъл?"


После цвета на маратонките и не знам си какво друго...  ooooh!  Sick
Повече от сигурна съм, че е имало и още една камара подобни ПРЕДИ да ги излъчат, защото той вече беше напушен. Отделно, че се опита да говори по телефона според мен умишлено, за да се откъсне, но онова досадното подобие на човек не спря.
За пореден път казвам, че НЕ оправдавам Денислав, но това си е отврат  Sick Самоцелно, целенасочено провокиране и ръчкане. И големи хора няма да издържат, че доста разумни майки си бият децата като ги изкарат от нерви. А 17 годишен пикльо станал центъра на камерите от 1-2 месеца?!? Не го оправдавам, но онази си го търсеше, няма съмнение.

# 66
  • Мнения: 3 271
А за Денислав какво да коментирам, тиийнеджърска постъпка, незряла и нормална за възрастта му, дали един 17 годишен е известен или не, реакциите са им сходни. Ако някоя така обижда сина ми примерно, хич няма да ми дреме, ако и зашлеви един. Вярно, че е грозно да се удря жена, ама има доста които сами си го просят , извинявайки се с това, че жена не се бие.

Именно! Всеки ден им повтарям как никоя ситуация не може да се реши с бой и т.н. и т.н. но както за нея се изтъква като "оправдание", че е жена, така за него спокойно може да е същия тип нескопосано "оправдание", че е пубер.
Познавам адски много големи интелигентни и много разумни мъже, които ще налетят на бой, ако нарекат майка им "курва"  Sick ooooh! Особено, ако това е някаква пикла дето те гони 5-10 мин и те залива с каква ли не помия....

# 67
На мен пък изобщо не ми се отваря нещо vbox...  Thinking

# 68
  • Мнения: 421
Дреме ми за вашите мнения,честно
Ще си правя каквито си искам квалификации

Ако бях аз и аз щях да я наритам
Айде сега плюйте
Забавно е

ок ако е жена наритай я/макар че и това е спорно/ ами ако е" мъжа" на жената пак ли ще го нариташ?мисълта ми е ,4е това педалче прецени че не му е равностоен противник и се опита да се направи на мъж. ок,тя му задаваше гадни и дразнещи въпроси,но не го е наричала с такива гадни епитети както педалчето нея.и все пак като ламти да става известен ..е и това влиза в цената

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мен едно нещо ми е адски чудно. Как може една зле изглеждаща и зле облечена жена (А. Вулева) да съди другите относно външния им вид?? Ако ще се присмива на други, поне малко да се постарае тя да е на ниво. Веднъж само съм попадала на това предаване и се изплаших от съществото, което ме гледа от екрана.
И как се живее с толкова много злоба? То бива, бива негативност, но тая се хваща и за най-нормалното и го оплюва здраво. Не знам колко пъти в седмицата и колко време продължава това предаване, но се съмнявам, че само в него сее помия, а иначе е усмихнат и позитивен човек. Дали спи спокойно с толкова злоба в душата си?  Thinking

# 70
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
На онова същество с микрофона жена ли му викате?
На мен щото ми прилича на недозряла пикла.
Ако дъщеря ми се държи така, аз лично ще я шамаросам заради наглото й поведение.


Не одобрявам насилието на мъже над жени, но също така не одобрявам насилието на жени над мъже. А тази пикла му се нахвърли и се вкопчи в дрехите му, готова за бой.



Колкото до предаването, с мъжа ми умираме от смях на невероятното преиначаване на думите и ситуациите в това предаване. Мога да го сравня  само с разказите с неочакван край, просто защото никой не може да предвиди глупостите, които ще чуе.
Злобното въображение на тази вулева е просто изумително.

# 71
  • Мнения: 183
единственото което не ми хареса,че и падна на нивото,много по-добре щеше или да не и обръща внимание или да отговаря иронично на въпросите й,тепърва ще му задават такива провокативни въпроси-на всеки ли ще налита на бой newsm78
На онова същество с микрофона жена ли му викате?
На мен щото ми прилича на недозряла пикла.
Ако дъщеря ми се държи така, аз лично ще я шамаросам заради наглото й поведение.


Не одобрявам насилието на мъже над жени, но също така не одобрявам насилието на жени над мъже. А тази пикла му се нахвърли и се вкопчи в дрехите му, готова за бой.



Колкото до предаването, с мъжа ми умираме от смях на невероятното преиначаване на думите и ситуациите в това предаване. Мога да го сравня  само с разказите с неочакван край, просто защото никой не може да предвиди глупостите, които ще чуе.
Злобното въображение на тази вулева е просто изумително.
съгласна съм,тази е всичко друго но не и жена и то възпитана,заслужи си го Sick

# 72
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Когато и да я набият все ще са закъснели ...

# 73
  • Мнения: 123
Е,че идеални хора няма.Не мисля,че ако някой от нас попадне в подобна ситуация ще постъпи другояче.Разликата е в това,че нас няма да има кой да ни снима.... Joy Joy JoyВсички сме един дол дренки

# 74
  • Мнения: 335
...Не мисля,че ако някой от нас попадне в подобна ситуация ще постъпи другояче...

Е, нека допуснем, че поне на някого от всички тук няма да му идва отвътре да нарича когото и да било така, както не иска да наричат майка му.

Има неща, които просто трябва да се прескочат. А не да стъпваш в тях в знак на протест.

Грозна картинка е това филмче. Даже потресаваща.
И много тъжна.
Нещо като клипче за реформираното българско училище.
Какво да ги правиш и двамата - "деца"...
Единият си играе на идол, другият - на журналист.
Сигурно точно това си мечтаят да станат като пораснат.

# 75
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 1. Денислав - детинско поведение.
Извинете ме, но като кажете " селско "..., май в по - големите градове , по - често наблюдаваме подобно поведение... Thinking

2. Репортерката - чака за пари и то горкото Tired

3. Вулева - откровенно ми е противна, без да ангажирам някого с мнението си.

4. Ситуацията - РЕКЛАМАААА bowuu Money

# 76
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не бих искала да влизам в спор с простотията, там няма алтернатива.
Но никакви доводи не могат да ме убедят, че има оправдание за насилието. ПРощавайте, то е наказуемо и от закона.
Част от неписаните правила включват ненасилието на всяка цена, това е. Има много други начини едно пишлеме да излезе от ситуация, но първият, който му идва наум е агресията. Що, щото дамата е 50 кила с мокри дрехи и, представете си, моля ви се, след като е била наречена курва, му е отвърнала по подобен начин, а не е тръгнала да го бие, както прокламират женките тук.

Не я издигам на пиедестал, но ми става някак тегаво, че пак множеството женки скачат в защита, че и те самите биха ритали и били. Тегаво ми е, щото като жени ще възпитават снаха ми и връстниците на сина ми. 
Аз уча сина ми да казва на всички жени "дами", независимо, че не са такива. Това е част от нещата, като израза "целувам ви ръка", просто се казва, не се прави, но се спазват правилата на добрия тон.
Само че кво ли ти разбират от добър тон биткаджийките у форума.

На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

# 77
  • Мнения: 123
 Не казвам,че оправдавам подобно поведение.Но не оправдавам и нахалните репортери,като тази девойка.Абе каквото почукало,това се обадило.   
...Не мисля,че ако някой от нас попадне в подобна ситуация ще постъпи другояче...

Е, нека допуснем, че поне на някого от всички тук няма да му идва отвътре да нарича когото и да било така, както не иска да наричат майка му.

Има неща, които просто трябва да се прескочат. А не да стъпваш в тях в знак на протест.

Грозна картинка е това филмче. Даже потресаваща.
И много тъжна.
Нещо като клипче за реформираното българско училище.
Какво да ги правиш и двамата - "деца"...
Единият си играе на идол, другият - на журналист.
Сигурно точно това си мечтаят да станат като пораснат.

# 78
  • Мнения: 3 271
На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

WOW!

# 79
  • Мнения: X
На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.

WOW!
smile3524

# 80
  • Мнения: 2 448
Не бих искала да влизам в спор с простотията, там няма алтернатива. ....


На мен все така ми изглежда елементарно и простичко да се поддържа такава позиция, но няма как да наваксам чуждите проспани първи седем.
Тук е форум всеки да си казва сободно мнението, ама чак пък да категоризираш, обиждаш и проповядваш твоето?! Доста крайни изказвания за един претендиращ за възпитан и културен човек. newsm78

# 81
  • Мнения: 232
Аз само едно мога да кажа - тъп пернишки бек! Ей такива като него ги има нявсякъде за съжаление! Честно да си призная - съжалявам, че гледах клипчето! Високо самочувствие без никакво покритие!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 82
  • Мнения: 1 303
Малко им е било на тези от сигнално жълто,Денислав може да е бил малко повече красноречив,ама си го заслужават-тъпото им жълто и злобно предаване Twisted EvilЛично аз не съм фен на Денислав,но не бих осъдила кой знае колко за постъпката му..Яд ме е на тия като Албена Вулева,оная кобра Венета Райкова и др. дето им дай да се ровят в живота на "звездите"-може и това да им  е работата-но понякога ще ядат лобут заради големите си усти-въобще не ги съжалявам!
Виждала съм подобно отнешени и на доста известни западни звезди към нахалните журналисти-сещам се за Елтън Джон-басма ще им цепи!

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 01:33 от Vessselka

# 83
  • Мнения: 212
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо

Оставам с впечетлението че посегателството над мъже е допустимо.
Може би си искала да кажеш че посегателството над ХОРАТА е недопустимо по принцип.
А тоя педерунгел искам да го видя как бие мъж а не жена.... и то даже не жена ами някаква девойка на 17 г.

# 84
  • Мнения: 105
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.

# 85
  • Мнения: 3 271
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.

Да!!

# 86
  • Мнения: 1 616
Аз пък се чудя дали така наречените "продуценти" ще вземат отношение по въпроса. За Иван направиха специално гласуване заради лигавщините му, а за Денислав?

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако надушат парите и тук, като нищо ще го вземат под внимание. Но това само показва колко толерантно е отношението към изгъзиците, стига пари да падат и рейтингите да стигат небесата.
Това предаване за мен е в категорията "боклук" и е в черния списък.

# 88
  • Мнения: 1 072
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо

Оставам с впечетлението че посегателството над мъже е допустимо.
Може би си искала да кажеш че посегателството над ХОРАТА е недопустимо по принцип.
А тоя педерунгел искам да го видя как бие мъж а не жена.... и то даже не жена ами някаква девойка на 17 г.

Искам подсъсзнателно да посея зародиша на съмнението, че мъжете не са хора, Боре.  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 447
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.
И аз съм на същото мнение

# 90
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз само едно мога да кажа - тъп пернишки бек!

Защо вмъкваш "пернишки"?
Моля, обясни ми разликата между пернишки, пазарджишки, бургаски бек...... да не продължавам.

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 12:35 от Май

# 91
  • Мнения: 2 152
Опаа и на градове ще се обиждаме, а Naughty
 Laughing

# 92
  • Мнения: 1 072
Тъпите пазарджишки бегове говорят по-твърдо, по-мургави са и знаят значението на думата "дълъдър".  Grinning

Нали разбирате, че съм абсолютно несериозна?

*****
Едит след поста на кръци - русенските тъпи бегове си личат по ухапаното от комари.  Grinning

# 93
  • Мнения: 2 070
Тези айдъли са по -талантливи от предишните.
Но за съжаление и много по-невъзпитани от тях.
Да не се засягаме по населени места моля Naughty

# 94
  • Мнения: 335
Ако живееш в София и си караш колата пак там, няма начин да не забележиш една определена тенденция в поведението на едни определени шофьори, надписани с определени буквички в номерата на колите.

Тенденциите няма как да не са тенденциозни.
Оттам - и някои изказвания.
Тенденциозни не значи необективни.

# 95
  • Мнения: 421
Грозна работа! И за Денисливчо и за репортерката.  На нас остава да му разпишем билетчето в сряда, крайно време е.
И аз съм на същото мнение

и аз така! да си ходи в перник женчото

# 96
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ако живееш в София и си караш колата пак там, няма начин да не забележиш една определена тенденция в поведението на едни определени шофьори, надписани с определени буквички в номерата на колите.

Тенденциите няма как да не са тенденциозни.
Оттам - и някои изказвания.
Тенденциозни не значи необективни.



Тенденциозно е и с определено внушение. Ти карала ли си извън София?
Правилата за движение не се спазват навсякъде.

# 97
  • София
  • Мнения: 15 468
Като ги гледах снощи момчетата, съжалих,че казармата вече не е задължителна.Поне 3 месеца.

# 98
  • Мнения: 3 271
Като ги гледах снощи момчетата, съжалих,че казармата вече не е задължителна.Поне 3 месеца.

 newsm78

# 99
  • Мнения: 18
ЕБАТИ ПЕРНИШКИЯ СЕЛСКИ БЕК!!!

# 100
  • София
  • Мнения: 15 468
Като ги гледах снощи момчетата, съжалих,че казармата вече не е задължителна.Поне 3 месеца.
newsm78
Що се чудиш, трябва им малко дисциплина, държат се ужасно.

# 101
  • Мнения: 3 271
Що се чудиш, трябва им малко дисциплина, държат се ужасно.

Ами не видях нищо ужасно в поведението на момчетата на сцената снощи, затова се изненадах.

# 102
  • София
  • Мнения: 15 468
Що се чудиш, трябва им малко дисциплина, държат се ужасно.

Ами не видях нищо ужасно в поведението на момчетата на сцената снощи, затова се изненадах.
Ами явно всеки вижда различно, аз може да съм стара,  с други разбирания, но дъщерята на 25 г и тя каза, че са ужасни.А като видя клипчето с Денислав побесня направо, как можел да удря жена.

# 103
  • Мнения: 2 386
Клипчето може да е грозно, но коментарите ви (някои) са два пъти по-грозни.
Толкова обиди наведнъж без ключ не съм виждала тук.


Василиса каза мисълта ми в 1 изречение.

# 104
  • Мнения: 2 957
Що се чудиш, трябва им малко дисциплина, държат се ужасно.

Ами не видях нищо ужасно в поведението на момчетата на сцената снощи, затова се изненадах.

И аз се чудя за какво става въпрос  newsm78  Какво им имаше на поведението, че чак в казарма трябвало да ходят ?!

# 105
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там, последното е дисциплина. Не съм била в казарма, но имам примери пред себе си.

# 106
  • София
  • Мнения: 408
Прекалено много внимание им се обръща и затова така се получава. Дай на простака изява и му гледай сеира. ooooh!

# 107
  • Мнения: 335
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing



# 108
  • Мнения: 4 451
Искам  да ви видя в подобна ситуация. 99% ще реагират по същия начин, ако не и по-зле.
Peace
 Репортерите от въопросното предаване също не са особено висок умствен капацитет.

# 109
  • Мнения: 7 112
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.
  bouquet
Какво очакваше тази? Серенада?

# 110
  • Мнения: 3 271
Ами явно всеки вижда различно, аз може да съм стара,  с други разбирания, но дъщерята на 25 г и тя каза, че са ужасни.А като видя клипчето с Денислав побесня направо, как можел да удря жена.

Тъй де, ама ти говориш, че след като си "гледала предаването вчера", по което аз разбрах, че говориш за рок концерта, а за мен той беше много хубав Simple Smile Та не видях какво толкова нередно са направили там, затова се чудех,
За клипчето на Денислав се изписа достатъчно и то няма връзка с концерта според мен

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing

Тема за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

# 112
  • Мнения: 335
...за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

Връзките за обувки се използват за връзване на същите.
Щото, ако си вържеш само връзките, обувките може и да не си.
Не е като при партенките, но да не ме разбереш грешно Laughing... - да кажа за Денислав

Не знам за по-слабите и дали по-силните се научават да издевателстват върху тях, но някои се научаваха да се защитават, както и да знаят колко е кофти агресията въобще.
А Денислав сега дали разбра?


# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

А Денислав сега дали разбра?
Не знам. Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин, само че шутовете няма да са такива, а доста по-силни, все пак в казармата е бил.

# 114
  • Мнения: 335
...Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин...

Грешиш.



ПП Денислав просто се показа зле възпитан (все едно са учили с девойката в един и същи клас).
Това няма нищо общо с казармата (което пък е очевидно, нали не е бил там).

# 115
  • София
  • Мнения: 309
Денислав изглеждаше направо смешен!И на мен ми направи впечатление момчетата,които стояха отстрани и не се намесиха-мисля,че и те бяха"известни" по едно време-''Групата"-пълни въздухари!

# 116
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Не съм срещала още 17-годишно момче, което да не реагира по близък или същия начин, когато някой му каже 'Майка ти е к**ва'. Независимо дали пее в МИ или под душа... или никъде.

# 117
  • Мнения: 332
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?
Joy А какво да кажем за "репортерката", сигурно трябва да линчуваме майка й, че е създала тая простакеса.

# 118
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно са се намерили - хвани единия и удари другия. Добре, че познавам млади хора на тяхната възраст, които са замесени от друго тесто. Тези двамата просто не стават.

# 119
  • Мнения: 199
най накрая някои да им хвърли 1бои на тези жълти репортери дето само скандали търсят,а иначе ми стана малко смешно че Денислав почна да звъни по телефона...на ....мутри ли?

# 120
  • Мнения: 4 585


Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака.
В мен остана подозрението, че ако беше честен уличен бой,
без да се намесват други, журталистката щеше да го отупа.
Аре, чао!

# 121
  • Мнения: 1 216
Тъй, тъй....
Като се намерят двама простака, настава равновесие в природата.

Някой по-горе питаше: защо не се намесили мъжете дето минавали?  Thinking А операторът, който е снимал, защо не е пуснал камерата и да защити колежката си? Защото репортажчето да стане, да падне някой лев, че иначе лошо. Малко бой се преживява. Това е!

Веднъж бях писала тук за една репортерка на СЖ- младо момиче, ако не е и тази, която ходеше след Меглена Ангелова и детето и / около 8 годишно/  и и задаваше въпроси от рода на: сега задоволена ли си, как е секса, успява ли да се справя в леглото еди кой си там и подобни. И това продължи доста време...

Колко трябва да си пропаднал, че пред дете да питаш такива неща?

Никаква реакция и последствия за предаването, разбира се не е имало, което е най- жалко.

# 122
  • Мнения: 46 526
Без коментар.
И за Денислав  Sick и за репортерката  Sick

# 123
  • Мнения: 943
Той е още дете какво очаквате от него... newsm78 Но тези "репортерки" прекаляяяяяяяяяват и въобще...са много противни и не виждам защо някой да не им натрие носа

# 124
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Айде сега, репортерката си го била заслужила. В една друга тема всички пишат, че в това да те обидят няма нищо лошо, че те също обиждат мъжете си. Да разбирам ли, че след всяка обида играят шамари и шутове?
Колкото до това, че обидила майка му, тя отговаря на реплика. Той я нарича "ку*ва" и тя му отвръща. Че са й тъпи въпросите спор няма, но ако това е оправдание за бой, то тогава проф. Вучков би бил сериен убиец. А и къде сте виждали любезни журналисти в жълтата преса или подобни предавания? Това е част от играта- известен си, ок, но приемаш че освен блясък има и помия.
Не гледам Сигнално жълто, водещата ми е ужасно противна, НО с такива интервюта те си изкарват парите, Денислав освен че си вкара автогол вдигна и рейтинга им. След клипа с Денислав гледах как интервюират Фънки. Опитаха се да го провокират, но той страшно интелигентно парира опитите им, наш юнак, обаче реши да се прави на мъж и да раздава шамари, въпреки че начинът по който го прави е също толкова смешен както и постъпката му.
Дано да не чете сега, че като нищо ще дойде да ми надере лицето или да ме скубе.
Не съм срещала още 17-годишно момче, което да не реагира по близък или същия начин, когато някой му каже 'Майка ти е к**ва'. Независимо дали пее в МИ или под душа... или никъде.
Не знам с колко 17 годишни момчета общуваш, но повечето от тях използват доста по-цветущи изрази и пожелания към майките си и това никак не ги обижда.

# 125
  • Мнения: 943
повечето от тях използват доста по-цветущи изрази и пожелания към майките си и това никак не ги обижда.

какви са пък тия 17-годишни дето ти си общуваш с тях,дето псуват майките си  smile3501

# 126
Здравейте..ако мога и аз да изкажа мнение... Embarassed
Според мен..жената си е жена...каквато и да е ..най-просташко е да се бие....
Не оправдавам никой...просто така смятам...
Интересно ми е..какво щеше да стане ако вместо жена репортер беше мъж...със същите злобни забележки...и със яки китки,а????
Дали тогава щеше да сме толкова бойни?????

# 127
  • Мнения: 649
 тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 11:17 от Mi6ina

# 128
  • Мнения: 335
...ако вместо жена репортер беше мъж...и със яки китки,а????

Мъжете с яки китки намират и по-лесни начини да изкарат някой лев.
Даже пак да е с предизвикване на бой.
Заработката поне им е повече.

ПП Тази тема май излиза от контрол - вече се и "окървави".

# 129
  • Мнения: X
Както казах и в друга тема, която уж между другото но пък трайно беше разводнена с Денислав - БРАВО на момчета. Ако бях аз тая нямаше да е в такъв хубав вид след края на шамарите....

# 130
  • out of space
  • Мнения: 8 573
тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Ти май днес си в доста бойно настроение, а?  Laughing

# 131
  • Мнения: 649
тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Ти май днес си в доста бойно настроение, а?  Laughing

Искаше ми се да съм на негово място! Тогава тая нямаше да събира микрофона, а зъбите си!
  box  box  box bash

# 132
  • Мнения: 1 544
Ей ама голямо разискване падна покрай тази история ,а като се замисля немога да разбера защо  newsm78
Жените все се бориме да заемеме всички мъжки неща от най елементарното носене на панталони  Mr. Green до разни отговорни постове и дейности които са били чисто мъжки в едно далечно и  не чак толкова далечно минало. Докато мъжете точно обратното- все по често се срещат гейове травестити или просто седящи си вкъщи гледащи децата и потдържащи домовете татковци и съответно работещи майки . Половете така започват да се уеднаквяват ,че немога да разбера защо пък боя трбва да е нещо отделно от цялата тази трнсформация ??? Може би защото така ни изнася  Wink Където ни харесва се бутаме ,а където не ни харесва се правиме на невинни и беззащитни  Flutter
То не става да дразниш до безобразие пък после да ревеш  Mr. Green Въпреки ,че то момичето не е и ревало и тя го пораздърпа пък се врътна и надуто си тръгна ама ние тука жива я ужалихме  Joy
За мен друго е просташкото -не това ,че момче е ударило момиче ,а просто БОЯ като цяло е израз не безсилие и липса на възпитание и въобще незнам защо в днешно време на някой въобще му хрумва да реагира по този дивашки начин  Sick

# 133
  • Мнения: 5 468
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.

# 134
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.
Те Са готови на всичко, репортерката беше доста жилава, щом ритника не я събори.

# 135
  • Мнения: 649
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.
Те Са готови на всичко, репортерката беше доста жилава, щом ритника не я събори.

Да бе сигурно Вулева я е тренирала!  Joy  Joy

# 136
  • Мнения: 1 544
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.
Те Са готови на всичко, репортерката беше доста жилава, щом ритника не я събори.
Joy това е точното определение за нея  Joy

Общи условия

Активация на акаунт