какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 228
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 941
Няма нужда, ти сама си го свърши!

# 46
  • Мнения: 686
Надявам се дамите, които казват, че е нормално да биеш жена, да я риташ по главата и тн, че си го е търсела и пр. недомислици, да са се объркали, защото, в противен случай, това е индикация за много високо ниво на елементарност  и глупост.
За мен е поведение на тъпи женки да подкрепяш мъж (нищо, че е просто пишлеме на 17), който си позволява да скача и да удря жена. Има много други начини да се излезе от ситуация, а боят не е от тях.
Ай сиктир, въобразил си малкия пХтьо Маринкин, че е много велик.  Sick Тоя Музик Ай им промива мозъците, на тях и на другите лапнишаранковци, които се нареждат всяка година на опашката за псевдослава и 5 минути неудобни въпроси. Тоя сульо и толкова не издържа.
На друго място, може би, ще има отзук, но тук тълпа жалостиви женки ще докарат вода от сто кладенеца, за да оневинят малкото сладко рядко, щото, видиш ли, репортерката си го просела и го обиждала на майка, а Сигнално жълто си го заслужава по дефолт.
Някои от вас имат дъщери, а други-синове, аз пък не искам да съм неволен участник в подобна ситуация, било като родител на бит или като родител на биещ.
Верно това хлапе съвсем се е забравило ooooh!

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Ако бях аз и аз щях да я наритам


Това е начина който се ползва, когато нямаш с какво друго да реагираш. Първосигнално и първобитно е, когато нямаш достатъчно в главата, а и е по-лесно. По-трудно е обаче да измислиш думи, с които да я закопаеш и сложиш на място. На нейното ниво, че и по-долу е подобна реакция.

# 48
  • Мнения: 2 152
Ще я наритам да, после и ще я съдя
Простият човек не разбира от думи, само от бой
Денислав не е нито първият, нито последният, който е набил "журналист" от въпросното предаване

Слави Трифонов, Теди Велинова и още много,много - дълъг е списъкът

Сигурно и те са се самозабравили - възможно е
Само че малко или много са постигнали нещо
Слави също подиграва и оплюва, но го прави тънко и го прави в собствено шоу под формата на скечове

Води се и война срещу "жълтата преса", но няма за какво да го пиша, всички го знаете

Иначе продължавайте и си обиждайте Дениславчо - една овца заблее и стадото след нея
Мдаа, само че така изобщо не се различавате от тази журналистка

и мдаааа.... форумът е пълен с овце...

а аз продължавам да си се забавлявам Joy

# 49
  • Мнения: 335
Ако Сигнално жълто искаха да произведат новина, трябваше момичето-"репортер" да ритне младежа-"идол" в главата, а не да го предизвиква той да прави това.

Може в "СЖ" да не знаят златното правило - за кучето и човека и кой кого трябва да ухапе, за да има новина.

От "Мюзик айдъл" (или както там се казваше на майчин език) са ми интересни само водещите и Вили Казасян - ако случайно попадна на предаването.
На "Сигнално жълто", по случайност, никога не попадам.


ПП То тази тема си е за образователната система и за полицията - ако трябва да коментираме филмчето сериозно.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

и мдаааа.... форумът е пълен с овце...

А това пък е другият начин човек, който не намира аргументи да се защити, да започне да обижда. Също като Денислав, нарече я "курва", но не му стигна и започна да бие.
Трудничко е, да, не е за всеки.

# 51
  • Мнения: 2 152
Аз не обиждам, цитирам
Имаше цялааа тема с подобно заглавие и умозаключение

По въпроса, защо никой мъж не е защитил "журналистаката", къде питам е оператора
Ами къде - снима и гледа сеир човекът
Най-логично е той пръв да се застъпи за нея, да спре Денислав, нали?
А той какво - снима
Определено не му се случва за първи път , явно доста пердах е заснел

# 52
  • Мнения: 3 459
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

# 53
  • Мнения: 2 152
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

Не е заради него Джей
Най-малко той ме вълнува,повярвай


В случая интересното е как ми се прави забележка, че давам квалификации . В постингите над моя се дават такива  по адрес на Денислав,
но на никой не му прави впечатление този факт

редактирах се, защото доста се повтаряше думата "прави" Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 13:25 от kръци

# 54
  • Мнения: X
Брей, кЪв спор само заради един скапан гей  ooooh!

Не е заради него Джей
Най-малко той ме вълнува,повярвай


В случая интересното е как ми се прави забележка, че правя квалификации . В постингите над моя се прави същото по адрес на Денислав,
но на никой не му прави впечатление този факт

Напротив, на мен ми прави Sunglasses

# 55
  • Мнения: 4 585

А кой ще дефинира понятието известна личност или публична личност?

Значи ако те познават 1999 човека, може да те снимат, но ако те познават 2000,
не може. А кой ще ги брои? Известните личности са по правоимащи от неизвестните?

# 56
  • Мнения: 654
що ли си мисля че и много други биха постъпили като него.може би и аз.
какъв идол е,се изписа и каза много.докато има хора гледащи това предаване и тази телевизия ще има и такива репортажи.

# 57
  • Мнения: X
Както каза Плетящата по-горе, на простака е трудно да му затвориш устата.
Спомням си, една репортерка от същото предаване как преследваше Руслан Мъйнов. Човека хем с такова чувство за хумор и самоирония подоходи,без гадни определения за курви и селянки,ами и него го очерниха. Нали това е целта...да не говорим как си монтират нещата както им скимне. Така че изобщо не приемам този запис за чиста монета. Действително и мен ме потресе гледката на ритниците, и на мен Денислав ми е най-нелюбимия от всички айдъли, но все пак се опитвам да се поставя на негово място, ако ми изскочи насреща тази същата със същия речник и тръгне да ми се разправя по тоя цигански начин не знам дали ще я бия, но може да я осъдя. Не съм фен на всякакъв вид насилие, нито на домашно, нито на улично Peace

# 58
  • Мнения: 6 619

Това е начина който се ползва, когато нямаш с какво друго да реагираш. Първосигнално и първобитно е, когато нямаш достатъчно в главата, а и е по-лесно. По-трудно е обаче да измислиш думи, с които да я закопаеш и сложиш на място. На нейното ниво, че и по-долу е подобна реакция.

Каквото и да беше измислил да каже пак нямаше да  е с положителен ефект или ще го изрежат цялото или ще поразкрасят.
Най-умното щеше да и се усмихне и да замълчи ,ама за това трябва да си поживял и помъдрял ,а той е едно хлапе.

Ще е хубаво ако го спрат това гнусно предаване в него няма грам журналистика .

# 59
  • Мнения: 1 616
Мен също ме отврати постъпката на Денислав и тази грозна проява на насилие и жестокост не може да бъде оправдана с провокиращите въпроси на репортерката. Тоест в никакъв случай не мога да кажа, че момичето си го е заслужило.

Общи условия

Активация на акаунт