какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 230
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 544
Абе в другата тема писха ей така ,че ми стана интересно ама сега като видях ,че има специална  Mr. Green вече се замислих защо въобще се занимаваме  newsm78 какво  толкова интересно ни се видя .
То едното да е жена -да го съжалиш ,другото да е мъж -да го обвиниш ама те пък и двамата за нищо не стават  Sick

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.

# 32
  • Мнения: 5 539
И като е жена, значи всичко й е позволено, така ли? Да мачка хората, да подслушва личните им разговори, да ги унижава? Ашколсун и възпитание! "Жена не се удря и с цвете" - дрън-дрън, тоя парцал просто си го просеше. Момчето е на 17, отскоро е публична личност, под свръхнапрежение е заради конкурса, просто не му издържаха нервите. На няколко пъти се опита да я изгони, не успя, сега тоя номер, който му свъртяха, ще му изяде главата.
/нямам лични симпатии към Денислав, просто се старая да гледам обективно/

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако не беше търсен ефект, тази щеше да бяга в обратна на "идола" посока, а не да го стиска за ръкавките. Предполагам и операторът щеше да хукне да я спасява. А ако всички по улицата също мислят, че СЖ си заслужават боя, със сигурност ще стоят и ще гледат сеир - това не е просто "мъж бие (невинна) жена".
Ако куче те ръфа, ще го риташ и още как и никой няма да се втурне да спасява кучето (...всъщност, може и да има такива).
Истината е, че и от двамата простотията се лее на талази.  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 271
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.

 newsm10
Даже не бих я нарекла точно "дама"  ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Този младеж няма сили да се справи със славата. Отсега сдава багажа психически, а представете си какво ще стане, ако спечели. СИгурно ще изпочуби оборудването и ще се сбие с продуцента.

# 36
  • Мнения: 419
Този младеж няма сили да се справи със славата. Отсега сдава багажа психически, а представете си какво ще стане, ако спечели. СИгурно ще изпочуби оборудването и ще се сбие с продуцента.
Peace
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Явно това момче си мисли, че го очакват само светски партита в светлините на прожекторите   Whistling.
Божкееее, колко мъка има по тоя свят, божкеееее  ooooh!

# 37
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Момичето, което по никакъв начин не мога да нарека журналистка, го гонеше и обиждаше. Такава е целта на парцаливото предаване.
Той не е на 20-30 години, обигран и опитен, за да реагира, както би трябвало. Да я подмине.
99% биха реагирали по същия начин.


# 38
  • Мнения: 56
Тя просто си свърши работата и то доста добре. Нали за това и плащат. Ако не беше успяла да го изкара от нерви, сега нямаше да обсъждаме нечия простотия. А която мисли, че на жена може да се посяга, сигурно бая бой е изяла. Като са мъже и са по-силни не означава, че всичко им е позволено.

# 39
  • Мнения: 2 152
Какво да мисля - грозна работа

Заслужи си го обаче смръдлата.
Предаването и журналистите, ако могат изобщо така да се нарекат са толкова долни и низки, че си заслужават всички обиди и телесни повреди

Така със сигурност няма да се закачат повече с Денислав

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
или ще търсят начини да го провокират още, че да има зрелище

# 41
  • Мнения: 2 152
В нито една цивилизована държава, няма толкова нагли и грозно вулгарни журналисти
хи хи - сетих се за една съфорумка, която е идеална за журналистка на Сигнално жълто
както и да е....

Трябва да има закон, който да защитава по някакъв начин известните хора, от подобно нахални взети интервюта
Христо Стоичков не напразно ступа бг журналиста
Снимал го е без негово съгласие, по време на вечеря, а не на официално събитие
Папараците са гнусни и си заслужават боя
Мдааа.....

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...
Ето и мен ме втрещи.

Заслужи си го обаче смръдлата.
Нямам думи обаче за подобни квалификации. #Crazy Явно доста хора тук си мислят, че понякога трябва да си получават заслуженото. ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Мдааа, и после защо жените търпяли мъжете (им) да ги обиждат и бият. Темите от такъв вид в ДиС няма да свършат скоро.

# 44
  • Мнения: 2 152
Дреме ми за вашите мнения,честно
Ще си правя каквито си искам квалификации

Ако бях аз и аз щях да я наритам
Айде сега плюйте
Забавно е

Общи условия

Активация на акаунт