какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 252
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там, последното е дисциплина. Не съм била в казарма, но имам примери пред себе си.

# 106
  • София
  • Мнения: 408
Прекалено много внимание им се обръща и затова така се получава. Дай на простака изява и му гледай сеира. ooooh!

# 107
  • Мнения: 335
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing



# 108
  • Мнения: 4 451
Искам  да ви видя в подобна ситуация. 99% ще реагират по същия начин, ако не и по-зле.
Peace
 Репортерите от въопросното предаване също не са особено висок умствен капацитет.

# 109
  • Мнения: 7 122
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.
  bouquet
Какво очакваше тази? Серенада?

# 110
  • Мнения: 3 271
Ами явно всеки вижда различно, аз може да съм стара,  с други разбирания, но дъщерята на 25 г и тя каза, че са ужасни.А като видя клипчето с Денислав побесня направо, как можел да удря жена.

Тъй де, ама ти говориш, че след като си "гледала предаването вчера", по което аз разбрах, че говориш за рок концерта, а за мен той беше много хубав Simple Smile Та не видях какво толкова нередно са направили там, затова се чудех,
За клипчето на Денислав се изписа достатъчно и то няма връзка с концерта според мен

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing

Тема за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

# 112
  • Мнения: 335
...за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

Връзките за обувки се използват за връзване на същите.
Щото, ако си вържеш само връзките, обувките може и да не си.
Не е като при партенките, но да не ме разбереш грешно Laughing... - да кажа за Денислав

Не знам за по-слабите и дали по-силните се научават да издевателстват върху тях, но някои се научаваха да се защитават, както и да знаят колко е кофти агресията въобще.
А Денислав сега дали разбра?


# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

А Денислав сега дали разбра?
Не знам. Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин, само че шутовете няма да са такива, а доста по-силни, все пак в казармата е бил.

# 114
  • Мнения: 335
...Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин...

Грешиш.



ПП Денислав просто се показа зле възпитан (все едно са учили с девойката в един и същи клас).
Това няма нищо общо с казармата (което пък е очевидно, нали не е бил там).

# 115
  • София
  • Мнения: 309
Денислав изглеждаше направо смешен!И на мен ми направи впечатление момчетата,които стояха отстрани и не се намесиха-мисля,че и те бяха"известни" по едно време-''Групата"-пълни въздухари!

# 116
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 874
Не съм срещала още 17-годишно момче, което да не реагира по близък или същия начин, когато някой му каже 'Майка ти е к**ва'. Независимо дали пее в МИ или под душа... или никъде.

# 117
  • Мнения: 332
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?
Joy А какво да кажем за "репортерката", сигурно трябва да линчуваме майка й, че е създала тая простакеса.

# 118
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно са се намерили - хвани единия и удари другия. Добре, че познавам млади хора на тяхната възраст, които са замесени от друго тесто. Тези двамата просто не стават.

# 119
  • Мнения: 199
най накрая някои да им хвърли 1бои на тези жълти репортери дето само скандали търсят,а иначе ми стана малко смешно че Денислав почна да звъни по телефона...на ....мутри ли?

Общи условия

Активация на акаунт