какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 248
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 586


Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака.
В мен остана подозрението, че ако беше честен уличен бой,
без да се намесват други, журталистката щеше да го отупа.
Аре, чао!

# 121
  • Мнения: 1 216
Тъй, тъй....
Като се намерят двама простака, настава равновесие в природата.

Някой по-горе питаше: защо не се намесили мъжете дето минавали?  Thinking А операторът, който е снимал, защо не е пуснал камерата и да защити колежката си? Защото репортажчето да стане, да падне някой лев, че иначе лошо. Малко бой се преживява. Това е!

Веднъж бях писала тук за една репортерка на СЖ- младо момиче, ако не е и тази, която ходеше след Меглена Ангелова и детето и / около 8 годишно/  и и задаваше въпроси от рода на: сега задоволена ли си, как е секса, успява ли да се справя в леглото еди кой си там и подобни. И това продължи доста време...

Колко трябва да си пропаднал, че пред дете да питаш такива неща?

Никаква реакция и последствия за предаването, разбира се не е имало, което е най- жалко.

# 122
  • Мнения: 46 572
Без коментар.
И за Денислав  Sick и за репортерката  Sick

# 123
  • Мнения: 943
Той е още дете какво очаквате от него... newsm78 Но тези "репортерки" прекаляяяяяяяяяват и въобще...са много противни и не виждам защо някой да не им натрие носа

# 124
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Айде сега, репортерката си го била заслужила. В една друга тема всички пишат, че в това да те обидят няма нищо лошо, че те също обиждат мъжете си. Да разбирам ли, че след всяка обида играят шамари и шутове?
Колкото до това, че обидила майка му, тя отговаря на реплика. Той я нарича "ку*ва" и тя му отвръща. Че са й тъпи въпросите спор няма, но ако това е оправдание за бой, то тогава проф. Вучков би бил сериен убиец. А и къде сте виждали любезни журналисти в жълтата преса или подобни предавания? Това е част от играта- известен си, ок, но приемаш че освен блясък има и помия.
Не гледам Сигнално жълто, водещата ми е ужасно противна, НО с такива интервюта те си изкарват парите, Денислав освен че си вкара автогол вдигна и рейтинга им. След клипа с Денислав гледах как интервюират Фънки. Опитаха се да го провокират, но той страшно интелигентно парира опитите им, наш юнак, обаче реши да се прави на мъж и да раздава шамари, въпреки че начинът по който го прави е също толкова смешен както и постъпката му.
Дано да не чете сега, че като нищо ще дойде да ми надере лицето или да ме скубе.
Не съм срещала още 17-годишно момче, което да не реагира по близък или същия начин, когато някой му каже 'Майка ти е к**ва'. Независимо дали пее в МИ или под душа... или никъде.
Не знам с колко 17 годишни момчета общуваш, но повечето от тях използват доста по-цветущи изрази и пожелания към майките си и това никак не ги обижда.

# 125
  • Мнения: 943
повечето от тях използват доста по-цветущи изрази и пожелания към майките си и това никак не ги обижда.

какви са пък тия 17-годишни дето ти си общуваш с тях,дето псуват майките си  smile3501

# 126
Здравейте..ако мога и аз да изкажа мнение... Embarassed
Според мен..жената си е жена...каквато и да е ..най-просташко е да се бие....
Не оправдавам никой...просто така смятам...
Интересно ми е..какво щеше да стане ако вместо жена репортер беше мъж...със същите злобни забележки...и със яки китки,а????
Дали тогава щеше да сме толкова бойни?????

# 127
  • Мнения: 649
 тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 11:17 от Mi6ina

# 128
  • Мнения: 335
...ако вместо жена репортер беше мъж...и със яки китки,а????

Мъжете с яки китки намират и по-лесни начини да изкарат някой лев.
Даже пак да е с предизвикване на бой.
Заработката поне им е повече.

ПП Тази тема май излиза от контрол - вече се и "окървави".

# 129
  • Мнения: X
Както казах и в друга тема, която уж между другото но пък трайно беше разводнена с Денислав - БРАВО на момчета. Ако бях аз тая нямаше да е в такъв хубав вид след края на шамарите....

# 130
  • out of space
  • Мнения: 8 574
тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Ти май днес си в доста бойно настроение, а?  Laughing

# 131
  • Мнения: 649
тоя се бие, като жена! Аз ако бях тази щях да я размажа, малко и бяха ритниците! А от устата и трябваше да блика яко кръв!

Ти май днес си в доста бойно настроение, а?  Laughing

Искаше ми се да съм на негово място! Тогава тая нямаше да събира микрофона, а зъбите си!
  box  box  box bash

# 132
  • Мнения: 1 544
Ей ама голямо разискване падна покрай тази история ,а като се замисля немога да разбера защо  newsm78
Жените все се бориме да заемеме всички мъжки неща от най елементарното носене на панталони  Mr. Green до разни отговорни постове и дейности които са били чисто мъжки в едно далечно и  не чак толкова далечно минало. Докато мъжете точно обратното- все по често се срещат гейове травестити или просто седящи си вкъщи гледащи децата и потдържащи домовете татковци и съответно работещи майки . Половете така започват да се уеднаквяват ,че немога да разбера защо пък боя трбва да е нещо отделно от цялата тази трнсформация ??? Може би защото така ни изнася  Wink Където ни харесва се бутаме ,а където не ни харесва се правиме на невинни и беззащитни  Flutter
То не става да дразниш до безобразие пък после да ревеш  Mr. Green Въпреки ,че то момичето не е и ревало и тя го пораздърпа пък се врътна и надуто си тръгна ама ние тука жива я ужалихме  Joy
За мен друго е просташкото -не това ,че момче е ударило момиче ,а просто БОЯ като цяло е израз не безсилие и липса на възпитание и въобще незнам защо в днешно време на някой въобще му хрумва да реагира по този дивашки начин  Sick

# 133
  • Мнения: 5 468
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.

# 134
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Оная репортерка беше голяма простакела. Тя не му задаваше въпроси, а се заяждаше и обиждаше... С този си маниер, трябва да е готова на/за всичко... дори и на бой Crazy. И да й е яка гърбината.
Те Са готови на всичко, репортерката беше доста жилава, щом ритника не я събори.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт