какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 257
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там, последното е дисциплина. Не съм била в казарма, но имам примери пред себе си.

# 106
  • София
  • Мнения: 408
Прекалено много внимание им се обръща и затова така се получава. Дай на простака изява и му гледай сеира. ooooh!

# 107
  • Мнения: 335
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing



# 108
  • Мнения: 4 451
Искам  да ви видя в подобна ситуация. 99% ще реагират по същия начин, ако не и по-зле.
Peace
 Репортерите от въопросното предаване също не са особено висок умствен капацитет.

# 109
  • Мнения: 7 122
Колкото въпросното момченце е музикален идол, толкова въпросната дама е журналист.
  bouquet
Какво очакваше тази? Серенада?

# 110
  • Мнения: 3 271
Ами явно всеки вижда различно, аз може да съм стара,  с други разбирания, но дъщерята на 25 г и тя каза, че са ужасни.А като видя клипчето с Денислав побесня направо, как можел да удря жена.

Тъй де, ама ти говориш, че след като си "гледала предаването вчера", по което аз разбрах, че говориш за рок концерта, а за мен той беше много хубав Simple Smile Та не видях какво толкова нередно са направили там, затова се чудех,
За клипчето на Денислав се изписа достатъчно и то няма връзка с концерта според мен

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В казармата се изпростява. Нищо не се научава там...

Не е така.
Някои мъже там се научаваха да си връзват обувките. Поне.

Няма ли си отделна тема за казармата  Laughing

Тема за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

# 112
  • Мнения: 335
...за казармата е идея.
Не знам дали се научават да си връзват обувките или връзките на същите, но се научават да издевателстват над по-слабите, което в случая с Денислав само би засилило агресията у него.

Връзките за обувки се използват за връзване на същите.
Щото, ако си вържеш само връзките, обувките може и да не си.
Не е като при партенките, но да не ме разбереш грешно Laughing... - да кажа за Денислав

Не знам за по-слабите и дали по-силните се научават да издевателстват върху тях, но някои се научаваха да се защитават, както и да знаят колко е кофти агресията въобще.
А Денислав сега дали разбра?


# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

А Денислав сега дали разбра?
Не знам. Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин, само че шутовете няма да са такива, а доста по-силни, все пак в казармата е бил.

# 114
  • Мнения: 335
...Попитай някой мъж, който е бил в казарма. 90% съм сигурна, че ще ти отговори, че ще постъпи по същия начин...

Грешиш.



ПП Денислав просто се показа зле възпитан (все едно са учили с девойката в един и същи клас).
Това няма нищо общо с казармата (което пък е очевидно, нали не е бил там).

# 115
  • София
  • Мнения: 309
Денислав изглеждаше направо смешен!И на мен ми направи впечатление момчетата,които стояха отстрани и не се намесиха-мисля,че и те бяха"известни" по едно време-''Групата"-пълни въздухари!

# 116
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 874
Не съм срещала още 17-годишно момче, което да не реагира по близък или същия начин, когато някой му каже 'Майка ти е к**ва'. Независимо дали пее в МИ или под душа... или никъде.

# 117
  • Мнения: 332
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?
Joy А какво да кажем за "репортерката", сигурно трябва да линчуваме майка й, че е създала тая простакеса.

# 118
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно са се намерили - хвани единия и удари другия. Добре, че познавам млади хора на тяхната възраст, които са замесени от друго тесто. Тези двамата просто не стават.

# 119
  • Мнения: 199
най накрая някои да им хвърли 1бои на тези жълти репортери дето само скандали търсят,а иначе ми стана малко смешно че Денислав почна да звъни по телефона...на ....мутри ли?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт