Слагахте, слагате и ще слагате ли децата си в проходилка???

  • 10 834
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 550
Нямаме проходилка. Не сме ползвали.

# 226
  • Мнения: 66
Не мисля да използвам. Приятелите ни предварително се консултираха с нас по отношение на подаръците и аз категорично отказах проходилка.

# 227
  • Мнения: 76
аз го слагам но не мисля че там ще се научи да ходи Grinningта той дори не се опитва от самото начало започна да се засилва и вози в него, и май мисли че това му е предназначението.иначе в кошарата се изправя и обикаля също ако се държи за някъде но не и някой да го държи.а вече почна и да се пуска но след секунди пада и пак става,сам ще се научи да ходи юнака Grinning

# 228
  • Мнения: 741
Да,слагам

# 229
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ползвахме проходилка.Намам преки наблюдения от вреда  на проходилки. Така ,че мога да подкрепя проходилките ,за тези които искат да ги ползват.

# 230
  • България
  • Мнения: 181
Ползвахме проходилка много малко - сигурно общо събрано не повече от месец, синът ми проходи рано и не бе му необходима.

# 231
  • Мнения: 2 807
И тримата съм слагала в проходилка, НО за не повече от 30-на минути на ден.
Т.е. просто за разнообразие на детенце  Peace - много обичаха да тичат в дългите ни и големи коридори с нея - засилваха се и вдигаха крачета, за да не пречат на инерцията  Heart Eyes

За статистиката - никога не са падали (не само от проходилката), никой от тях не е ходил на пръсти, и тримата проходиха рано, не вследствие употребата на проходилка, разбира се  Wink

# 232
  • София
  • Мнения: 1 464
   Много благодаря за отговорите! Реших да купя проходилка!  Grinning

# 233
  • Мнения: 2 111
От 2 дни се слагаме в проходилка.

# 234
  • Мнения: 999
Каката я слагах и доста и харесваше, но малката категорично отказва, което е лошо за мен защото тя предпочита да я водя за ръчичките и аз оставам без кръст.

# 235
  • Мнения: 9 973
слагах в началото,спрях и след 10 дни детето стъпи на цял крак и проходи

# 236
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, и в проходилка, и в бънджи.

Общи условия

Активация на акаунт