Космите, космите!

  • 7 547
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 305
Преди използвах епилатора само  крака, мишници и триъгълника само с него се справях. Но сега използвам от една година бръснача  за триъгълника нещо ме е страх да се пробвам пак с епилатора  newsm78
Но епилатора ми е неразделна част от моите женски атрибути  Peace

# 46
  • Мнения: 1 505
Краката с епилатор,на друго място ме боли,затова с бръснача.

# 47
  • Мнения: 3 611
Само кОла.  Grinning
Навсякьде, с иzкл*Чение на корема.
Там нямам. Тралалайка може да се иzяде  smile3533

# 48
Как така нямате косми по ръцете #Crazy?Такова чудо не съм виждала newsm78.

# 49
  • Мнения: 3 830
Как така нямате косми по ръцете #Crazy?Такова чудо не съм виждала newsm78.


Ми аз примерно имам светлорус мъх. Не са големи дебели косми,  а мънички, тънки и доста редки. Почти не се забелязват Peace

На бедрата ми са същите и дори са по-незабележими от тези на ръцете. Затова се обезкосмявм от колената до глезените Peace

# 50
За мъх съм съгласна Peace,но като чуя - нямам косми си представям наистина голи ръце  Rolling Eyes,а това не съм го виждала.

# 51
  • Мнения: 3 830
За мъх съм съгласна Peace,но като чуя - нямам косми си представям наистина голи ръце  Rolling Eyes,а това не съм го виждала.


Виждала съм и такива ръце, но моите не са сред тях.
Гладко като вътрешната част на ръцете Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
Епилатор  Peace Нямам много косми и ми върши чудесна работа. На кола маска никога не съм ходила  Blush

# 53
  • Мнения: 192
Мишници,крака и тъпата страна на триъгълника с епилатор newsm47,а острата част със самобръсначка,че много  newsm61 боли.

# 54
  • Мнения: 1 172
Крака и подмишници - епилатор, триъгълник - крем депилатоар

Ми аз примерно имам светлорус мъх. Не са големи дебели косми,  а мънички, тънки и доста редки. Почти не се забелязват Peace

На бедрата ми са същите и дори са по-незабележими от тези на ръцете. Затова се обезкосмявм от колената до глезените Peace


Същото и при мен.И вежди почти нямам,но никой не ми вярва и все ме питат как ги скубя и "Може ли да ми оскубеш моите?",а аз не съм държала пинсета в ръце.

# 55
  • Мнения: 36
краката с епилатор,а подмишници и триъгълник със самобръсначка

# 56
  • Мнения: 1 529
А коя е тъпата страна на триъгълника???

# 57
  • Мнения: 1 925
Всичко - триъгълник, мишници, крака, ръце с кола маска  Peace

# 58
  • Мнения: 2 229
За мъх съм съгласна Peace,но като чуя - нямам косми си представям наистина голи ръце  Rolling Eyes,а това не съм го виждала.


Най-добрата ми приятелка няма нито 1 косъм на ръцете, нито мъх, има лунички там, но не знам дали има връзка.

# 59
  • Мнения: 3 459
Момичета, да попитам тези, които се бръснат : "Не ви ли става кафява кожата, там където се бръснете?"  Rolling Eyes
На мен на триъгълника ми е така и не знам как да я оправя, а си личи  Confused

Общи условия

Активация на акаунт