Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 4

  • 42 560
  • 496
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 270
На мен ми е по-интересно да го гледам така всяка седмица по 1 серия. Когато някоя серия свърши по-интересно и чакам с нетърпение да дойде следващата. И така има сякаш някаква интрига в моето нетърпение Simple Smile После удоволствието е по-голямо Simple Smile

# 421
  • Мнения: 2 229
 Crazy Честно казано, и аз предпочитам да гледам по една серия на седмица - ако гледам много серии наведнъж, всичко ми се размива, някак, и след седмица съм забравила всичко...както като чета книга - като прочета някоя на един дъх, изобщо не мога да я осмисля и съм забравила какво съм прочела, много скоро след това! Whistling

Но от 4ти сезон, поради липса на време, изгледах първите 10 серии за 2 дена...

Дано и новият сезон е добър като предишните, може да си спретнем и нова темичка като излезе първият епизод. Crazy

# 422
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз чакам с нетърпение вече. И двата варианта за гледане си имат добрите страни - по една серия седмично - ще продължи по-дълго удоволствието , а пък по няколко на веднъж си е също много добре.
Ако имах избор щях да ги гледам накуп, но т.к. нямам търпение да чакам ще гледам на седмица по серия  Peace

# 423
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Аз не обичам да гледам така разпокъсано сериалите  Stop Следя почти 10 сериала и всичко се омотава както си иска  Crazy
Изчаквам да излязат поне по 5-6 епизода и тогава ги гледам. Междувременно избягвам да влизам в съответните за сериалите теми  Mr. Green

# 424
  • Мнения: 2 229
Аз не обичам да гледам така разпокъсано сериалите  Stop Следя почти 10 сериала и всичко се омотава както си иска  Crazy
...

Аз имам склонност към голямо зарибяване със сериали, затова преднамерено не започнах да гледам Lost, Heroes и всички подобни, защото си знам, че няма да се отлепя от монитора, а нямам време. Laughing Така че си следя само съпругите. Crazy

# 425
  • Мнения: 2 631
Аз вчера изгледах 17 серии от съпругите....  Shocked Whistling Вече почти приключих с втори сезон....  bowuu

# 426
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз вчера изгледах 17 серии от съпругите....  Shocked Whistling Вече почти приключих с втори сезон....  bowuu

Браво на теб! И аз обичам да гледам по много серии наведнъж, но ми се отдава само нощем като заспят домашните. След това, естествено, сутрин и аз съм изцъклена така  Shocked Laughing Mr. Green

# 427
# 428
  • Мнения: 3 988

Нищо чудно няма!  Peace И аз така гледам сапунени опери, иначе оправия няма.
Най-обичам да се заредя с лакомства и да пусна епизодите един след друг...  Party
Личният ми рекорд е 2 сезона на Сексът и Градът на един път - маратон!  Joy

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 22:54 от cubbit

# 429
  • Мнения: 289

Моят е 5-6-7 серии, след това много започват да ме болят очите  Peace

# 430
  • Мнения: 157
Браво, че намирате време за толкова много серии една след друга. Аз току-що гледах 7 еп. от 3 сезон. До средата се смях на глас на караниците на Карлос и Габриел, а накрая плаках като убиха Нора (хем изобщо не ми беше симпатична!). 

# 431
  • Мнения: 270
Нищо чудно няма!  Peace И аз така гледам сапунени опери, иначе оправия няма.
Най-обичам да се заредя с лакомства и да пусна епизодите един след друг...  Party
Личният ми рекорд е 2 сезона на Сексъс и Градът на един път - маратон!  Joy

Е "Сексът и градът" е по 20 мин серията все пак. А на този са по 40 мин. На мен рекорда ми е 13 епизода Simple Smile ама може и да съм го подобрила. Миналата седмица гледах един сериал и 2 сезона заминаха за 4 дена Simple Smile

# 432
  • Мнения: 417
На 17-ти почва новия сезон)за тези които не са го гледали)

# 433
  • Мнения: 3 988
А на 28.09 в 9пм източно американско време започва сезон 5 по АБС. Ще съм заредена пред телевизора.  tv
За нетърпеливите - всеки нов епизод може да се гледа на другия ден след излъчването онлайн на сайта на АБС.

# 434
  • Мнения: 483
А на 28.09 в 9пм източно американско време започва сезон 5 по АБС. Ще съм заредена пред телевизора.  tv
За нетърпеливите - всеки нов епизод може да се гледа на другия ден след излъчването онлайн на сайта на АБС.
Или качен на следващия ден на някой торент тракер Wink Нали това обсъждаме вече няколко страници, че някои ще изчакаме да се съберат повече серии , за да гледаме на куп.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт