Хъркане и бременност

  • 3 101
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Joy Joyаз не хърках но пък много хълцах  EmbarassedНо всичко отминава   Whistling Whistling
и аз бях така  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, май не ми се е случвало или рядко да хъркам, но пък не можех да спя от ставни болки. Можеш да пробваш с мноого възглавници - не знам, обаче, дали ще помогне, възглавниците под горната част на тялото, не само под главата. А за съпруга - антифони (тип тапи за уши, не тип слушалки, де). Със сигурност няма да му е по-тежко да спи с тапи, от колкото на теб - да износиш бебето.

# 32
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И аз си похърквах здраво , даже се будех от себе си Embarassed

# 33
  • Мнения: 326
И аз си похърквах здраво , даже се будех от себе си Embarassed
 

И аз така  Peace Като родих спрях да хъркам.

# 34
  • Мнения: 236
И аз хърках...и ужасно много се потях - всеки ден почти перях чаршафите. Няма как, това е напълно естествено. Прочети не мъжа ти нашите отговори и му кажи да има търпение - като родиш, няма да хъркаш

# 35
  • Мнения: 2 960
 hahahaхърррррррррррр-мърррррррррр...абе аз не съм похърквала ,но знам че е нормално. Peace

# 36
  • Мнения: 3 621
не се притеснявай като родиш ще спреш да хъркаш и аз бях така
леко раждане ти пожелавам

# 37
  • Мнения: 14 490
и аз похърквах последния месец  Embarassed
 явно от това дето матката притиска диафрагмата.
интересното беше, че хърках и първата нощ като се прибрах от болницата след раждането. явно отнема време да се понаместят органите Crazy

# 38
  • Мнения: 5 391
Аз не съм хъркала май Rolling Eyes, но след като родих и ме занесоха в стаята, цяла нощ не мигнах от една жена, която хъркаше ужасно  ConfusedЗаспах едва когато тя се събуди.

# 39
  • Мнения: 11 315
Аз за сефте хъркам, пък трето бебе чакам. Будя се сама от шума. Мъжът ми ме търпи, щото и той похърква.
Доколкото знам хъркането по време на бременност не е от това, че бебето притиска диафрагмата, а понеже кръвоснабдяването на лигавиците е повишено, то се получава и лек оток в носоглътката, което предизвиква тия шумове.
Нормално би било да изчезва след раждането.
Ророро, на мъжа си купи тапи за уши отсега. Може да е от тия, дето и бебешки рев ще му пречи hahaha

# 40
  • Мнения: 864
И аз хърках ама не ми пукаше  Grinning Траеха ме  Laughing

# 41
  • Мнения: 564
И аз хърках като бременна.... Joy Мъжа ми чак наскоро ми каза  Joy Нормално е  Hug Ще спреш като родиш...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт