Юнчетата сладки и чаровни са немирни и гальовни!

  • 9 046
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 542
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКОТО ВАЛЕНЦЕ! ДА СЛУШКА МНОГО,ДА Е ЗДРАВ И ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!   Абе момичета от къде я намирате тази Мустела тук в Пловдив няма внос така ми казват и съм обиколила града! Миналата година педиатърката ми даде мостра на слънцезащитния крем и бях много доволна ,но сега се принудих да купя на Клоран 50+ и от него съм доволна ,но ми се щеше да е Мустела.И други продукти на Мустелата липсват и оставаме без шампоана и млякото за тяло та незнам ще се ориентирам към друга козметика макар след нея определено всичко ми се вижда блудкаж,ами здраве да е !

# 286
  • Мнения: 2 336
lusia отскочи до Пазарджик тук има продукти на Мустела във всяка аптека Wink

# 287
  • Мнения: 1 488
Честит рожден ден на малкият голям човек   bouquet
Лъвице много ясно че ще им изревеш.Амаха!
Момичета кажете как се казват онез филмчета дето бебоците умират за тя да ги гледат.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Абе момичета от къде я намирате тази Мустела тук в Пловдив няма внос така ми казват и съм обиколила града!
Луси и аз до преди месец-два ползвах само козметиката на Мустела за Вики, сега сме само с шампоана. Смених лосиона за тяло и за баня с Бюбхен, доволна съм много. Обикновенно купувах продуктите на Мустела от аптека "Ден и Нощ", която се намира срещу Макдоналдс до ВСИ на ъгъла посока Военна болница, дано ме разбра  newsm78 там винаги е заредено почти с всички продукти на Мустела. И аз преди като съм търсила и е нямало никъде, там съм намирала каквото ми трябва. А слънцезащитното мляко ми е от миналото лято.
Лека ви вечер   bouquet аз сега заредих тигана с пресни картофки, а скарата с кюфтенца и познайте какво ме чака  Mr. Green Party

# 289
  • Мнения: 622
Честит празник Парлева!!!!!!!Да ти е жив и здрав юнака и много радва цялото семейство!!!
 
newsm67  bdbaloni

Момичета кажете как се казват онез филмчета дето бебоците умират за тя да ги гледат.
Baby Einstein

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Момичета кажете как се казват онез филмчета дето бебоците умират за тя да ги гледат.
Baby Einstein
Аз имам 5 на брой. Който иска да дава skype и са ваши  Hug

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 22:22 от asq82

# 291
  • Варна
  • Мнения: 3 892
Момичета кажете как се казват онез филмчета дето бебоците умират за тя да ги гледат.
Baby Einstein
Аз имам 5 на брой. Който иска да дава skype и са ваши  Hug
Аз аз! svetli_sybi, ама утре, че ще нанкам  smile3507

Гери, мярнах в поста ти, че кортикостероидите не били опасни. Извинявай, ама по-голяма глупост не бях срещала. Майка ми е зависима от тях вече 30 години, не може да живее ако не ги взима. Това от кадърно лечение. Мога до вдругиден да ти разправям колко неща са увредили в организма й. Като за начало ще спомена, че костите й са като сирене.

Парлева, да ти е живо и здраво порастналото детенце   bouquet

# 292
  • Мнения: 199
Парлева, честит 1-ви рожден ден на Вальо!!!!!!!!!!!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУША.   bouquet  bouquet

МАЛЕ НАСТРЪХВАМ ВЕЧЕ КАТО НЯКОЙ ПРАВИ ГОДИНКА,ТОЛКОВА СЕ ВЪЛНУВАМ.

И ние сме пот първите ,които я навършват и то на най-хубавия ден 1 юни.-ден на детето.Мале като си спомня къде бях по това време и колко се вълнувах и притеснявах......................ах,че хубави спомени.

Ася ще ти пратя скайпа на лични утре.
А за Мустелата и аз я ползвам и съм страшно доволна особено това за зачеревното дупе.А бе вече съм се спряла на нея определено.
Хайде лека вечер и нощ.

# 293
  • Мнения: 199
А забравих да напиша,мисля че Аби беше питаше за скърцането на зъби.Днес моята приятелка ми каза,че нейното дете и то скърца със зъби и някой и бил казал,че това било от глисти  Thinking newsm78Малко ме съмнява ,че са бабини деветини,ама да кажа.И да те успокоя ,че не само вие скърцате със зъби нощем.Но според мен е ,че вече си чувства зъбите и гледа какво може да прави с тях освен да хапе  Mr. Green Mr. Green

# 294
  • Мнения: 22
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛЕНТИН!!! baloni

Parleva, Да ти е жив и здрав , голяяяяяяяяяям мъж да стане / мисля, че генетично му е заложено  Wink/

Спомням си те миналата година по това време,  когато ходехме на лекциите за бременни на сп. 9 месеца и какава изненада беше когато роди. Много съм се радвала, защото Валентин беше едно от първите бебоци на нашата дружина! Весело изкарване! smile3525

# 295
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЦАРСТВОТО НА БЕЙБИ АЙНЩАЙН,към 14 филмчета от торентите на ЗАМУНДА

Цитат
А забравих да напиша,мисля че Аби беше питаше за скърцането на зъби.Днес моята приятелка ми каза,че нейното дете и то скърца със зъби и някой и бил казал,че това било от глисти
   Joyето така стартират градските легенди Crazy Heart Eyes.

За скърцането на зъбите, Любани скърца отдавна, даже си е отчупил единият край на едното зъбче. И нямат нищо общо с глистите  Mr. Green Joy, просто дечицата откриват нещо ново и интересно и това е всичко.

Подрепям svetli във войната срещу кортикостероидите и антихистаминовите препарати. На Оги съм давала само веднъж Фенистил, на Любослав му набиха 1 Урабзон в болницата, когато беше на 5 месеца и към този момент с това сме приключили с тези гадории. Масова практика е докторите да предписват успоредно с капките за нос и сиропите против кашлица и нещо "противоалергично", за да "отпушва и да не прави алергия детето"  Sick #2gunfire. Това е СТРАШНА отживелица, но много малко хора се интересуват, за да разберат, че тези препарати са ужасно вредни. Да, вярно, при тежки кризи са животоспасяващи, при силни алергични пристъпи са изключително важни, ОБАЧЕ  Naughty употребата им трябва да се свежда до минимума на минимумите.

# 296
# 297
  • Мнения: 2 336
Добро утро,
днес май аз съм от най рано будните.
Маслинка и Младен си скърца зъбите и на всички познати май ки бебоците също, това означава ли че всичките имат глисти.  Laughing Просто си пробват новите атрибути устата.
ще си сваля тези филмчета да ги гледам. Аде че съм се разготвила рано сутринта Wink

# 298
  • Мнения: 199
нова тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=294545.0

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 10:49 от maslinka

Общи условия

Активация на акаунт