помогнете ми второ ин витро

  • 1 534
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062
Няма как да се даде гаранция, че нещата ще станат.
При самия факт, че се стига до АРТ отпада възможността
да се дават каквито и да са предположения за успех.
И това, че сте с мъжки фактор само по себе си
не значи, че ще стане от първия път.
И ние сме с мъжки фактор, но това нищо не гарантира.
Проблема си е проблем...при някой става от първия път,
при някой от следващите опити...
Дано при теб успешен е вторият път   bouquet

ПС: при този първи опит имаше ли имплантация?

# 16
  • Мнения: 34
Имах три имплантирани ембриона , ако за това ме питаш .

# 17
  • София
  • Мнения: 6 302
Сисаписа, успех и от мен! Много е важно да спреш с всякакви лоши мисли и отрицателни емоции, не се страхувай, всичко ще бъде наред. Д-р Владимиров е наистина един от най-добрите. А ти къде прави първото ин-витро?

# 18
  • Мнения: 34
Благодаря ти Zazolinka първото беше във Варна при д-р Чернева

# 19
  • Мнения: 1 062
Имах три имплантирани ембриона , ако за това ме питаш .
Имплантирани или върнати на трансфера?
Две различни неща са Simple Smile
Питам дали имаше положителен кръвен или уринарен тест,
което говори за имплантация - т.е. че нещо се е хванало.

# 20
  • Мнения: 34
Такъв тест не ми е правен . Може би защото бяхме много момичет и щяхме да им усложним работата.Бяха вече в края на сезона и гледаха по бързо да приключват с нас.

# 21
  • Мнения: 4 589
sisapisa не се притеснявай и бъди спокойна. д-р Владимиров е много добър и внимателен лекар, в добри ръце си. Разкажи му подробно какво си правила, как е минало първото ин-витро. Сигурна съм, че той ще ти каже какви изследвания да направиш и ще ти каже как ще протече всичко.

Успех, спокойствие и вяра.

# 22
  • Мнения: 169
Скъпа Сискаписка, Черната роза те питаше за кръвен или уринарен тест, т. е. тест при който се определя дали има бременност. И ако си била бремена, дали се е получил аборт.Както и да е миличка само бъди смела и не позволявай на страха да помрачи новият опит. Ти разкажи на своят лекар какви проблеми си имала при първият опит за да вземе под внимание състоянието ти  и за да се избегне повторно такова неприятно преживяване. Мисли позитивно и вярвай в положителният резултат. Късмет, тук всички сме с теб!

# 23
  • Мнения: 34
Нещата стояха така : ако ти дойде цикълът само се обади по телефона ,за да ми кажат разбирасе , колко съжеляват . А Ако не ми дойдеше трябва да ти направим ние тест.

# 24
  • Мнения: 4 589
Еми не са се отнесли много професионално. Но сега ще е друго, ще видиш. Спокойна бъди и имай вяра в доктора.

# 25
  • Мнения: 34
Благодаря Ви много , момичета . Бяхте много любезни и отзивчиви . Имах нужда да чуя подобни думи.
Голям екип сте!

Общи условия

Активация на акаунт