Отговори
# 165
  • Мнения: 1 134
И при нас отминаха всички тържества и концерти - бяха в една седмица 3 бр. Въпреки, че й дойдоха малко в повече Мария беше доста доволна и ентусиазирана. Много хубаво тържество бяха подготвили и тази година от градината й. Но за жалост в момента нямам снимки.
Сега, малкото момиченце ми е леко сърдито, защото не я пуснах на лагер. Ами какво да се прави като съм от паникьосващите се майки... Надявам се догодина да узрея... Embarassed Laughing

Сега й е скучно в градина - повечето приятелчета й ги няма. Дейности - също. Купихме й йоника наскоро, защото на шега тръгна на пиано в градината и се оказа, че има потенциал.
Решихме да не се втурваме директно към истинско пиано, защото мислехме, че всичко ще е за 2 дни, но сега всяка сутрин още сънена започва да си свири разни мелодии. Все още не е късно да й мине, де. Laughing

# 166
  • Мнения: 432
Да се запишем и ние към набор 2002!  Grinning

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 1 131
Хайде и аз със моята дъщеря Никол и ние тук при дечица 2002

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Добре дошли на pavleto и s.sarova smile3525

# 169
# 170
  • Мнения: 1 715
Добре дошли и от нас на новите мами и дечица!

# 171
  • София
  • Мнения: 1 228
Добре дошли на новите мами! Ще ви включим в следващата темичка, че не мога да редактирам вече.

Поговорихме си с Мартин за това, че не вдигаше ръка. Отговорът беше: Ми срам ме беше от другите родители, защото не ги познавам.  Rolling Eyes
Сега с баща му не сме много затворени и свити, но като дете и аз бях доста срамежлива и съм си патила от това в училище. После започнах да осъзнавам нещата и се оправих, ама...
Обясних уж на Мартин, че няма от какво да се срамува, но не знам колко бях разбрана  Confused Ще се опитам да го уча да е по - нахакан, дано до първи клас се оправи  Simple Smile

ДеМи, вашият младеж много сладък Simple Smile И Мартин ходи две минали лета на море с баба си и дядо си, беше доволен уж, но тази година той пък не ще да иде с тях, искал само с нас...  ooooh! Хем съм сигурна, че го глезят повече от нас, а и нищо лошо няма да иде два пъти на море. Дано размисли  Simple Smile

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 1 131
Благодаря за топлия прием   bouquet....нищо че късно Ви открих радвам се да споделям с Вас и чета за нашите деца!Много е полезно, а проблемите ни са сходни  Simple Smile

# 173
  • Мнения: 432
Добре заварили  Simple Smile
Понеже видях, че обсъждате до колко са срамежливи децата - моето не мога да кажа, че е много срамежливо, но пък за сметка на това е адски притеснителен! От притеснение да не му се скара госпожата (че става от кревата!) в детската се беше напишкал! Непрекъснато му говоря, но не виждам някакъв резултат. При вас как е? Как окуражавате децата си?

# 174
  • Мнения: 318
Здравейте!Добре дошли на новите мами и дечица! welcome
Поздравления за малките танцори!
Рали,и ние имахме открит yрок в детската градина и моята щерка беше по същия начин пасивен слyшател.Госпожата казва,че всичко си знае,но не я ли вдигне не проявява инициатива.А ,иначе не е от притеснителните,в никакъв слyчай.
Приключихме с градината днес,беше ни последният ден в ДГ.Наесен ще е предyчилищна в yчилище.За лятото имаше желание да се занимава с нещо и си избра модерни танци.Записахме я и във вторник ще е първата тренировка.Да видим очакванията и ще се припокрият ли и ще има ли желание и за по нататъшно развитие? newsm78
Вече и се клати първото зъбче,но още не е паднало.Избива отзад обаче новото и понеже ни притеснява да не избие накриво се посъветвахме със зъболекар,и yтре ще и го вадят.Малко я е страх,но се опитвам да и вдъхвам кyраж като и давам пример със Франклин,а и и напомням за Феята на зъбките,която носи подаръчета.Та,в тоя ред на мисли,моля ви дайте идеи за първи подарък от Феята.Паричка ли оставихте или малко подаръче?

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравей assia75,
когато феята дойде в нас за пръв път остави паричка( защото не бях подготвена Laughing). А с паричката тя си избра какво да купим. За второто зъбче бях се подготвила вече и остави бременна барби Wink

# 176
  • Мнения: 1 159
Здравейте,добре дошли и на новите 'наборски' мами!
Само погледнете в какъв ранен час,и то в събота,съм станала!Причината е,че Макси е при баба си(свекито)в Свищов,а на мен май ми е доста скучно без него.Та по този повод искам да ви питам кога за първи път децата ви останаха при баба и дядо без родители и как им се отрази това?А на вас...?
Нашето дете даже и по телефона не му се говори с нас,там му е добре-племенницата е съшо при баба си и двамата се забавляват чудесно.Малко сме учудени с татко му от тази негова самостоятелност,защото това му е първия път,когато не е при нас.И,честно казано,едва сега усещам колко е пораснал...

# 177
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Добре дошли на новите мами  Hug

Аз още не съм оставяла Петьо сам при бабите. Той не ще и да чуе, де. Иска да ходим на гости, но ние да сме там. Не е от притеснителните, завързва контакти за секунди. И на тържеството беше много активен, вдигнаха го три пъти. Често импровизира, дори да не знае отговора. Бяха написали една дума, после децата образуваха нови, като заменят по една буква от нея. Петьо го двигнаха втори или трети и му казаха да не повтаря. От думата "фар" бяха казали вече нещо, той премига, премига и изръси "бар". Дори го накараха да я напише, добре, че не го питаха какво е това. Той сам си попита после, в колата  Laughing . А моята първа асоциация беше "единица за налягане". Професионална деформация, какво да се прави  ooooh!
За зъбчетата - феята остави играчка.
Сега търсим раница за училище. А днес ще беснеем у дома, защото навън вали.

# 178
  • Мнения: 1 159
Като падна 1-во зъбче,бях подготвена,бях купила книжка предварително PeaceАма Макс малко се позачуди откъде Феята знае,че точно тази книжка я нямаме...Сега,нали е при свеки,съм я инструктирала да му вземе нещо дребно и да му го сложи под възглавницата,че втория зъб се клати доста.А как ядат вашите деца без зъби- 2 долни ще ги няма и направо се чудя как ще отхапва,той обича да гризе ябълки,моркови,краставици...

# 179
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Вики беше болен, ама вече е добре, но пък малката се разболя. Днес съм го пратила с татко си на село при баба и чак гузна се чувствам. Ама бебка много мрънка и ми е постоянно в ръцете и не мога да обръщам и двамата внимание. Та за мое улеснение реших да отиде малко на гости. Той си искаше да ходи де, не съм го "натирела" така да се каже, ама пак ми е нещо кофти, че се зарадвах на желанието му.  Sad

Ние си нямаме още паднали зъбчета и феята все още не ни е посещавала.

Общи условия

Активация на акаунт