Отговори
# 270
  • Мнения: 142
Честит рожден ден, МАРИЯ! Здраве, много игри и усмивки!   bouquet newsm18

# 271
  • Мнения: 1 715
Честит рожден ден на Мария!

# 272
  • Мнения: 1 227
 bdbaloni Мария! Весел празник    bigdance2

# 273
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ И ОТ НАС Hug!
Безгрижно детство изпълнено с радостни моменти newsm59  ura

# 274
  • Мнения: 1 159
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ И ОТ НАС!!!

# 275
  • Мнения: 413
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: totomaniak в вторник, 17 юни 2008, 21:51
Ние засега все още нямаме развалено зъбче,ходим на профилактика и не я е страх.
Но според мен здравите зъбки са нож с две остриета.Аз съм била като малка така и си спомням че ми вадеха млечните с клещи много болезнено,защото отдолу тръгваха постоянните накриво.
Пък сега не са ми чак толкова здрави  Даже си имам и крив който си остана и до ден днешен така-поради неграмотността на някой заболекари.Казаха ми да го бутам с език и щял да се изправи-но уви не стана така по добрия вариант явно е бил апаратчето.
Дано си се разклатят навреме ,че не ми се иска детенце да е с криви зъбки като майка си  


lina6.3
Ох, ти направо ме успокои. Аз толкова се надявам на Вики да са хубавки и здрави и постоянните, а ти сега разби у мен всички илюзии.
 
 
Ох,дано и аз силно се надявам,щом млечните са здрави и постоянните да бъдат Peace
При мен се е получило така ,но силно се надявам при дечицата ни да не е така и да имат правилно подредени зъбки. newsm10

# 276
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЕТ!  bouquet

Бъди много слънчево и усмихнато дете!  bouquet

Весел празник!  bouquet



# 277
  • Мнения: 1 092
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЕТ!

# 278
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Честит рожден ден, Ивет
Здраве и усмивки!

# 279
  • София
  • Мнения: 1 228
Честит рожден ден на Мария малко на патерици!

Честит рожден ден на Ивет!

Пожелаваме им много здраве, усмивки и щури игри!


 newsm59 nbirthday  bigdance2  bigdance2  bigdance2 nbirthday newsm59

# 280
  • Мнения: 639
ИВЕТ   newsm59 newsm67,ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!

За зъбките и аз да се включа,Естел,счупи предните зъбки на 3г.,много се притеснявах ,как и дали ще пораснат нови,дали ще са здрави.Правих ме панорамна снимка и се оказа ,че всичко е наред,има си зародиши нормални детето.Сега отпред има вече израснал един постоянен зъб,но другите липсват още  Rolling EyesНа някой от вашите дечица,дали са му сменени и други от предните зъбки,че вече взех да се шашкам.Кога трябва да порасне и другото зъбче предно според вас?Забравих как беше при големите  newsm78.

# 281
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЕТ!

# 282
  • Мнения: 819
Да се похваля и аз - вчера забелязах, че едното предно зъбче на Никол се клати! Тъкмо се бях притеснила, че повечето и връстници вече имат сменени зъбки, а на нея даже не и се клатят.../е, не съм си мислила, че ще остане с млечните  Laughing /, но наистина се развълнувах  Simple Smile

# 283
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВЕТ Hug

# 284
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Ивет!!!

Общи условия

Активация на акаунт