Хайде, Ноември, идвай вече! За да ми каже "Мама" малкото човече!

  • 8 070
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 587
Сиска а в Пловдив да знаеш да имат магазин Рени фешън?

Не видях на тяхната страница адрес там, но не пречи да им звъннеш. Честно казано не пречи и да наминеш към София примерно и да вземем най-сетне да си спретнем срещичка на ноемврийките..., хем заедно ще избираме парцалки. Само си представете - група пупи на пазар... веселооо

http://www.reni-fashion.com/bg/contacts.php

# 271
  • Мнения: 8 952
Сиска, значи ще потърся във Варна!
Защото аз съм от Добрич.

# 272
  • Мнения: 1 031
Пепенче я да видя днес кой гледа от балкона, а не пише Mr. Green

tonesa, jelanie, karmelitaMK, utro77, Hriska-piska, Megy, bisabork, puh golqm, Rumya, Розичка, pepena и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

# 273
  • Мнения: 3
Тонеска,пак съм на балкона,но не мога да ви изчета...Днес нещо си ми е дъждовно и мноооооооого притеснено,ама карай ще се оправя!!!!!!!!
Но между другото ми хрумна ново заглавие на следващата ни темичка:"Ноемврийки сме щастливи,майки- горди и красиви!"

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 16:44 от bisabork

# 274
  • Мнения: 611
Тъй-тъй имах малко работа ама ей ме на пак съм тук  Heart Eyes Mr. Green
Кой беше питал за мойта щерка че не помня  ooooh! утре е рожденничка  Да , става детето на цели четири години , ще кажеш че вчера беше кога се напъвах пък то 4 години минали Whistling


Вие си пазарите вече гледам , пък аз още нищо не съм си купила  Crossing Arms
Тунички и блузки има , ама панталон тц , хич не ми харесват ooooh!
Ще ходя в Бургас скоро , пък дано там си харесам Thinking
Аз също мисля другата седмица да се намацам с боя и да се подстрижа малко , че да замяам на човек , че сега само гаргите мога да плаша Whistling Mr. Green

# 275
  • Мнения: 1 031
Бисаборк заглавието е много хубаво, имам една готова тема със заглавие и следващата тема ще е с твоето Hug

# 276
  • Мнения: 1 031
Хриска искам да честитя на дъщеричката ти в аванс и додето не съм забравила, че утре няма да ме има.
Нека да ти е жива и здрава, да расте щастлива и жизнерадостна и винаги да е такава хубавица, че нали снаха ще ми става Wink



П.С. А подарък купи ли бе душата

# 277
  • Мнения: 611
Благодаря Тонеса  Heart Eyes
Подарък не съм , сега като изляза от работа и отивам да търся , някой камион или кола , ще видим , те момченцата на това се радват Laughing

# 278
  • Попово
  • Мнения: 687
изловихте ме, ама малкия синковец е влюбен в мишката и не мога да пиша само евентуално да почета по диагонал Crazy
м/у другото в Пловдив има друга фирма която шие за бременни- Миро стил http://www.miro-style.com/contacts/?lang=bg
а иначе за Рени Фешън съм чувала само хубави неща, магазина им във Варна е до колхозния пазар,  улицата е Пискюлев  Wink

# 279
  • Мнения: 466
Сиска, ЧРД! Желая ти здраве, безгрижна бременност, щастливо семейство и сладко, здраво бебе през ноември!

Аз днес имах много работа, но вече ще приключвам, защото се уморих!  Crossing Arms
Мислите ми се реят само в бебешки теми, ама няма начин, ще трябва да се работи, просто няма как...
И толкова хубаво настроение имах допреди половин час, но все ще се намери някой да ти го развали  Tired . То не, че и аз не съм си виновна, де, нещо напоследък много бързо се разстройвам и то от глупости. Хормони, к'во да правиш?1 Rolling Eyes

Приятна вечер на всички!  Hug

# 280
  • Мнения: 1 031
Сладурки пускам една нова темичка ТУК

Лека вечер от мен и приятен уикенд на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт