HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 3

  • 24 802
  • 433
  •   1
Отговори
# 60
Искам Къди и Хаус заедно
О и аз това го искам , много си отиват Simple Smile
къди е невероятно секси и със страхотно тяло , шапката ми падна в тая серия. Много по готина от разните блудкави камеронки . Мевду другото има клюки за нея и г-н Лори офскрийн

# 61
  • Мнения: 4 111
Мацки, аз нещо не мога да си намеря субтитрите в сайтовете, които сте дали. Не знам защо...  newsm78 Явно не ги търся както трябва.  Thinking

http://www.subs.unacs.bg/search.php?page=7&task=1&umovie … r=0&uploader= Сега излизат ли? Субтитрите на последната серия са на заглавната страница http://www.subs.unacs.bg/ , напиши в търсачката House M.D. и излизат 8 страници със субтитрите на сериала.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 381
Лилянчо , мерси много. Изтеглих ги вече.   bouquet

# 63
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много рядко съм се кефила така на филм както на тази серия Grinning По мое мнение - най-добрата досега от четирите сезона или поне мен ме грабна най-много Grinning
И... много секси, бе Blush

# 64
  • Мнения: 4 111
Много рядко съм се кефила така на филм както на тази серия Grinning По мое мнение - най-добрата досега от четирите сезона или поне мен ме грабна най-много Grinning
И... много секси, бе Blush

Наистина е много секси, страхотна е. Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 632
Тази серия наистина беше уникална. Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Мда ама що така свърши дееееееееее  ooooh! Докато излезе следващата та да видя какво е станало сън няма да ме хване Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 5 764
Ей, заинтригувахте ме  Laughing За коя серия става дума? Аз ще си я чакам по ТВ, де, но ми стана любопитно.  Wink Радва ме иначе новият екип. Харесва ми обаче, че дават и старите.  Simple Smile

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много добра серия.

Убедена съм, че Амбър накрая ще куцука точно като Хаус. На същото място беше забито онова желязо.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 828
Много готина серия, нямам търпение за продължението  Crazy
Видяхте ли Фред Дърст в ролята на бармана?  Grinning

# 70
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
До сега гледах и съм в напрежение, какво ли следва  newsm78 На моменти чак тръпки ме побиваха и ме хвана страх.

# 71
  • Мнения: 11 818
И преди е имало такива двойни серии и винаги са били много добри и отличаващи се от останалите! Сега просто бяхме зажадняли за нещо "по-така" и ни предоставиха това удоволствие!  Peace

# 72
  • Мнения: 34
здравейте Хаус-маниачки   bouquet и аз съм от силно пристрастените към сериала, но пътувах и нещо изпуснах новия сезон по Нова. Може и да се повтарям, но можете ли да ми кажете от къде мога да дръпна сериите, че в Замундата не ги откривам всичките до тук.много ви благодаря предварително и ще бързам да стигна до този супер интересен езпизод.

# 73
  • Smallville
  • Мнения: 994
Последната серия отлежава на харда,не ми е останало време,но като ви чета, да взема да не я гледам докато не излезе следващата.Какво ще кажете Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 6 273
здравейте Хаус-маниачки   bouquet и аз съм от силно пристрастените към сериала, но пътувах и нещо изпуснах новия сезон по Нова. Може и да се повтарям, но можете ли да ми кажете от къде мога да дръпна сериите, че в Замундата не ги откривам всичките до тук.много ви благодаря предварително и ще бързам да стигна до този супер интересен езпизод.

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=house+S04& … =7&incldead=1 - има ги  Peace

Ох, аз бях решила да си гледам 4 сезон по Нова, ама сега с тези отзвуци за 15 епизод... ще го гледам довечера, като приспя дребоса  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт