Набор 2001

  • 14 597
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Сега се връщам от нашето тържество. Хубаво беше, доволни сме всички. Свидетелствата ги раздаваха днес, но вчера ни накараха да се разпишем, че сме ги получили.

# 361
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз днес се опитах да взема свидетелството,но не бях разбрала за таксата,та утре мъж ми ще я плаща и като го вземе ще ходи да го запише в училището.За колелото,бях писала и преди,Роско хич го няма,дори онзи ден се опита да подкара колелото на едно момиченце от блока(по-малко) с помощни гуми и едвам се справи,движеше се като охлюв и не успяваше да завие ooooh!Вчера се опита и на скутер-и там провал,явно спорта не му е в кръвта Laughing но да е жив и здрав.той ще ходи на градина до 17ти юни(така е решил)и са го разпределили точно в групата която искаше.

# 362
  • София
  • Мнения: 632
Станислава много обича да кара колело и тази година баща й иска да и купува по голямо-20 цола. ooooh!Аз все се карам че кара много бързо и да внимава ама кой ме слуша.Иначе тя много бързо се научи да кара без помощни колела, още нямаше четири години.

# 363
  • Мнения: 832
оф аз записах моята в друго училище от това, в което са повечето й приятелчета и сега е голяма драма и сълзи  ooooh! другите и казали, че "нейното" училище е смотано  Rolling Eyes
пак квартално, но поне ще ни е по близко, а с малкия ще ми е по-удобно
дано скоро го преживее

# 364
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте  Hug
Днес  беше и нашето тържеството за завършване на ДГ  Grinning

Ето малко снимки http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=13868

А утре ще бъде големият рев - последен ден заедно ..............


# 365
  • София
  • Мнения: 1 783
Вчера обяснявах на Кирил какво е "гей". Оф!

# 366

Общи условия

Активация на акаунт