кога заведохте вашето бебе на море

  • 7 099
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
И тази година няма да го водя на море. Догодина като стане на 3.

# 16
  • Мнения: 11 004
Никакъв проблем не е да заведеш 4-месечно бебе на море. Peace На нас морето миналата година ни се размина в последния момент, но както го бяхме планирали, Рая щеше да е на 3 или 4 месеца.

# 17
  • Мнения: 498
На 1 г 6 месеца. Peace
Но не мисля,че е проблем и малки бебоци да се водят на море.

# 18
  • София
  • Мнения: 89
Малката беше точно на 4 месеца. искарахме си чудесно. Ходете си на море и няма какво да му мислите  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Синът ми е лятно бебе и съответно чак на следващата година беше на море, значи почти на годинка. Много хубаво си изкара, не спираше да пълзи като хлебарка по плажа Laughing Но в хотела имаше и бебе на не повече от 4-5 месеца, родителите му го паркираха го на една пеленка под дебела сянка и си се плицикаха в басейна с по-големите си деца Laughing А то си спиииинка Simple Smile Така им завиждах за кроткото бебче Mr. Green

# 20
  • Мнения: 247
На 8 месеца

# 21
  • Мнения: 2 149
На 4 месеца я заведохме на море,септември,в количката и на сянка.Много сладко си спеше Laughing

# 22
  • Мнения: 63
Аз го заведох на 8 месеца, защото се роди октомври, но и по-малък да беше щях да го водя. Не мисля, че възрастта е проблем ако го държиш под чадър. От морски град съм и съм виждала много малки бебета почти новородени. Майките си ги държат в шезлонг, в количка и на сенчица.

# 23
  • Мнения: 389
Криско навърши 8 месеца на морето, но това беше септември месец, и стоеше на сянка под чадъра, дори във водата не го потопихме!

# 24
  • Мнения: 657
На 4 месеца я заведохме на море,септември,в количката и на сянка.Много сладко си спеше Laughing

Ние още сме в очакване на нашата принцеса, но живот и здраве така смятаме да направим  Grinning Нали сме от морски град все пак  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 236
 Ние живеем на морето. На плажа я заведохме като беше на 3 месеца - по памперс, с тънка пеленка отгоре, и чадъра забит точно над столчето й. Не сме я мазали с крем, аз знам че до 6 мес. децата не трябва да се мажат със слънцезащитен крем. Водихме я след 4ч. следобед, може и сутрин до 11ч. Беше й много добре.

# 26
  • Мнения: 3 478
Моята я заведохме на няма и 4 месеца, проблеми не е имала.

# 27
  • Мнения: 3 069
Нашето дете посети морето на 1г. 1м.
За вас...мисля че е много малко бебчето.
Потърси мнение от педиатър.

# 28
  • Мнения: 1 447
На 1.5 месеца я заведохме на море.Живот и здраве тази година и с двете деца

# 29
  • Мнения: 417
Явно аз ще дам различен отговор.Миналото лято малкия беше на 9 м. и не го взехме.Все пак отивахме на почивка Crazy

Общи условия

Активация на акаунт