ПИБ се оляха вече тотално (за кой ли път)

  • 11 541
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами изтегли си ги! Не е необходимо да го пишеш! Мене лично не ме интересува ти дали ще внасяш или ще теглиш!!! Peace

# 106
  • Мнения: 230
Ами, те вече масово теглят.Има опашки пред всеки клон.

# 107
  • Мнения: 1 204
Ами изтегли си ги! Не е необходимо да го пишеш! Мене лично не ме интересува ти дали ще внасяш или ще теглиш!!! Peace

и мен не ме интересува ти какво мислиш спокойно  Laughing

# 108
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Дано слуха за фалит е силно преувеличен.Днес ми "снесоха" инфо,че в 00:00 часа ПИБ ще обяви фалит.Твърде късно ,за да реагирам.

# 109
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
внимавайте с тези информации за фалит!

# 110
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ти кокошка ли имаш, та ти снася??? newsm78
http://banks.dir.bg/2008/05/15/news2998650.html

# 111
  • Мнения: 4 181
Престанете вече, защото някой от вас ще го отнесе.
Има Закон за кредитните институции, както и Закон за пазарните злоупотреби с пазарните инструменти.
Предиведени са доста солени глоби за такива слухове.
Който иска да тегли, който иска да внася, това не ви е обикновена тема от Клюкарника, коментарите са банкови фалити не са толкова безобидни.
Можете да си изразявате недоволството от обслужването в банката, но внимавайте с други коментари  Peace

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Познайте кой е правил проблемния софтуер на ПИБ - Сирма - същите некадърници, които правиха сайта за кандидатстването в софийските детски градини ....
Днес проработи най-накрая... Някой ги е сритал явно..

# 113
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
това са софтуера май не е съвсем така, защото казват, че е индийски. Най-вероятно адаптацията му за България е направена от Сирма щом казваш, но доколкото знам с този софтуер работи и Алианц България.

# 114
  • Мнения: 1 008
внимавайте с тези информации за фалит!

Да, внимавайте, защото вече в друга тема ви обясниха, че  твърденията за банков фалит трябва да бъдат подкрепени от сериозни доказателства, защото инак са наказуеми.

# 115
  • Мнения: 2 401
Софтварето е индийско, Сирма го внедрява.

# 116
  • Sf
  • Мнения: 808
Аре, стига сте плюли против ПИБ!!!

# 117
  • Мнения: 2 759
                   Искам някой накрая да го отнесе, честно. Съвсем ми писна вече... Един месец слухове, два месеца слухове, три месеца, шест месеца  Tired... Днес всеки срещнат ми обясняваше какви проблеми има банката, бла-бла... Всички станаха експерти за една нощ, всички познават някой, който чул... Сто пъти се обясни, че разпространяването на подобни слухове е наказуемо. Въпреки това слухът върви от месеци, паралелно с опроверженията. Днес излязоха 50 човека да кажат, че няма нищо вярно в това. Ама на българина му дай конспирация - що излизат толкова хора, сигурно е кризисен ПР (или както там се нарича)... Е стига вече, безумно досадно е... Да не говорим на колко народ са превели днес авансите към въпросната банка... тия хора сън няма да ги хване тая нощ... И всичко това заради някой, който съзнателно иска да срине авторитета на някаква банка. Ами да, искам да има наказани, но не само с финансови санкции, нека е нещо повече... За да се мисли повече следващия път  Crossing Arms.
                   За мен темите за ПИБ са просто една пързалка. Единствената разлика от другите пързалки в ДиС е, че от тази някой ще изкара реално огромни дивиденти, за сметка на клиентите на ПИБ и за сметка на самата банка. Елементарно, но ефективно. Да е жив и здрав който е, и дано има много посещения в затвора (дето надали ще попадне, ама хайде...)...

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 00:18 от Портокалово момиче

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Писах и в другата тема.
Достатъчно!
Дискусията, конкретно тук, излезна от сферата на конкретно споделеното възмущение на автора от даден факт и започнаха обобщения с по-скоро емоционален характер, отколкото с конкретна аргументация.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт