Нова седмица дойде хайде всички на море-30.05-05.06

  • 5 202
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 362
Ето ме и мен!Връщам се от лекар,мина прегледа Simple Smile доктора ми предписа някой лекарства ,десният ми яйчник е малко подут няма възпаление,матката малко по малка от нормалният размер имам и раничка много малка на шийката на матката,това общо взето според него съм здрава,пия Дуфастон,Мезин форте(трябва да сваля 6 килограма)пия и Ф.К. Та това е от мен,каза тауж да не се притеснявам за раничката и размера на матката.Течението кафеникавото е от самата матка.Та това е от мен

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дея скицо радвам се че си наред...ама едно не мога да разбера...защо пиеш Дуфастон-а Rolling EyesПроблем с ову-то ли има...ти мериш ли БТ или поне УЗ? Питам не за друго а защото ако нямаш проблем с ову-то излишно те тъпчат с лекарства. Лека от мен тасалъмче  Mr. Green щото аз съм дърто вече и си лягам с кокошките Blush
Теди като тръгвате само свиркай и пращам тела си Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 362
Дея скицо радвам се че си наред...ама едно не мога да разбера...защо пиеш Дуфастон-а Rolling EyesПроблем с ову-то ли има...ти мериш ли БТ или поне УЗ? Питам не за друго а защото ако нямаш проблем с ову-то излишно те тъпчат с лекарства. Лека от мен тасалъмче  Mr. Green щото аз съм дърто вече и си лягам с кокошките Blush
Ами не мила не си меря БТ,така ми препоръча лекарят,незнам защо ,но ще пробвам поне 3 месеца да го пия newsm78 ами де да знам чичо доктор така каза newsm78 и аз като послушно малко момиченце спазвам Mr. GreenХайде лека аз още съм на линия  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 9 093
Оф,Дуфастон и диета не е много добра комбинация Rolling Eyes Някои казват че той не влияе на килограмите,но ...при мене си беше направо фатално,затова сега съм с тая лентичка долу,именнно заради Дуфастона...иначе действа много добре-доста силно изразени стават симптомите след овулация,особено болките в гърдите Twisted Evil Така че,Дея,стискам ти палци и се радвам че си ок Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 105
Здравейте днеска ми е много тъпо, хем ми е тъпо хем ме е яд newsm61 , хем ми е тъжно абе луда работа Cry. Пак няма  newsm30 #2gunfireТъпата гадна лелка точна като по часовник ме навести без никой да я е канил  #Cussing outОпитвам се да не губя кураж, че ще има и следващ тираж. Преди малко четох постинга на Тея от вчера стана ми адски тъжно  newsm45 и мъчно за нея и бебе Дани. Май нещата никак не вървят на добре. Но въпреки всичко с цялото си сърце и душа се  newsm17  newsm17 малкия Дани да намери сили и да се справи.
 Hug Hug Hug много и ви newsm51 дано се похвалите с  EFP stork-boy stork-girl newsm30

# 35
  • Мнения: 660
Привет и от мен!
Ама за какво море говорите,идат избори...шегувам се tooth,просто тук в службата си е основна тема и никакви отпуски няма да има преди 26.06.,затова..
Иначе при мен се наложи повторен кюртаж с пълна упойка и засега се оттеглям от фронта с бебетата поне 1г....но ще съм тук винаги, разбира се...аз все така си искам бебе,така че ще съм все наоколо поне да се радвам на вашите  EFP
Ео,защо си преписвала,пак те е домързяло да четеш или си чатила здраво.
Поздрави на всички!

# 36
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти и от мен! На мен ми е едно лятно и приятно Sunglasses Даже съм се облякла с потник Wink
Маргаритка, горе главата! Разбира се, че ще има следващ тираж! Не се отчайвай толкова скоро! Аз вече 13 месеца не губя надежда. А и лятото е плодотворен сезон Flutter
Дея, добре че си наред! Пий каквото ти е казал доктора и не се притеснявай! Grinning А за диетата, какво да ти кажа? Rolling Eyes На мен ми е по-приятно да отслабвам с гимнастика и танци, хем и тонус имам!
Чао засега милички! И повече усмивки Simple Smile

# 37
  • Мнения: 402
Поздрави на всички от мен и днес.Тази сутрин в София Ленд беше пълно с бебешоци заради инициативата на Ретро радио "1000 бебета",направо ми се развъртя главата като пумпал,толкова сладури на едно място и си пожелах за мен и за всички нас на следващия 1 юни да празнуваме с нашите си бебешоци-така че да се стягаме!Да ви питам да не би да има магнитни бури тези дни?Боли ме главата в последно време и постоянно ми се спи и вие ли сте така? newsm78

# 38
  • Мнения: 6 993

Ео,защо си преписвала,пак те е домързяло да четеш или си чатила здраво.
Поздрави на всички!

Хихи,Милиан,аз въобще нямах намерение да преписвам, но тъй като бяхме в две отделни стаи и тя отиде да пази в другата, а нас ни остави...и те всички като почнаха да вадят едни листове, едни планове и ние с Десито решихме да не се прецакваме и си извадихме нашия Mr. Green Иначе предната вечер си бях прочела и анализите и всичко, вложих доста творчество в разработването на плана Laughing А пък искам да ти кажа,че ми е мъчно, че при теб и този път не стана, но се възстановявай бързо и после ще си с мен на фронта  Grinning
Етина, за магнитни бури не знам, мен също много ме цепи глава, първо го отдадох на якото куфеене на един рок-концерт в сряда, ама то бива бива 5 дена да ме боли Confused И то една не силна болка, ами тъпа.Абе тъпо Wink Та сега го отдавам на ПМС.
И пак тая смяна на сезоните съвсем ме обърка и ми закъснява вече трети ден Crazy

# 39
# 40
  • Мнения: 105
Лея разбира се, че се опитвам да гледам оптимистично на нещата все пак са минали само пет месеца, но днес ми се струпаха много неприятни емоции, на път е да се провали една сделка по която работя вече почити шест месеца много ми е гадно направо съм в патова ситуация имам чувството, че мозъка ми е станал един голям мазол отказващ да мисли  smile3515и като капак на всичко гадната лелка  #2gunfire То май ще излезе вярна приказката, че злото не идва само  #Cussing out. Няма да пиша повече за днес че отмен сега лъха само негативизъм. smile3505 Като ми просветне малко ще пусна някоя и друга дума.    Hug

# 41
  • Мнения: 6 993
Hands Thumbsup  Hands Clap Тъй,тъй  Joy Само внимавай, че после и свят се вие, smile3517   и  вратът много боли   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 402
Когато отидох на рок-концерт за пръв път,не можех да си вдигна погледа от пода поне една седмица след това,а за ПМС да не говорим предпочитам да мисля че не е това причината и дано! Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 2 123
Да ви питам да не би да има магнитни бури тези дни?Боли ме главата в последно време и постоянно ми се спи и вие ли сте така? newsm78
аз още вчера ви писах, че от няколко дни съм така... едвам гледам...доста хора се оплакват от сънливост и световъртеж... и кофеина не помага morning. така че споко - не си само ти 55

# 44
  • Мнения: 856
И аз съм голям сънчо тези дни и си лягам рано, рано. Странното обаче е, че през деня на работа съм като фурия и успявам да отхвърля доста задачки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт