бременна ли съм?

  • 6 365
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
Стиссссссссссссссссссскам палци да видиш двете чертички. чакането/нечакането е доста изнервящо, знам, но не може без него. Grinning Grinning

# 61
  • Мнения: 1 868
Мерси за бързите отговори Hug
Забравих да спомена, че и температурата поне до днес сутринта беше 37,3!
Дано е станало чудото Praynig

# 62
  • Мнения: 7 201
Забравих да спомена, че и температурата поне до днес сутринта беше 37,3!
Дано е станало чудото Praynig
Дано! Praynig

# 63
  • Мнения: 1 868
Аз да се оплача, днес си правих кръвен тест и резултата ми е 2,84 Cry
Температурата и сутринта си ми беше същата ама на!
Докторката ми казва докато не ми дойде цикъл да се надявам ама аз не знам има ли смисъл, май не Cry Cry Cry

# 64
  • Мнения: 481
Аз да се оплача, днес си правих кръвен тест и резултата ми е 2,84 Cry
Температурата и сутринта си ми беше същата ама на!
Докторката ми казва докато не ми дойде цикъл да се надявам ама аз не знам има ли смисъл, май не Cry Cry Cry
миличка, температурата  се задържа висока през цялата лутеална фаза, и пада ден преди или в деня на цикъла. Така че няма какво да се чудиш защо БТ ти била висока на 12-тия ден, а резултатът ти е отрицателен....ами нормално е. Виж, вече ако още 2-3 дни се задържи висока, без да спада - тогава можеш да се надяваш че си бременна Peace

# 65
  • Мнения: 1 868
Мерси, че ми писа! В такъв случай дано се задържи още няколко месеца  Praynig

# 66
Здравеите,
Интерсисувам се от темата защото преди около седмица с прятелят ми направихме белята, а денят ми за овулация се падаше точно след 2 дена.Въжможно ли е да съм бременна и ако си направя тест след колко време ще покаже.
А и между другото осещам напрежение в гардите,но мисля че вече може и да си въобразявам .

# 67
  • Мнения: 1 868
Може!
След седмица направи тест, както разбирам не е желано, дано ти се размине.
Успех!

# 68
О желано е но просто нямам търпение да разбера вече какво ставаи едвам ще дочакам.Благодаря за бързият отговор.

# 69
  • Мнения: 1 868
О желано е но просто нямам търпение да разбера вече какво ставаи едвам ще дочакам.Благодаря за бързият отговор.
В такъв случай не е беля Laughing
Ако ме послушаш и не избързваш с изследвания няма да си късаш нервите като мен!
Аз от две седмици какво ли не изследвах, какво ли не прочетох и в крайна сметка все още нямам яснота по въпроса бременна ли съм или не?
Налага се да изчакам до прегледа!

# 70
Ох и аз съм така направо се побърквам искам вече да знам какво става за да се успокоя поне малко.Мислех да си направя тест но както и ти каза е още рано и няма да покаже нищо.

Общи условия

Активация на акаунт